Юлско-пролетна 2007!!!

  • 44 021
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • USA
  • Мнения: 559
Айка, аз много от рано спрях да стерилизирам. Дори в началото го правех от дъжд на вятър. Тук не всички са BPF free. На Криси и да са били, не съм разбрала. За помпата можеш да си купиш нови части.

Къде е Морско конче?

# 661
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Добро утро !
Аз стерилизирам с течност за студена стерилизация на Чико.Обаче откакто кумата ми  / която е детски лекар / каза , че не е стерилизирала с второто и третото дете от самото начало , само чакам да ми свърши шишето и да спра с тая хамалогия  Mr. Green.И вода като започна да давам мисля да не я преварявам , директно изворна от бутилката.
Морско конче е между къмпинг Юг и къмпинг Корал , малко преди Лозенец , но така в средата на нищото , няма комплекси наоколо , плажа е страхотен.Значи може да се видим там септември  Laughing.
Да видим каква ще я къдрим днес с двете деца , да оправям къщата отрано и да излизаме навън , че Тедо ще се събуди с претенции и мрънкане.Снощи рева , защото едни зелени кецове са му малки , искал да му купим същите , а те са стара колекция , няма ги вече , опитвам се да му обясня , обаче не , искал ги.Гошо го залъгва , че ще ги намерим , ама той е голям вече , не забравя като преди.Преди на всяка реклама казваше - искам това , ние казвахме добре и той след 5 минути беше заябравил , ама сега си търси всичко на което сме казали добре  Laughing.

# 662
  • Мнения: 766
 Hug
Първо да честитя именните дни на всички празнуващи на Цветница   bouquet  bouquet  bouquet
Ние бяхме във Велинград през почивните дни. Даже и аз успях да се поотпусна, а децата се държаха страхотно  Heart Eyes
Шишета имам на МАМ - харесва ми и Симче си го харесва Wink на Томи Типи - не е добро, Симче харесва залъгалките на Томи Типи.
Стерилизирам по добрия стар начин с изваряване 2 пъти седмично, но аз изварявам само 2 шишета и биберони. Помпа не ползвам, та заради това не ме затруднява Wink
Ние сме на море в края на август пак в Приморско Simple Smile замислям края на юни пак един дълъг уикенд във Варвара /до Пазарджик/ но ще видим как ще стане  Thinking

# 663
  • sf
  • Мнения: 10 210
Аз и с двамата ползвах шишета на НУК, стъклените им. Залъгалките също бяха на НУК.
С Роки много изварявах, в тенджера  ooooh! с Вико беше през просото  Mr. Green

На море се каним да сме още утре, само дето колата е на майстор  Joy дано и той е на нашето мнение  hahaha

Уикенда беше много спортен, събота в Луковит заради Роки, а в неделя тя и Д отидоха в Панагюрище, а ние с Вико до 15ч на футболния турнир  Crazy

Ни яйца, ни козунаци,ни агнета смятам да пипам, освен ако не трябва да ги придвижа до устата си  Joy

# 664
  • USA
  • Мнения: 559
За да раздвижа темата, специален поздрав за Гери от Ема. Simple Smile

Биберони - най-много се харесаха тези на Авент, които са кръгли с дупка по средата. Изключително грозни, но много добре направени, защото бяха единствените, които не и търкаха бузите.

Последна редакция: вт, 07 май 2013, 00:38 от Winx

# 665
  • София
  • Мнения: 568
УинксHug тъкмо навреме влизам.  Laughing Невероятна малка бузана - сладурана!  Heart Eyes Да я цункаш от мен.  Heart Eyes Както винаги прекрасни снимки, с още по-прекрасен модел. Разтопи ме.  Flutter

# 666
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Ама виж я каква е дунда , много важно , че не яде  Heart Eyes.
Днес беше ден за харчене на пари.Наложи се най-накрая да си купя панталон , щото не може да пера и нося един , еми два номера номера по-голям е от тези , които нося нормално Sad , хубавото е , че си купих и бански , горнището също е два номера по-голямо от тези , които носят нормално  Mr. Green.Бяхме с двете деца , много бяха послушни - едното не рева много , а другото не го изгубихме  Mr. Green.
Вече съм заредила яйцата по тенджерите , утре ще боядисваме и ще мием прозорци.

# 667
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
Олеее днеска се боядисват яйца, а ние на плаж се тъкмим да ходим. Аз май и боя не съм купила още, всъщност имам някаква миналогодишна останала.  ooooh!

Ема е много, ама много сладка. Пу пу пу. А как прилича на майка си просто не е истина...  Heart Eyes

Били, видя ли като ти разправях за размера на горниците, с второто и размера хвърчи нагоре  Joy

# 668
  • София
  • Мнения: 254
Лелеее, не мога да повярвам, че това е Ема! Колко много е пораснала!  Heart Eyes

# 669
  • USA
  • Мнения: 559
Мерси за Ема!  Hug
Айка, и на мен ми е странно колко бързо минава времето. Вече почти една година не съм на работа, все едно че само 1 седмица е минало. Simple Smile
И ние искаме да отидем на море за малко в БГ. Най-вероятно на Албена в края на юли. Кажете, ако някой ще е там или в околността.

# 670
  • София
  • Мнения: 254
Взехме някакво шише на Медела, което имитира гърда, много е интересно. Повечето неща ги накупувахме, сега остана да ги изпера и наредя. И да измислим името...

Много ми е интересно защо никъде не продават бебешки чорапи от чист памук - навсякъде са с 15-20% полиестер. Засега упорито отказвам да купя такива, още малко ще потърся преди да се предам.

Някой боядисвал ли е яйца, като преди това им се налепват лентички от хартиено тиксо? четх някъде и ми се стори интересно, мисля да пробвам утре.

И тази идея много ми хареса: http://www.kulinarno-joana.com/2013/04/dekupaj-sas-salfetki-varh … elikdenski-jaica/

# 671
  • Мнения: 984
Хитро звучи това за хартиеното тиксо. Ние слагахме ластичета и ставаха тънки линии.
Другата година ако не забравя ще пробвам и с тиксо Simple Smile

# 672
  • USA
  • Мнения: 559
Айка, браво!  Laughing Стана ми смешно за името. Трудна работа си е. За чорапите, много е трудно вече да се намерят памучни чорапи. Тук толкова са навлезли пластмасовите. Дразня се, че вече и на чорапите трябва да гледам етикетите.

Почиващите, разкажете как е и ние да помечтаем Simple Smile.

# 673
  • Мнения: 329
Леле, колко е сладка Ема, пораснала и толкова чаровна  Heart Eyes
Ние сме на Кюстендил и е чудесно.Днес боядисахме яйцата , децата се омазаха целите LaughingСамо времето е нестабилно и ту вали,ту пече слънце.
Аз с Виктор стерилизирах един месец ,ама той не се научи нито на шише ,нито да се залъгва с залъгалка Laughing и така....Но на Ева стерилизирах дълго време  Grinning
Много ми се искаше да замеся козунак ,ама ме е страх да не се изложа  Mr. Green
Били ,ти направи ли?Много се смях с послушните ти деца  Laughing

# 674
  • София
  • Мнения: 254
Уф, от 8 сутринта сме на крак, едва сега полягвам малко. Снощи до 1:30 сортирах играчки, доста изхвърлих, останаха два коша - един с плюшени и кукли и един с други неща, и два чувала пъзели и игри в кутии. Според мъжа ми пак са много, но повече не можах да ги съкратя. 

Яйцата станаха хубави, този път купих един комплект с лепенки, вътре пишеше да се лепят преди боядисване, пробвах и станаха много хубави, и цветовете са наситени, доволна съм.

Мислех днес да пера бебешките дрешки, но с яйцата не смогнах да хвана слънчевото време и ги оставям за понеделник.

Знаете ли дали част от цената на избор на екип остава за водещия лекар и ако да, колко горе-долу?

Общи условия

Активация на акаунт