Шеста месечинка вече наближава, СЕПТЕМВРИйче сладко по-голямо става!

  • 21 395
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 271
Сега отчет от ДК - 7500(+400) и 71 см(+1)  Simple Smile
Някой беше питал за преглед с ехограф на 6 мес., нашата лекарка каза, че по някакъв си нов правилник вече трябвало да се преглеждат бъбречетата на половин година.

# 61
  • Мнения: 437
lina_bs за сефте чувам за такова изследване
Ние викаме, приказваме - казваме ма-ма, ба-ба, ииииии и други такива, смеем се и гушкаме мама, лапаме й брадичката, пием вода от шишето - сама си го взима от масата и го налапва, като ме види с ябълка - мрънка че иска и тя и я смуче като й я подам - пълна програма
и тренираме на столчето за хранене с комплекта на икеа и преварена вода  Mr. Green

Браво на Пламен - бързо да се възстановява

# 62
  • Мнения: 201
Ехеее Сиси голяма девойка си имаш
Двете операции една след друга ли се правят. Ох като се сетя и ми се свива сърцето. Дано бързо да минава всичко

# 63
  • Мнения: 271
Голяма е да  Crazy
А операциите се правят в интервал най-много от 2 седмици. Това, през което минават е ужасно  Cry
Хубавото е, че това нещо е лечимо и Пламката няма да си спомня нищо от преживяното

# 64
  • Мнения: 1 067
Чудесни новини за Поколоко и Пламката. Бързо възстановяване  bouquet.
Отчет от консултацията: 7250г (+500г) и 66см (+3см). Говорихме си за захранването и да ви питам всички ли слагате масълце в пюрето? Аз си мислех да го пропусна, но не разбрах защо педи настоява толкова за него. Ако пък е толкова важно да го давам, знам ли…
И  ние от много чудене къде да хвърлим пъпа още си стои вкъщи. Някак си не ми харесват идеите да го метнем на стадиона, в морето и тем подобни. За сега сме решили на първия рожден ден да купим от летящите фенери и да го пуснем да отлети закачен с него. Може и някакво послание да включим, ще видим. Вие къде ги хвърлихте?

# 65
  • Мнения: 1 789
Бързо възстановяване на Пламенчо Praynig
Аз може и да задавам глупав въпрос, но и с плодовите пюрета и с кашите ли се започва пак с една две лъжички.  newsm78
Малката иначе като я къпем във ваната много шляпа с ръце, с крака. Едвам я удържаме да не опръска стените, че я къпем в стаята. Много й е кеф.

# 66
  • Мнения: 2 802
От мен запис, не мога да смогна да изчета всичко, кога намирате толкова време, моето зверче не ми оставя време за форума  Confused

Като поотрасне още малко да се заигравате самички и ще можеш  Mr. Green

dariel Адашчето и то като нас наддава ... бавно и славно  Heart Eyes но пък сте висооооооки  Crazy браво  Hug

Ееее Сиси ... чудесни вести ни носиш  Hug Браво на Пламен - герой е той, а мама още по-голям  Hug Бързо възстановяване и да събират сили за следващата  Praynig Hug


Браво за хубавите размери на Сиси и whisper__1 растат си бебешоците  Hug

Хахаха Ариел .... ами ти какво правиш с нея  Mr. Green тя вече сама си се самообслужва  Mr. Green браво  Hug


Аз може и да задавам глупав въпрос, но и с плодовите пюрета и с кашите ли се започва пак с една две лъжички.  newsm78

Ами аз не процедирам така, все пак давам плодове, които са си "нашенски" както се казва  Mr. Green Днес дадох и праскова, но не го хареса  Heart Eyes

Иначе определено моето дете ще е злоядо  Crossing Arms Не ще явно зеленчуковите пюрета на обяд и не знам какво ще го правя. Сега към 16,30 му направих почти пълно бурканче с каша и я омета, та за още пита  Crazy Направо се чудя какво да му давам за обед ... с какво да го излъжа  Thinking Утре може да го пробвам пак на домашен картоф  Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 478
Смартфон-Самсунг S Duos,фук,фук,да се похваля като циганче,много му се кефя,малко го гледах снощи като индианец,ама днес ви четох през него тъй че -напредвам аз Grinning Снощи този дето ни го продаде,го питам лесно ли се борави с него ,и дали ще се справя,той вика -"Госпожа,спокойно,щом майка ми се справя и ти ще се справиш"Идеше ми да му скоча на веждите,хм,явно старичка му изглеждах,той на видима възраст-макс 20г Close
Стискам палци на Поколоко и Пламен скоро да се възстанови Hug
Маги днес спа 2 пъти по 30 мин,стачкува явно,сега си дойде баща и,предавам щафетата,да се оправят Mr. Green

# 68
  • Мнения: 47
Маги днес спа 2 пъти по 30 мин,стачкува явно,сега си дойде баща и,предавам щафетата,да се оправят Mr. Green
Милата ти, а пък адашката ви по принцип спи толкова...вкъщи  Whistling И честит ти телефон  Hug

Браво за хубавите новини от Поколоко и Пламен!  Hug  Praynig

Ние отиваме на вечеря при свеки, ще запознаваме малките братовчеди  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 2 802
newsm18 днес сме шампиони  Mr. Green
Скрит текст:
току що за 6-ти път  Oha!
Мислих си да му доизяждам плодовите пюрета, които остават  eat  ама от крушата няма и да близвам  tooth

# 70
# 71
  • Мнения: 478
Тия Магита безсъницата ги лови а.Принципно в количката спи доста, над 2 часа задължително,ама вкъщи все по-малко,онзи ден се изхитри,спа върху мен,в момента в който я оставя и се събужда,схванах се 3 часа да спи на мен.
Фейт,хапни,хапни,производителите на памперси и тоалетна хартия и те деца имат hahaha
Тета,какво четеш?

# 72
  • Мнения: 122

Хванах да чета една книга "Родена в понеделник" и сега съм изостанала.Още не съм ви изчела.

# 73
  • Мнения: 0
unforgiven моя Пламен откакто се е родил през деня все на  ръце спи smile3511, както обича да казва моят мъж има си назначен носач защото и през останалото време все се носим и наче реве и мрънка.
 Аз го оставам по малко в шезлонга и в леглото ама най-много 10 минути да се заиграе в общи линии нищо не мога да свърша, ако няма някой да ми помага да говземе, че да си свърша  wash hang 1dishes 1dishes  food002работата.
Фейт ще ги пробваме тези плодови пюрета и ние..че с това акане е зор, сега смених млякото Misc Baby Bottle и захранването  feedingи стават доста по-гъсти акитата.
Браво на Пламен на мама Поколоко радвам се, че всичко е минало успешно.
Поздрави от нас newsm51 и на двамата.

# 74
  • Мнения: 478
Днес интернета се завъна, но телевизията още я няма  newsm44
Посетихме днес докторката че нещо почна да ми кашля странно, но докторката каза че нищо му няма, явно се филмирам много Simple Smile Ама все ме е страх да не му стане нещо, нищо че просто е понастинал малко Simple Smile
Сиси да не си казала повече че е пълничка Ваяна Simple Smile Днеска като ходихме при педи Ивчо го претеглиха 7300 на скромните 63/64см. а вие сте с цели 7 см повече Simple Smile Какъв ми е гном детето ужас, дано порасне повече през пубертета Simple Smile

Браво на Пламен и Поколоко, дано и втората операция мине по-бързо и всичко да е зад гърба им.

Общи условия

Активация на акаунт