Отговори
# 705
  • Мнения: 1 512
Браво Дисни!
А между другото сме съгражданки.

# 706
  • Мнения: 740
Дисни, миличка, тихичко честито!  Hug Не си втълпяваш, тя и моята първа чертичка беше много бледичка. Ако имаш сили, не се измъчвай и утре си пусни кръвен, той ще ти отчете най-точно и ще се успокоиш!

# 707
  • Мнения: 742
Момичете  Embarassed не се сдържах и си направих тестче..... EFP много е бледа 2-та чертичка...и малко ме притеснява, че е едва забележима. Вече ми е толкова зле че е чак нетърпимо  Sick #Crazy... Боже, Praynig дано не си втълпявам

Честитооо!  Hug  Hug Hug Много се радвам!  Heart Eyes
Мисля, че е добре още сега да се обадиш на док. да те приеме за преглед. С това повръщане не е добре да отлагаш Simple Smile

# 708
  • Мнения: 2 003
Честитооооооо, ДИСНИ!!!   bouquet Желая ти лека и безпроблемна бременност!
Бенито - миличка, знам, че в такъв момент, каквото и да се каже е безмислено ... затова само ще ти кажа едно БЪДИ СИЛНА!  Hug

# 709
  • Мнения: 931
Ехехехеййй , Дисни , Дисни , тихичко честито, скоро ще се насити втората чертичка , знаех си аз че тва повръщане е съмнително  Hug отивай на доктор обаче , че не е шега работа това с повръщането.

# 710
  • Мнения: 21 326
Дисни , честито и от мен !  Hug  bouquet Hug

Аз да попитам : дали да си направя тест,макар че се съмнявам да има нещо ?

# 711
  • Мнения: 143
Много ви благодаря момичета, но с първата си бременност нямах такива симптоми, а сега направо е страшно! Утре отивам на Русе, че моят доктор е там  Wink и ще видим какво ще каже той!
lenivik много благодаря, и много хубаво че сме от един град!  Hug ох дано ми мине това повръщане, че ще стана савсем като скелет  ooooh!, а ме притеснява и факта че още няма закъснение, а вече съм се парила с "химическа" бременност и чак ме е страх да се зарадвам! Стискайте палци!   nnnuu  nnnuu  nnnuu

# 712
  • Марс
  • Мнения: 102
 Hug Ех, че хубава новина! Дисни, вярвам и се моля за теб, всичко ще бъде наред!  bouquet

# 713
  • Мнения: 767
Много Ви благодаря момичета за подкрепата Hug Hug Hug
Опитвам се да продължа да съм силно ,но ми е много трудно на този етап,то само ме избива на рев newsm45.Какви изследвания да си правя незнам,то при мене основното си остава недостатъчност на маточната шийка #Cussing out,имам раждане със серклажен конец в 27г.с.,този случай повече усложни положението ми.Вече незнам какво да изследвам просто нямам нещо неизследвано.
Незнам дали някога ще намеря сили да продължа,много съм срината от 4.02 просто ме побъркаха като започнаха със съмненията за извънматочна бременност и завърши с аборт.Вече нямам думи седя и плача и само се опитвам да мисля но май нищо не се получава...........

# 714
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Бени направо сърцето ми се къса като те чета, май гадното незнам какво да ти кажа защото думите не дават успокоение.  Не се отказвай , след 3 месеца пак на ринга моля те .

# 715
  • Мнения: 1 056
disni007 - тихичко честито, да минава бързо гадното повръщане и всичко най-хубаво и прекрасен резултат.

Бени, мила нямам думи, думите не могат да помогнат. Надявам се да се стегнеш и отново в нашите редици, ти си ужасно силна и борбена и много те обичам и вярвам, че ще сбъднеш мечтата. С теб сме, не се предавай  Hug

# 716
  • София
  • Мнения: 328
Дисни, честито мила, много се радвам за теб  Hug

Момичета, да знаете, че подготвям новата тема.

# 717
  • Мнения: 517
Дисни,честито и от мен,пожелавам ти лека и безпроблемна бременност

# 718
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Е,Дисни,честито.Много се радвам за теб

Бени  Hug Много труден момент,мила.За тази недостатъчност на шийката на матката какво се прави,за да се преодолее?Само серклаж ли?

# 719
  • Мнения: 143
Момичета най-после след сумати деган повръщането намаля!!! Благодаря на всички, но мисля да изчакам малко до доктора за да не се разочаровам както предния път  Cry, положително тестче, след 2 дни на лекар и след още 5 дни зацапване...и....всичко свърши  Close. Затова като има точица ще пиша да се знае със сигурност стискайте палци  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт