Няма тук за нас спасение, всички ще заминем в родилно отделение! Март 2013

  • 27 820
  • 742
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 293
Честит рожден ден Росаура!Бъди здрава,щастлива,винаги усмихната!  bouquet

# 616
  • Пловдив
  • Мнения: 89
Честита баба Марта и от мен! Всички бебечета да са румени и засмени!
hthena, честито бебче, да сте здрави и щастливи!
Rosaura честит рожден ден!

Хубав първи мартенски ден!

# 617
  • Мнения: 2
 Tada честита баба марта на всички вас! Бъдете здрави и щастливи! Tada
ROSAURA ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА! 

И аз ги имам тези болки ниско долу. Явно си е нормално, щом доста от нас ги имат. Като предменструални са.
А снощи така ме преряза остра болка от пъпа надолу все едно игла мина през корема ми. Много беше гадно, но търпя какво да правя. Дано да издържа до 11.03  Praynig
Днес почвам голямото пране на дрешките  Joy Незнам от колко дена отлагам вече, но все някакви майстори са у нас за нещо...  
Пожелавам леко раждане на всички които не са родили. Май доста понамаляваме   bouquet

# 618
  • Мнения: X
Честно казано това, което ме притеснява и обърква най-много е не бебето и нещата покрай него, а фактът, че не мога да се ориентирам в цялото море от документация покрай болничните и майчинството. Декларации, заявления... Кое къде, кога се подава и от кого се издава... Направо съм в абсолютен стрес съм и колкото повече чета, толкова повече се обърквам.
Всичко това ще ти го кажат- първо в болницата ти казват какво искат, после работодателят - при нас искаше акт за раждане и са казали на мъжа ми, че след около месец ще го викнат за следващите документи - тези за майчинството. Счетоводителката ще каже какво трябва и ние просто ще попълним, споко.
За помощта за второ дете - искат двете лични карти /на майката и бащата/ и двата акта за раждане на двете деца /ако имате три деца - три акта/, таткото може сам да подаде документите. В понеделник, когато ходи нашият татко, още не бяха получили по системата акта за раждане на бебка, нищо, че го е носил /беше 6ти ден/. Рано е отишъл, идният понеделник може би пак ще се пробва.

# 619
  • Мнения: 3
Честита Баба Марта, момичета! Да сме живи и здрави! Дойде и нашият месец! newsm44

Росаура, честит юбилей! Аз празнувах същия наскоро, така че, добре дошла в клуба!  Wink

# 620
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Zdraveite i chestita baba marta na vsichki. Sajalqvam za ezika no nqmam internet i sega sam nabaryzo samo da kaja che oshte sme 2v1 i vsicho s izkl. na obichainite bolki e nared. Drug pat shte vi cheta sega barzam i chestito na novite   bouquet

# 621
  • Мнения: 0
И ние сме ОК,малката още не иска да излиза,май й е добре в коремчето на мама Grinning Аз искам да попитам някоя от пловдивските мами дали е раждала в Селена с избор на лекар?

# 622
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
Честит Баба Марта тумбачета Simple Smile

Аз малко да се оплача..Днес така паднах на излизане от банята,че чак лошо ми стана.Много се спреснах за бебечо CryДобре че трябваше да ходя на тонове днес ,че малко се успокоих  ooooh! Доки каза че е добре,но ако има нещо да му се обадя.Дано всичко е наред  Praynig Някоя мама падала ли е?Опасно ли е? Praynig

# 623
  • Мнения: 43
И ние сме ОК,малката още не иска да излиза,май й е добре в коремчето на мама Grinning Аз искам да попитам някоя от пловдивските мами дали е раждала в Селена с избор на лекар?

Още не съм родила, но съм в Селена с избор на АГ. Ако мога с нещо да помогна, питай!

# 624
  • София
  • Мнения: 56
Честита Баба Марта, момичета!
Бъдете бели и червени, румени и засмени!

Честит рожден ден на Rosaura! Много положителни емоции и един пухкав бебок ти пожелавам!

Аз първо са се оплача - вчера трябваше да съм на ЖК при лекарката ми по здравна каса. Оказа се че е излезнала в болничен и няма да се връща, защото и тя е бременна. До тук добре, обаче заместващия я лекар (който трябваше да е на работа, защото аз питах 3 пъти на рецепцията и жената беше сигурна), го чаках 1 час. Е полудях!!! Слезнах, питах на рецепцията какво става и жената му звънна. Ами въпросния РЕШИЛ да не идва! И я пита по телефона: "Нещо спешно ли е?" Ами не е спешно, ама трябва да ме прегледа, да ми даде документи... Абе за какво говорим... Най- ме е яд, защото бебка много рядко шава и исках да ме погледне някой, да задам 1-2 въпроса, ей така за мое успокоение. Няма значение, попитах другия ми лекар, обясни ми кое е ОК и кое не, но много ме е яд на безотговорни лекари! Записах си час за вторник, за да е сигурно, че ще дойде. Няма такава идиотщина!

Здраве да е, ще се оправя! Важното е да се сдобием с по 1 пухкав бебок Simple Smile

# 625
  • Мнения: 374
Честита Баба Марта и тук, момичета! Да сте живи и здрави! Тези, които вече са майки - много усмихнати мигове! Тези, които са в очакване - много успех!
карамболче, не изнежвай дететооооо! За какво са му ританки под гащеризона? Опитай да му изградиш имунитет Hug

# 626
  • Мнения: 16
Честита Баба Марта и тук момичетааа  bouquetДа сте румени и засмяни!!!Леко раждане на мамите в очакване,а на другите едни спокойни и здрави бебенца Hug
Елеонора,аз раждах в Селена,при заявката ти да раждаш там,на регистратурата ти попълват едни документи,там казваш при кой лекар искаш да раждаш и при постъпването ти в клиниката ,те му се обаждат..Цената не се променя.Предварително обаче трябва да се срещнеш с анестезиолог.
Дано съм помогнала,питай ,ако има нещо или се обади по телефона,те ще ти обяснят подробно.Трябва да се срещнеш и с лекаря ,при който искаш да раждаш Simple Smileда ти прегледа изследванията...

# 627
  • Мнения: 367
Честита Баба Марта на всички ви,бели и червени ,румени засмени.
Ivelina_ValentinovA защо ще чакаш до 11.3 ,питам,че нали и мен ме карат да стискам дотогава а сме с един термин. Rolling Eyes

# 628
  • Мнения: 6
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА и от нас! Бъдете живи и здрави и скоро да си гушкаме здрави бебоци! А на тези щастливи мами сред нас, които вече го правят, нацелувайте сладурите и ги нагушкайте от мен.
Ние на нашата госпожица в 12 тази нощ и дадохме "разрешение" да излиза вече...ама тя нещо се инати  hahaha Бях сигурна, че ще е днес. Вярно, че има още много време от днешния ден....но поживьом повидьом. Довечера сме при док, да ни види.
Деси, аз ти казах и във фейса, не се притеснявай за води и плацента, док си знае, ще те наглежда. Божа работа е това кога ще излезе. Стискам палци и да знаеш, че сме с теб!

Времето навън е толкова прекрасно, толкова зареждащо. До сега се разхождахме! Обичам баба Марта и мириса на пролет, който носи!
Целувкиииии....

# 629
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
До сега има най-много момчета,те бързат да излизат за сметка на момите май...... newsm78 Кога ли ще дойде и нашия ден  Hug

Общи условия

Активация на акаунт