Мартенички ний да изплетем, за здраве да ги раздадем! - 88

  • 64 911
  • 726
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2
Това е цялото яке: Проблема е отстрани пред джобовете:

котенце 1 , по-добре си купи една опаковка от тази боя: 
и си боядисай якето! Резултатът е много добър, проверено! Нанася се много лесно, покрива перфектно, съхне бързо и мирише много хубаво! Пробвала съм и черния, и кафявия вариант!  Grinning

# 196
  • Мнения: 1 365
Сне*инка, проблемът не е в обезцветяване на кожата, самата кожа е надрана. Кучето ни ми скочи два-три пъти и с ноктите я накъса и стои много гадно. Ще трябва да орежа стърчащите краища на скъсаното, но не знам дали така няма съвсем да се скапе кожата.
DarinaK, с подплата е якето и не съм се замислила изобщо как да стане пришиването на орнаментите...  newsm78

А  как се плете това?
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 27 фев 2013, 14:12 от котенце 1

# 197
# 198
  • Мнения: 1 196
котенце 1 ,за ръкавите може да се получи,но под джобовете  Thinking
Аз имам идея да си покрия изтъркани ръкави на дънково яке,но още не съм стигнала до него Tired
Иначе мога да покажа нещо подобно на блузка.Яката беше много широка и исках леко да я повдигна,за да не е толкова разголено вратлето.Получи ми се добре,но използвах 100% памучна прежда,която не е разтеглива и пак не е точно това,което исках.Сега пак правя подобна яка на друга блузка  Peace

# 199
  • Мнения: 3 632
котенце 1 виж тук:
Скрит текст:

# 200
  • Мнения: 114
А  как се плете това?
Скрит текст:

# 201
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
big pufana  ох,на баба благодаря ви за отговорите и помоща  Hug Като приключа ще се похваля задължително  Peace

# 202
  • София
  • Мнения: 1 654
Да ви се похваля със завършен снощи пуловер от Ализе Кашмира.
Не беше ми се случвало досега - цял пуловер, без да разплета и ред!
Обикновено съм голяма махналийка и плета и разплитам, докато
стане, но този път се получи от раз  Grinning


http://carmelabiscuit.blogspot.com/2013/02/mystic-pullover.html

# 203
  • Мнения: 114
Кармелине, чудничък и с това турско синьо, много ти отива ...  Hug

# 204
  • Мнения: 1 826
Carmela Biscuit Както винаги изпипано  до последния детайл !!!  Heart Eyes  bouquet

# 205
  • Мнения: 94
Леле страхотни неща плетете Hug
Аз вчера влязох в един магазин втора ръка за дрехи и някак неусетно се озовах пред цял куп с прежди Heart Eyes . И като видях че е 12лв за кг, направо награбих каквото ми хареса. Даже не разгледах магазина само си зяпах преждите. Вече имам един квадрат за детско одеяло (дано му намеря дете Rolling Eyes )
Искам да споделя с вас една интересна идея http://bbchairs.net/products/puffwoow/
Дано не го сметне за реклама форума.

# 206
  • Мнения: 8 527
Dani Vasileva а честито Simple Smile тия пуфове са много готини. И не се притеснявай - винаги се намира дете ..... макар аз за моите одеалца първо намирах детето (още неродено) пък после така спонтанно ги заплитах. Дай да ти видим квадрата.

# 207
  • София
  • Мнения: 1 654
Пуфи, pisenxeto, много ви благодаря   bouquet

Дани Василева, а какви са по състав преждите, 12 лв/кг звучи страхотно,
стига да не е акрил?

# 208
  • Мнения: 8 527
много сладко, не мога да не споделя

# 209
  • Мнения: 14
бихте ли ми помогнали с означенията,защото като зуумна,не мога да ги разчета,а трудно се ориентирам
http://kruchcom.ru/wp-content/uploads/2010/02/1212921.jpg

Общи условия

Активация на акаунт