Юлско-пролетна 2007!!!

  • 43 956
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Е, що Варна, елате по-наблизо. Тъкмо няма да сме сами кукувици на плажа  Joy Ама да ти кажа под секрет, като живееш в морски град и нямаш време да планираш почивки, яко бачкане. Стой си в Софията и си планирай ваканциите. На далавера си.  Wink

# 691
  • Мнения: 766
Снимка тези дни, като накарам мъжа да ме снима Wink
......Ама да ти кажа под секрет, като живееш в морски град и нямаш време да планираш почивки, яко бачкане. Стой си в Софията и си планирай ваканциите. На далавера си.  Wink
Ей това си е чиста истина  Peace
Ина няма как да се разболее, че не е стъпвала в градината от 1 април  Rolling Eyes първо тя беше с ангина, после имаха скарлатина в групата и аз я оставих вкъщи, пък сега имат варицела  ooooh!
И на мен ми е много трудно да и намирам забавления, а и куп задачи имам и си ги водя с мен  Sad .....но като няма друг начин
  bouquet

# 692
  • Асеновград
  • Мнения: 45
И Тедо като Ина.Само , че днес го пратих.А той тази нощ се разкашля , имам чувството , че като чуе „градина" и се разболява.А е станал абсолютен дивак , тича , катери се , крещи , малкото ми послушно момченце порастна  Laughing.Да покрещи малко в градината , че да намеря сили и аз да му се радвам вечер , иначе само викам по него  Laughing.

# 693
  • Мнения: 43
Позната картинка  Grinning
А Пепи постави рекорд по най-бързо разболяване - след един ден градина и вечерта вдигна Т  ooooh! А цял месец не е ходил, съмняват ме последните кътници. Поне днес се наспах и ще имам врме да изгладя  Laughing

# 694
  • Мнения: 24
Здравейте,
аз малко късно се записвам при вас, но пък важното е че тепърва ще се разписвам.

Ние сме от София, кв. Надежда. Каката е родена на 20,07,2007.   

# 695
  • Мнения: 984
я, на датата на Косьо  Grinning Добре дошла Mila Radost

# 696
  • Мнения: 766
И от мен добре дошла  Mila Radost  bouquet  bouquet
Ина ме провокира непрекъснато да се караме  Thinking Вече малко нервите не ми издържат ...а това е лошо, че почвам да крещя. То ясно че ми отмъщава така заради по-малкото внимание, ама ..... и аз искам внимание,  пък не се зъбя на хората
Мрън мрън
Инче сме добре  Mr. Green

# 697
  • София
  • Мнения: 254
Добре дошла, Mila Radost!

Там-там, разбирам те  Hug Аз пък се обвинявам, че не съм с К. тези две седмици, особено и ако ходи на лагер юни и както детската стач сиигурно ще стане точно преди или след като бебето се роди, много тъпо се поучи спрямо нея, не бях планирала така, ама на. Дано не го изстрада.

# 698
  • София,
  • Мнения: 4 267
Добре дошла на Mila Radost! Hug
Айка не се обвинявай, за какво си мислиш, детето изобщо не ги приема така нещата, аз съм сигурна даже че на нея и е добре и при баба и дядо! А за лагера пък хич не се упреквай, супер ще си изкара, и ще е много щастлива после!
Там-там и аз така едно време много се карах на баткото и после се упреквах, но си е истина че децата си искат внимание, няма значение колко са малки или големи! Peace

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
 Whistling Като са малки искат внимание, като станат големи, повтарям "големи", реват че никъде не съм го пускала. Под пускала разбирайте на аб.бал на някой си в София, джулая морнинг + спане на плажа до към обяд и .....  #Cussing out (големи големи колко да са големи - има няма едни 15 г. ама той човека се пише вече че е на 16)

# 700
  • Мнения: 24
Благодаря, добре заварила

Аз за каката мога да кажа че последните 3 години откакто се появи малкото е много пренебрегвана от мен - Радост беше година и месец само на кърма и ядеше на по половин час и всичко това беше за сметка на кака й. Нито можех да изкарам Мила, нито да й избърша дупето. Само повтарях Чакай малко, сега не мога, след малко ще дойда. Чак на мен ми втръснаха тия приказки. Сега гледам еднакво да се грижа за тях, но пак пренебрегвам каката защото малкото си иска повече грижи и внимание. Добре че баща й като си е вкъщи се занимава с нея.
Другата седмица я изпращам за 1 ден на екскурзия от детската градина и ми се е свило сърцето.
 

# 701
  • Мнения: 984
Да ви питам за съвет - ще пътуваме лятото до Гърция с кола през нощта. Косьо има столче седалка само. Чудя се дали да потърся по-голямо столче и дали ще му е удобно да спи в него. Сигурно ще му е по-удобно да легне на седалката, но не ми се иска по магистралите да се лашка из колата.
Вие като пътувате на дълъг път как са децата?

# 702
  • sf
  • Мнения: 10 144
Когато спят , са легнали свободно. Иначе закопчани. Знам,че не безопасно, но инак не им е удобно и им се изкривяват вратовете  Rolling Eyes

# 703
  • София
  • Мнения: 254
К. и на дълъг път си спи седнала в столчето, но нейното е I-III група и има отстрани къде да си опира главата, не че не си я изкривява, де, но аз не смея да я оставям разкопчана или извън столчето.

# 704
  • USA
  • Мнения: 559
Писах вчера, но не си виждам творбите Simple Smile.

Айка, не се притеснявай за Кая. Сигурна съм, че много добре ще се оправи. Криси направо ме изуми как бързо влезе в крачка със сестра си. Стана много самостоятелен. Сега сме с баба и много се е залепил за мен. Явно усеща, че сега мога да съм повече с него. Аз много се радвам, че мога да му обърна повече внимание, но ми липсва многото време с Ема. Малко развалихме дисциплината, но с баби/дядовци винаги е така.

Мая, за Криси за дълъг път имаме столче с гръб и облегалки на главата, защото иначе е страшно неудобно и само се беси с колана. Последните пъти пътуваше в насипно състояние (без нищо), защото бяхме отзад Ема+бебешки стол и аз. Така спа в мен, а като беше буден беше с възглавница под дупето. Сигурно и в БГ ще сме така.

Последна редакция: нд, 12 май 2013, 02:50 от Winx

Общи условия

Активация на акаунт