Подсъзнанието може всичко 55 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 51 788
  • 749
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 10 717
mijjjka, много точна дума си използвала - показателни, не предсказателни.  Още повече, че няма "лоши" и "добри" сънища. Затова казах Не (и го твърдя).

Дори когато е за бъдещо събитие, рядко казват какво ще се стане, по-скоро подсказват какво да правиш или откъде ти идва. Освен това никога не са очевидни. Т.е. ако видиш нещо да се случва, не очаквай то да се случи наистина, а нещо с приблизителни характеристики - пресметнати през метафорите на подсъзнанието.
Обичам да се занимавам със сънищата, страшно полезни са, ако ги "опитомиш" - и сънуването (осъзнатото), и езика им. Жалко, че няма такава тема.

При мен те са най-вече индикация за опасност и/или неприятност. От чисто битово естество - да кажем, сънувам, че ме вали дъжд и съм мокра до кости  - на следващия ден в реалността - наводнение от съседите над нас.  Показателни сънища съм имала за болести и банални настинки...
Това, което мога да кажа е, че най-често след сънуван ярък и запомнящ се сън, "нещото" не мога да го избегна. "То" се случва. И то се случва най-често на следващия ден.
Така че не знам дали "показателни" или "предсказателни" е по-точната дума  newsm78
Това го казвам с изричната уговорка, че не съм фаталист в никакъв случай  Naughty
Просто това са фактите, които съм наблюдавала от личен опит през годините  Simple Smile



# 541
  • Мнения: 41
Жалко, че няма такава тема.
Направи, въпреки че не ги обичам, сигурно, ще преглеждам чат пат. Преди време реших да отказвам цигарите с лепенки. В листовката пишеше, "странни сънища" смях се много. Странни, странни, колко да са странни, 1 ден нищо, 2 ден някакви престрелки, не разбрах мафиоти или други служби, 3 ден на мъжа ми операция на главата в зала която вали дъжд, право в главата му, 4 ден, ми отвлякоха децата, събудих се вир вода запалих цигара, махнах лепенката и си казах, ще пуша. Не заспах до сутринта, не се и опитах да ги тълкувам. Бяха ме "предопредили".

Последна редакция: ср, 03 апр 2013, 14:04 от radi_san

# 542
  • Мнения: 574
аз също не съм много знаеща в темата за сънищата, но си мисля, че те отразяват нещата които ни тревожат в действителност в ежедневието. Нещата от които се страхуваме и притесняваме и през нощта се явяват като сънища. Това са моите наблюдения. Така, че спокойно и само хубави мисли. Да си пристигнат живи и здрави Hug

# 543
  • Мнения: 41
alinnna Мисли само хубави работи, и не се притеснявай, от лошите мисли които са ти минали през главата, те имат по слаба сила от хубавите. Колко време ще пътуват? Да знам какво да ти пусна  Laughing  за сега това
http://www.youtube.com/watch?v=2cehkSxOLNA

# 544
  • София
  • Мнения: 1 244
mijjjka, ако беше предсказателно, щеше наистина да те вали дъжд, а не наводнение при съседите  Simple Smile  newsm78

radi_san, хем ми се иска да има, хем не знам има ли смисъл, защото често тълкуването се свежда до съновниците, които настоявам да нямат нищо общо. Не бих почнала аз такава.

Val27, често отразяват неща от деня или притеснения или пр. Но и много често са по-дълбоки. То зависи какво помниш. Аз много сънувам, много помня, на някои неща са им елементарни обясненията, за други не откривам в себе, а за трети ми светва след дни или дори седмици.

# 545
  • Мнения: 5 459
А, тя точно сватба сънувала ,пък аз сънувам, че намирам много пари и като викна че и двата съня били много на лошо. Да не пътували моите хора с кората. Ми то  има ли разлика дали е с влак?  Sad

# 546
  • Мнения: 5 459
Ами колко време, от Шумен до Търговище-около 40 минути...

# 547
  • София
  • Мнения: 4 349
Отдавна не съм чела тук  Mr. Green

# 548
# 549
  • София
  • Мнения: 1 244
А, тя точно сватба сънувала ,пък аз сънувам, че намирам много пари и като викна че и двата съня били много на лошо. Да не пътували моите хора с кората. Ми то  има ли разлика дали е с влак?  Sad

Сватба може да е всякакъв вид обвързване, но за НЕЯ, не за теб. А ти че намираш пари е съкровище очевидно, търси си го в теб. И ако още не са пристигнали Simple Smile щото мина време от началото на разговора, тия сънища май нямат общо с пътуването, нито пък помежду си


П.С. Момичета, вярвате ли в "черните" магии или от сорта. Щото аз не де, ама напоследък не си обяснявам нещата по друг начин, т.е. няма логично...

# 550
  • Мнения: 5 459
Ми тя сънувала, че аз се женя и клали някакво прасе. Не са пристигнали, защото сега разбрах, че още не са тръгнали оффффффффффффф. Да и в магии вярвам и в какви ли не още ужасии........Направо съм кълбо от страх........ #Crazy

# 551
  • Мнения: 8 978
Ми тя сънувала, че аз се женя и клали някакво прасе. Не са пристигнали, защото сега разбрах, че още не са тръгнали оффффффффффффф. Да и в магии вярвам и в какви ли не още ужасии........Направо съм кълбо от страх........ #Crazy
Спокойно.
Седни, направи си един чай и започни да си представяш как са при теб и ти разказват как са пътували, че са добре.
Аз също много се страхувам от пътуване, няма да ти казвам какво ми е в главата. Винаги когато пътуваме към родителите ми, си представям как вече съм там и какво ми се случва до най-малкият детайл. Какво ям, какво си говорим, какво има по телевизията...


Момичета, от няколко дни пробвам ТЕС. Явно не го правя както трябва.
Ето днес имам главоболие... не става... мисля че някъде греша...

Прекрасен ден!

# 552
  • Мнения: 41
П.С. Момичета, вярвате ли в "черните" магии или от сорта. Щото аз не де, ама напоследък не си обяснявам нещата по друг начин, т.е. няма логично...
Никога не съм вярвала в магиите, но пък съм си казвала, че все пак някъде има ѝ истински шамани, и че в крайна сметка, ако съществуват то и развалянето пак е магия и я приемам пак, като негатив. От друга страна, през последните месеци разбрах, че това са ниски вибрации и не стигат до хора с високи вибрации, поради различните честоти, така че си държа вибрациите високи и се старая да съм в синхрон със Земята, разбира се по съвсем други причини.

# 553
  • София
  • Мнения: 1 244
Малко на майтап го зададох въпроса, но някои хора на живо, на които също го зададох, ме стреснаха с твърдения. И то не съм очаквала. Иначе просто последните месеци като не намирам логично обяснение за случващото се, та ми минават и такива щуротии през акъла....  Rolling Eyes Тва за магиите или както и да ги наричаме. Сега не съм на кеф, но ще се оплача скоро  Mr. Green

# 554
  • Мнения: 10 717
В подфорума има цяла тема за ясновидци, ходжи, врачки и магии и пр.
Моля, пишете и питайте там по тези въпроси.
Нека в тази темичка да не понижаваме вибрациите, ОК?  Grinning


Общи условия

Активация на акаунт