Асеновград 2013

  • 17 737
  • 183
  •   1
Отговори
# 60
  • Асеновград
  • Мнения: 5
Здравей, joisss , добре дошла и от мен. Имам сестра, която има момиченце на 6месеца. Може да ви запозная... тя няма много приятелки-майки и може да сте си в помощ.
Аз съм добре, децата също. Веси ходи на ясла, въпреки че мъжо си взе отпуск за да гледа Мими докато бе във ваканция. Нищо ново ...
Не ми се отдава много писането и много ще се радвам да се видим. Хайде, организирайте една съботна или неделна срещичка .... разчирам да ми се обадите по тел, защото не ми остава мнного време да чета в темата.
Ели, не се давай на болестите - наблегни на ракийка (може и греяна с мед) със салатка ... и ще видиш как вирусите ще избягват да те навестяват Wink Виви, и за теб се отнася. Как ти е фамилията? Може и на лични да ми пишеш.
Боби, как сте? Как е на новата работа? Научи ли английския език? В поделението има интензивен курс, за съжаление само връзкари се уредиха. Sad  
Сестра ти май още работи в Булсат. Днес минах по обяд и видях едно момиче, с което си приличате...
Краси, добре че във фейса качваш сними, че да не се забравя.
Приятна вечер.

# 61
  • Мнения: 0
Ще се радвам Еми да се запозная със сестра ти. Дъщеря ми има хемангиом на долната устна, то се води оплетени кръвоносни съдове. Изглежда доста по страшно отколкото е така че ако познавате и други майки с подобен проблем ще се радвам да се запознаем да споделим информация и всичко останало. Макар че решения има твърде малко на проблема щял да се израсте до 3 годишна възраст, направихме консултация и в чужбина и там са на същото мнение.

# 62
  • Мнения: 1 167
Здравейте кокичета Hug
Добре дошла на новата маминка :hug:joisss ,този хемангиом вроден ли е?Не се притеснявай на 90% изчезват при децата до 3 годинки.Повярвай ми всичко бях изчела за това,защото и ние имахме нещо подобно,което се появи миналото лято,сега е избледняло почти и ще ти кажа благодарение на какво.Изписваха ми много лекари,какви ли не мазила,естествено без ефект.Една майка ми каза за невен(билката)изцежда се цветчето само в едно тензухче и с тази течност мажеш хемангиома.Е,
при нас имаше паразяващ ефект,мястото вече избледняло и въобще не е така надуто.
Бях помолила един дядо да ми донесе от селото му невен,а той ми го направи невен с мас и се получи като мехлем и стова го мазах и пак има ефект.Сега напролет задължително си събери и мажи по няколко пъти на ден хемангиома. Peace

Еми,Ели Hugработата е чудесна,малко сложно,но се опитвам да се справя,работя в счетоводния отдел на един завод,ще ви разказвам като се видим.За курса опитвам се да навлеза в английската материя Mr. Green,ако закъсам Елито ще помага Wink Ще го карам до август,и от септември продължавам с още една ниво.Няма как,необходим ми е,защото в работата работим с много чужди фирми.
Сестра ми още е там и нея си видяла Peace
Иначе сме добре,малко сополиви бяхме ,но се оправихме.
Утре ще е малко почивка,ще ходим на село,защото там правим една вила и само се надявам да е хубаво времето,Ники да си поиграе,а и аз да си почина,че вече Crazy
Това е мацки много целувки и събота или неделя свиркайте Hug

# 63
  • Мнения: 25
Добре дошла и от мен на новата мама! Ние все още скитосваме по-парковете,като го закарам на новата площадка на старата пловдивска и поне 3 часа няма излизане от там.Тия дни беше малко хремав но взе да се оправя.И на мен вече ми се иска да започна работа Simple Smile .Септември Гошко е приет на ясла дано свикне за да мога да започна.Ако има срещичка казвайте свободни сме  Grinning .Приятен пролетен ден на всички   bouquet

# 64
  • Мнения: 0
Ами Бобинкаа какво да ти кажа нашата диагноза е точно хемангиом. Появи се няколко седмици след раждането и беше съвсем малко по ръба на долната устна. Тя се роди недоносена месец по-рано и беше 2 кг. на системи и така нататък ужас от всякъде. Като започна тя да расте и то растеше заедно с нея и се подуваше, сега все още си подуто. Казваха, че ще расте интензивно до 8-9 месец и после търпят обратен растеж. Прочетох какво ли не, но всичко в нета звучи адски страшно. Ходихме при всички светила в България и всеки каза да се изчака, е да препоръчват и експериментално лечение с Пропранолол в Токуда, но след като разбрах за страничните ефекти веднага отказах. В Пловдив също една лекарка д-р Стефанова лекува с кортикостериоди, но и това не ми вдъхна доверие да не говорим, че гаранция никаква. Решихме да чакаме, а то благодарение на Бога спря да расте още в 4 месец, сега като че ли се е появило малко здраво място и се е посвило, но ако вашия проблем е бил същия бих пробвала и аз. Не и пречи по никакъв начин просто я загрозява, а тя е като капчица е и естествено ми се налага да отговарям всеки ден на безброй глупави въпроси, което пък си е леко побъркващо, но какво да се прави. Благодаря Ви за милите думи и ще се радвам да се запознаем аз почти никой не познавам в този град. Мъжа ми работи тук в полицията и се наложи да дойдем да живеем тук. Хубав усмихнат и запомнящ се ден на всички от мен.

# 65
  • Мнения: 120
Я,я,я в полицията значи Grinning И аз съм полицейска съпруга, joisss . ЗАдължително трябва да се запознаем  Wink
 НИе сме по-добре, аз съм куче-марка, ама Гого още покашля и е хремав, дано в дъждовното време да се излекуваме съвсем, че после да си спретнем една срещичка. Боби, радвам се, че си си намерила мястото, много е хубаво да ходиш с кеф на работа.
Еми, при теб как върви? НЕ съжалявай за курса, пак ще има такива. А със зумбата какво стана?
Краси, отдавна не сме се виждали, твоето Гоше сигурно няма да го позная Simple Smile

# 66
  • Асеновград
  • Мнения: 5
Ели, какво да става ... ходенето ми на зумба бе за пръв и последен път...  Rolling Eyes
Ако мога да се включа по-късно, ще пиша. Сега трябва да ставам ...

# 67
  • Мнения: 0
Legeo кой е съпругът ти предполагам, че моят мъж го познава, ако работи тук в Асеновград, ако искаш пиши на лични. То полицията нали знаеш как е, а да си полицейска съпруга е даже още по-сложно все чакаш по цели нощи и се молиш да се прибере, но няма начин. Много ми е приятно, че ми отговаряте аз късно се сетих да пиша тук, но само 6 пъти бях в болница по време на бременността и никак не ми беше до нищо, а сега се опитвам да възстановя тялото си, че качих доста килограми, а никога не съм била толкова пълна. Винаги съм била нагласена и така нататък, а сега просто ужас, но малката е най-важна ще ги сваля и килограмите само не знам кога, сваляла съм 40 за 3 месеца едва ли 25 ще ми се опрат толкова много. Гадното е че имам толкова много дрехи и абсолютно нищо не ми става. Да си майка все пак е призвание и всяка жертва си заслужава.

# 68
  • Мнения: 0
А сетих се и за нещо друго, кажете добър салон искам да си правя кичури, защото се оказва, че съм алергична към всякакви бои вече, а не мога да си оставя косата така, че е побеляла почти цялата. Боядисвах се, но много зле от алергията и се отказвам вече. Преди време години бях на руси кичури, ама защо полудях да се боядисвам не мога да кажа, но сега вече нямам избор. Така че, който знае да пише е не и да ми одерат кожата де.

# 69
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Писали сте доста, ама нас ни нямаше цяла ваканция и сега докато си насмогна...
Утре ще ви пиша повече. Hug

# 70
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Добра вечер.
Да мина и от тука преди да си легна.
Цял ден пера, утре такова гладене ще падне, че от сега го мисля. Praynig
Иначе сравнително добра ваканция изкарахме. Не можахме много да се видим с мама, че много работа имаше. От сега чакаме с нетърпение лятото да си отидем за по-голяма ваканция.
И да спира тоя дъжд вече, че ни се ходи по разходки.

# 71
  • Мнения: 1 167
joisss ,значи при нас както ти казах това нещо се появи миналото лято.Беше твърдо на пипане и синьо.Лекарите казаха,че е натрупване на вени и съм 100% сигурна,че от невена изчезна.Не напълно,но се вижда съвсем бледичко.
Ти питала ли си за лазер?Защото на мен тогава ,един лекар в П-в ми предложи да го махне с лазер,но каза да изчакаме.
За приказките въобще да не ти пука,нормално е ,винаги ще ги има.Мен също много ме дразнеше въпросът"Къде се е ударил" ooooh!,но люборитни колкото щеш,лично на мен пък никога няма да ми хрумне да питам някоя майка защо детето и има еди какво си ooooh!
Незнам дали си била в Пловдив при Боян Костов,но аз от него останах най-доволна,а сме сменили към 5-6 лекари.Той също ме подкрепи за невена PeaceНищо не губиш,можеш да пробваш,но щом е спряло да расте,вярвай на 100%,че съвсем ще изчезне.
Важното е да са здравички,другото са бели кахъри.
За кичури навсякъде взимат скъпо Mr. Green, с такова впечатление съм останала.Лично аз ходя в Арлета,от много време не съм ходила де,че няма време . Mr. Green.Боядисвам се по нощите,правя си косата както дойде и така.
Да се похваля вече официално сме записани в д.градина "Слънце" и от 16-ти септември Ники тръгва Simple Smile Blush,кога порастна,цял ден това си мисля. Hug

# 72
  • Мнения: 0
Здравейте пак от мен, в крайна сметка си намерих салонче близо е до квартирата в която живеем в момента. Подстригах се и останах много доволна много евтино взимат две сестрички едната е козметичка. Супер прическа ми направи и то само познайте за колко 4 лв. къде има такива цени. Кичури също там ще си правя, но малко да израсне боята, вежди също си направих и се почувствах малко като бял човек. Горещо препоръчвам салончето. Малката ми принцеса расте и отнема цялото ми време направо съм гроги, вече имаме две зъбчета, записахме се и на кухня, че иначе не виждам как ще смогвам. Излизаме, но предпочитам да се разхождаме, че иначе никак не спи пък и имам само няколко познати тук на близката градинка и някакси все още не се вписваме при тях. Друго какво да се похваля имам толкова много за четене относно работата ми, но всичко е на компютъра и трудно се чете. Аз работя в лаборатория за краен контрол при производство на лекарства, специалист аналитик-химик съм, само че не виждам как ще се върна да работя там като е в друг град завода само на 80 км. от тук ха-ха. Ще го мисля след време, а сега ще карам една специализация есента точно за това което работя в ПУ та ще си имам занимавка колкото си искаш. Дано всички да сте добре. Целувки засега от нас и ако организирате нещо пишете ме и мен ще се радвам да се запознаем,

# 73
  • Мнения: 1 167
joisss ,бързо казвай къде е това салонче Mr. Green
Оф,аз също толкова се изморявам с тази редовна смяна.7 години на две смени и сега ми е малко кофти,но няма начин.Ники дивее,играе мач Mr. Green хехех голямата му страст,ще го правим футболист няма начин.Джоисче,много интересна професия имаш,аз съм в счетоводството,освен сметки и проблеми при мен нищо интересно Joy

# 74
  • Мнения: 0
Салончето е много малко в едно гаржче, но направено с вкус и стил. Ние живеем на бул. България точно на смолянската спирка, а то се намира на края на тая улица като тръгнеш от кръговото на автогарата по улицата с тия магазини двата бебешките мисля, че всеки ги знае и стигаш до една павирана не я знам как се казва пресичаш я и в тоя големия блок от дясната страна, ако искаш ще питам за телефон и ще ти кажа, че нямаха визитки тоя ден, много е евтино и макар и млади момичетата според мен си разбират от работата за кичурите ще ми вземат само 20 лв. ,което си е малко на фона на всякъде , където питах. По повод работата ми да много е интересна занимавам се с течна и газова хроматография много е яко, ако го нямаше човешкия фактор и трите смени на работа, но ми беше интересно работя в Биовет гр. Пещера предполагам си я чувала фирмата, а през последните почти 9 години все с това се занимавам. Дълги години живях в София и последните 4 там тов аработех пак, но после реших да се прибирам и от 2009 работя в Пещера. Работя на много скъпи апарати и е привилегия, че дори съм се докосвала до тях мисля, че няма друга фирма, която да ги притежава в България все пак завода е най-големия в Европа.

Общи условия

Активация на акаунт