True Blood - тема 56

  • 25 640
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 496
Пък като им изпие пиенетоооо , майкоууууу  Crazy Whistling

# 46
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Пък като им изпие пиенетоооо , майкоууууу  Crazy Whistling

Що бе,ще им направи купона hahaha hahaha hahaha

# 47
  • Мнения: 2
Пък като им изпие пиенетоооо , майкоууууу  Crazy Whistling

Що бе,ще им направи купона hahaha hahaha hahaha
и ще тръгне да ги хапе наред Wink

# 48
  • София
  • Мнения: 3 581
Е как можахте да не кажете, че има нова тема. Че сте ме и споменали. С лошо.  Crossing Arms  Mr. Green
И аз сега разбирам, що така съм пропуснала newsm78

# 49
  • Мнения: 289

и ще тръгне да ги хапе наред Wink

Или да се събува по гащи.  Laughing

Сашо е бил на това парти - дискретно, без снимки, да може да си се съблича на воля.  Mr. Green

    
Скрит текст:
Some miles away, a crowd of revelers -- many of whom hadn't attended the Oscars -- convened at the sprawling modern home of music manager Guy Oseary. Madonna was somewhere in the crowd, disguised in a jet-black wig, but plenty of other A-listers were content to be seen cutting loose. There were, after all, no photographers present to document the fun.

    Surrounded by friends, Leonardo DiCaprio, dressed in a sharp but decidedly non-formal grey suit, commandeered a corner of the dance floor, not far away from Natalie Portman, in one direction, and Kyle MacLachlan in another. Somewhere in the distance, the designer Valentino bobbed up and down. At the edge of the dance floor, Bono greeted this site's Editor-in-Chief, Arianna Huffington, as NBA owner and media mogul Mark Cuban looked on. Also in attendance were Sandra Bullock, Selena Gomez, Kristen Chenoweth, Virginia Madsen, Moby, Jared Leto, Rashida Jones and Alexander Skarsgard.

http://www.huffingtonpost.com/2013/02/25/oscar-after-parties_n_2758458.html

# 50
  • Мнения: 3 736
Е как можахте да не кажете, че има нова тема. Че сте ме и споменали. С лошо.  Crossing Arms  Mr. Green
И аз сега разбирам, що така съм пропуснала newsm78

Заета си другаде.  hahaha

# 51
  • Мнения: 289

Ах, на Райън са му отказали достъп до партито на Джордж Клуни след Оскарите ... какви зли хора.  Laughing

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2284313/Dont-know-I … Oscars-party.html

# 52
  • Мнения: 2 040
Ха, на Райънко що така му тръшнали вратата под носа?

Анка на последните снимки даже и на мен ми харесва.

# 53
  • Мнения: 2

Ах, на Райън са му отказали достъп до партито на Джордж Клуни след Оскарите ... какви зли хора.  Laughing

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2284313/Dont-know-I … Oscars-party.html


как може да се подиграват така с наш Райънчо #2gunfire лоши лоши такъв сладур как да не го пуснат no

# 54
  • Мнения: 289

Сбъркал е дрескода - ако им се беше явил в горния вид, а не в смокинг, да видиш как щяха да го пуснат.  Mr. Green

# 55
  • КиТ
  • Мнения: 2 490


 ShockedВярно ли за това не са го пуснали  Shocked

# 56
  • София
  • Мнения: 3 581


 ShockedВярно ли за това не са го пуснали  Shocked
Да, Пламено, появил се е по гащи, за тва ще е Thinking

# 57
# 58
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
 Joy Joy Joy Joy Мяташ ме сега по черешата,признай си  Joy Joy Joy Joy

# 59
  • София
  • Мнения: 3 581
Joy Joy Joy Joy Мяташ ме сега по черешата,признай си  Joy Joy Joy Joy
Ако те метна, ще я прекина горката, толкова е слабичка Whistling

Общи условия

Активация на акаунт