Мартенички ний да изплетем, за здраве да ги раздадем! - 88

  • 64 908
  • 726
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Мнения: 94
Можете ли да помогнете с схемичка за такава рокля? Не успявам да се справя с натдавките иначе виждам ,че е нисък бод. ooooh!

# 92
  • Мнения: 55
big pufana,много ти благодаря!
За пореден път спасяваш положението! Hug

# 93
  • Мнения: 2
Ох, на баба! , анди 2,  трогната съм!  Hug Много мили думи, просто не ми давате шанс за издънка! hahaha

Можете ли да помогнете с схемичка за такава рокля? Не успявам да се справя с натдавките иначе виждам ,че е нисък бод. ooooh!
Дани, сигурно ще можем да помогнем, ако ни покажеш за коя рокля търсиш схема? Rolling Eyes И на кое казваш нисък бод? Thinking

# 94
  • Мнения: 94
За тази:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=533912609976627&set= … ype=3&theater


Мисля ,че дадох линк но не знам къде се е загубил?

# 95
  • Мнения: 2
Разгледай предната снимка на тази в албума. Тя е от опаковата страна, стълбчетата се виждат добре и си личат наддавките.
Аз ги виждам така: 1 и 2 (цветни) редове са еднакви, 3 - наддава се във всяко трето стълбче, 4 - не се наддава, 5 - наддава се във всяко четвърто стълбче, 6 и 7 не виждам да има наддавки, 8 - наддава се във всяко четвърто сталбче, в 9 също не виждам наддавки, 10 е с бримките за под мишниците....Зависи и от дебелината на преждата и куката също Joy Проба-грешка hahaha

# 96
  • Мнения: 114
Да се похваля рано-рано с плетките ми:



И полудяването ми по чорапи:

# 97
  • Мнения: 5
Ееее, Пуфанке,без думи съм ,само #Crazy #Crazy #Crazy smile3501

# 98
  • Мнения: 2
ПуфHug невероятна си! Ама така е, като му влезе на човек мухата .... Joy

А за помпонестия шал  Heart Eyes Разходи ли го вече,  Shocked

Седянката! Hug

# 99
  • София
  • Мнения: 1 178
Малко мартенички от мен:





Снимките са от телефон (:
На всички са много хубави нещата.

# 100
  • Мнения: 1 826
Завиждам ви за седянката  Crossing Arms -СТРАХОТНИ сте!!!  Hug Heart Eyes Simple Smile

# 101
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Завиждам ви много, липсва ми такова събиране. Нямам с кого да плета така , а е много приятно!

# 102
  • Мнения: 114
Благодаря, момичета! Седянката наистина е разкошна, никога не ни стига времето:



Ползвахме Снеж за менекен ... А шалът и наметката са на Додо.

# 103
  • Мнения: 1 196
Пуфи,слънчева порция снимки за усмихнат ден  Heart Eyes
Много сте хубави всички майсторки   Hug  И шала,и чорапите,и наметките и всичко!  Heart Eyes
puhytu ,благодаря за отговора,ти си от А групата също,няма защо да скромничиш     Grinning  Hug

# 104
  • Мнения: 52
Пуфи, отново получаваш голямооо  smile3501 smile3501 smile3501. Както винаги много производителна и майсторица  Simple Smile Simple Smile Вече си усвоила новата техника на чорапетата и чакаме нови в колекцията  Simple Smile

За седянката и аз ви завиждам. Sad

Общи условия

Активация на акаунт