Ясновидци/врачки - тема 16

  • 178 001
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Здравейте,
Тъй като в анкетата една от водещите е Емилия искам да помоля да споделите, но само от дистанцията на времето има ли сбъдване на предсказаното от нея. Интересува ме познаваемостта и за бъдещи събития, а не минало и настояще.

Аз ползвах услугите й края на миналата година. До сега са се сбъднали около 60% от предсказаните от нея неща. Има и такива, за които ми е дала срок юни-юли 2013 и тогава мога да кажа и за тях дали е познала.

# 691
  • Мнения: 111
Здравейте,
Тъй като в анкетата една от водещите е Емилия искам да помоля да споделите, но само от дистанцията на времето има ли сбъдване на предсказаното от нея. Интересува ме познаваемостта и за бъдещи събития, а не минало и настояще.

За миналото на 100% имаше познаваемост, което ме беше изумило (зададох въпрос нямащ нищо общо с миналото ми, а тя започна да ми говори за току що минало събитие което нямаше как да налучка), но за бъдещето 0% за мое голямо съжаление.

# 692
  • Мнения: 61
Относно Емилия - за съжаление и при мен познаваемоста за бъдеще е 0

# 693
  • Мнения: 0
някой ще каже ли нещо за Сабри ходжа от Айтос-добър ли е при събиране на двойки иразваляне и каква е тази Насето от Владиславово от Варна а за ходжата в Езерово починал е не го пишете

# 694
  • Мнения: 0
Имам чувството,че всички статии в този сайт са изсмукани от пръсти. А това с лекуването на левкемия от врачки си е голяма гавра. Аз имам левкемия и добре,че не чакам някой да ме лекува с вода Shocked
При децата има мн голяма вероятност при острите левкемии да сепостигне пълна ремисия-ако този случай е истина,най-вероятно точно това  е станало


Този пост може и да е написан съвсем скоро а да са го сложили със задна дата  hahaha аз за това много много на такива статии из нета никога не вярвам на 100% защото знам колко е лесно да се манипулират нещата в интернет пространството .... чак намесват и Тодор Живков все едно тя го е познавала лично ц ц ц  Crossing Arms , а и *spring* е права - все едно който го е писал е намерил една "книжка" която му е станала интересна и е преписал съдържанието й, а и си е намерил и на кой да даде способности ... Просто ми е съмнително.. GERBER на теб гледала ли ти е или била ли ти е от полза по някакъв начин?

Последна редакция: ср, 20 мар 2013, 14:13 от *Марчела*

# 695
  • Мнения: 863
здравейте какво ще кажете за Сабри ходжа от Айтос добър ли е в разваляне и събиране на двойки и след колко време вие имахте резултат
Не мисля, че събира двойки, или поне не конкретни партньори.Прави някакви муски и ритуалчета, като казва, че до месец-два ще се появи бъдещия партньор, който може да е бившия или съвсем нов.

# 696
  • Мнения: 7
За Събри от Айтос нищо не са получава от опит. Голяма реклама му беше направена от един Бургаски вестник и куцо и сакато се изниза там но с хора които са го посещавали съм разговаряла и при тях е нищо както и при мен

# 697
  • Мнения: 0
Към момента изобщо някой чул ли е поне един опит за събиране на разделена двойка да е завършил успешно?!  Shocked

# 698
  • Мнения: 501
аз съм чувала за такива опити , които са завършили успешно.лично при мен опитът беше неуспешен , защото човекът имал направена защита срещу такива намеси и ако ще и 100 любовни магии да правя , напразно или минимален ефект Grinning

# 699
  • Мнения: 3 118
...., защото човекът имал направена защита срещу такива намеси и ако ще и 100 любовни магии да правя , напразно или минимален ефект Grinning
Надцакване е паднало значи  Mr. Green

# 700
  • Мнения: 501
...., защото човекът имал направена защита срещу такива намеси и ако ще и 100 любовни магии да правя , напразно или минимален ефект Grinning
Надцакване е паднало значи  Mr. Green

 Grinning  Grinning Grinning Grinning не можех да го кажа по-добре  Grinning направо голямо надцакване , плюс че и на мен ми бяха правили такива неща , купонът беше пълен Grinning Grinning Grinning

# 701
  • Мнения: 863
...., защото човекът имал направена защита срещу такива намеси и ако ще и 100 любовни магии да правя , напразно или минимален ефект Grinning
Надцакване е паднало значи  Mr. Green

 Grinning  Grinning Grinning Grinning не можех да го кажа по-добре  Grinning направо голямо надцакване , плюс че и на мен ми бяха правили такива неща , купонът беше пълен Grinning Grinning Grinning

А дали не е просто процент вероятност да се случи едното или другото?/събиране или НЕсъбиране/

# 702
  • Мнения: 501
...., защото човекът имал направена защита срещу такива намеси и ако ще и 100 любовни магии да правя , напразно или минимален ефект Grinning
Надцакване е паднало значи  Mr. Green

 Grinning  Grinning Grinning Grinning не можех да го кажа по-добре  Grinning направо голямо надцакване , плюс че и на мен ми бяха правили такива неща , купонът беше пълен Grinning Grinning Grinning

А дали не е просто процент вероятност да се случи едното или другото?/събиране или НЕсъбиране/
той човекът е мюсюлманин и по-възрастните от рода му правили защита.явно са знаели на каква харпия ще попадне един ден Laughing Laughing иначе аз си намирах розови пера , розички , билки Grinning Grinning Grinning

# 703
  • Мнения: 1 288
Здравейте,
Тъй като в анкетата една от водещите е Емилия искам да помоля да споделите, но само от дистанцията на времето има ли сбъдване на предсказаното от нея. Интересува ме познаваемостта и за бъдещи събития, а не минало и настояще.

При мен познаваемостта е нула, за съжаление.

# 704
  • Мнения: 1
zdraveite ne pisha chesto no sledia temata iskam da pitam za poznavaemosta pri Ani ot Plovdiv-Anelia Lecheva pri men e oshte rano i ne moga da spodelia .Kakvi sa vashite otzivi za neia?

Общи условия

Активация на акаунт