Няма тук за нас спасение, всички ще заминем в родилно отделение! Март 2013

  • 27 803
  • 742
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 385
Здравейте и от мен!
Тъкмо се връщам от Аг-то всичко ни е наред,бебка я слязла надолу,но иначе никакви индикации за скорошна среща Mr. Green Чак на 12-ти март съм пак на преглед,ако не родя до тогава де,тогава ще проверят за разкритие и мога,ако искам да ми предизвикат раждане.   Praynig Все се надявам бебка да реши да излиза по-рано!Аг-то каза на Мм,че той е "вкарал"бебето вътре и сега той трябва да помогне да излезе!  luvbed   Mr. Green Каза,че и ходене пеша помага.
Борянка и Даниела желая ви бързо оздравяване,че много гадно точно на края!
Кифличка честито и на теб!Живи и здрави да сте!   bouquet
На обебилите се мами,успех с кърменето и моля споделяйте как се справяте с проблемите  Simple Smile Дано не ни се налага,но ще ни е от голяма полза!  Hug

# 406
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
kirfichka Честито бебче,да ти е живо и здраво.  bouquet Да се отчета и аз от днешния преглед- бръкна жената отдолу и реакцията беше охооо бебето било ниско долу и даже после не ме гледа на видеозона  Crazy болките ми в корема били от това,че е толкова ниско иначе всичко друго е ок,ама общо взето да съм в очакване  Rolling Eyes Днес ще продължавам с прането,че май не е останало много  Laughing

# 407
  • Варна
  • Мнения: 107
Честито на новите мами и от мен! Да са им живи и здрави бебчетата и бързо възстановяване!  bouquet

# 408
  • София
  • Мнения: 293
kirfichka,честито бебе!Да расте здраво,весело и щастливо:)))

# 409
  • Варна
  • Мнения: 290
Кърфичка, честито бебче и от мен! Добре звучиш значи всичко е минало ОК!
Миме - само където се тревожеше, много се радвам за вас. Стискам палци за бързо и безпроблемно раждане на всички очакващи Simple Smile)
В АГ има условия за къпане, мокрене под душа на гърдите и т.н... Но днес отлепиха лепенката ми и теперъва ще се къпя - голяма радост ме чака довечера Simple Smile)) Затова нагрявахме досега кърпи с ютия и слагах на гърдите да се отпушват каналите. Сутринта мина и акушерката оствих се в нейните ръце - ей нямаше такава болка, но тръгнаха нещата. Включих и помпата в действие и вече на три часа цедя и нося долу на бебчо. Засега е само коластра но и мляко ще тръгне...тази нощ ми се ревеше бях се отчаяла....
Пепсилайт бебето не са ми го дали, но нали се роди малък, и сега пък карал тежка жълтеница и е на лапна в момента...така че най ветоятно няма да ми го дадат. Но по добре така за него...в стаята грижите са други долу при неоантолозите е друго. Ще нося мляко, от утре казаха че може да слизам директно там да опитаме да го кърмя и така...трудно ще да е но дано се закрепи че сега това ми е най голямата болка. От кърменето дума и не става да се отказвам просто виждам че не е лесна работа и трябва много търпение и работа в тази насока.
На тези които ще кърмят,само да кажа че при мен помпата много помага особено в моята ситуация както бебо не яде директно и добре че съм взела електрическа иначе голямо цедене щеше да пада.

# 410
  • Мнения: 0
Момичета днес бях на преглед всичко е на ред с бебето расте си станало е 3кг .Д-РА ми каза че плацентата е почнала да се калцира при някоя има ли нещо подобно и лошо ли е чета от одеве но постояно попадам на много притеснителни истории Cry

# 411
  • Мнения: 66
Гале, радвам се, че са тръгнали нещата, скоро и  млякото ще потече, а и малкия ще ти дадат при тебе, след 1-2дена/най-много/. Пък и след душа ще получиш голямо облекчение. На теб може и да не ти е особено комфортно в АГ-то, но можеш да бъдеш сигурна, че бебчето ти получава най-добри грижи, което е и най-важното.
На мен много ми се спи. Доскоро не можех да спя въобще заради  кашлицата и невралгията. Сега, чувствайки се по-добре сппя през нощта, спя предиобяд, а вече и следобяд.Май тялото ми се подготвя за времето, когато няма да имам възможност да се излежавам защото ще се гледкаме с един малък бебешок...

# 412
  • Мнения: 6
Момичета днес бях на преглед всичко е на ред с бебето расте си станало е 3кг .Д-РА ми каза че плацентата е почнала да се калцира при някоя има ли нещо подобно и лошо ли е чета от одеве но постояно попадам на много притеснителни истории Cry

Естествено, че е нормално в края на бременността. Плацентата се калцира, остарява...напълно в реда на нещата. Няма нищо притеснително. В началото тя зрее, по време на бременността храни, в края старее и се калцира. Затворен цикъл. Няма нищо притеснително, а и е по-добре когато имаш притеснения - говори с док, а не чети 'истории'.
Спокойно  Hug Най-важното е, че бебето е добре, нали?

# 413
  • Мнения: 374
Естествено, че е нормално в края на бременността. Плацентата се калцира, остарява...напълно в реда на нещата. Няма нищо притеснително. В началото тя зрее, по време на бременността храни, в края старее и се калцира. Затворен цикъл. Няма нищо притеснително, а и е по-добре когато имаш притеснения - говори с док, а не чети 'истории'.
Спокойно  Hug Най-важното е, че бебето е добре, нали?
smile3501  202uu

# 414
  • Мнения: 129
Здравейте и от мен - честито на Кърфичка за новото попълнение и успех на всички възстановяващи се мамчета с кърменето.

Елеонора, лекарят ти защо не ти разясни какво правите с тази плацента, много ли е калцирана и т.н.? Най-добре с него да обсъдиш какво е видял и как да следите бебчето, може пресилено да се е изразил, ти недей сега да четеш и да си причиняваш главоболия  Hug

Аз днес бях на преглед, бебка си е добре, има си води, 2900 е. 200гр за две седмици малко ми се виждат, вашите бебчета с какви темпове наддават?

Малко изместихме датата за секциото заради лечението на стрептококите... Обърках се вече, бях чела, че при секцио нямало риск за бебето, но лекарката ми каза, че може да се очакват усложнения след раждането заради тези гадини. Не ми се мисли просто, моля се всичко да мине наред, но явно ще потреперя в дните след раждането...

# 415
  • Мнения: 0
Mimossa благодаря ти много  Wink

# 416
  • Мнения: 374
Нашият тежеше 3,200 при прегледа на 18-ти. Ама той е и мъж, де. Кой го знае колко ще наддаде. За всеки случай, мърда си, явно все още има място да се движи.

# 417
  • Мнения: 6
Mimossa благодаря ти много  Wink

Няма защо миличка! Бъди спокойна и не се притеснявай. Знам, че е по-лесно да се каже, от колкото да се направи, но не мисля, че има място за притеснение. Да е добре бебо  wavey

# 418
  • Мнения: 374
Mimossa, а ти как си? Че като гледам колко ти остава... Аз имам менструалните си болки и отвреме-навреме - прерязващи ниско долу. Но за кратко. Искам да си устискам до датата!

# 419
  • Мнения: 6
Mimossa, а ти как си? Че като гледам колко ти остава... Аз имам менструалните си болки и отвреме-навреме - прерязващи ниско долу. Но за кратко. Искам да си устискам до датата!

Ох, какво да ти кажа  Grinning Добре съм, симптоми - никакви, болки никакви. Чакам. Термина ми е в неделя....док каза, че няма да пренося, но знае ли човек. Седя си, ровя в нета, спокойна съм (да не повярва човек), Божа работа и както си реши госпожицата. Тъкмо казвах на една приятелка, че ще се съобразя с решението й кога да излезе, нищо друго не мога да направя  hahaha
Аз искам да е мартенско бебе - 1-ви или 3-ти...ще видим. Ще ви държа в течение, не се съмнявайте  Hug

Общи условия

Активация на акаунт