Няма тук за нас спасение, всички ще заминем в родилно отделение! Март 2013

  • 27 819
  • 742
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3
Ivelina_ValentinovA защо ще чакаш до 11.3 ,питам,че нали и мен ме карат да стискам дотогава а сме с един термин. Rolling Eyes
Vania_84 понеже съм със секцио, затова Simple Smile Имам много силни болки ниско долу, и се притеснявам. Днес по едно време и кръста ме заболя много силно, но за малко и отмина. Не ме боли нищо единствено ако лежа, но немога само това да правя  newsm78

Искам да питам мамите които ще са секцио, на вас изписали ли са ви някакви свещички за изхождане 2 дни преди избраната дата? Това било вместо клизма... Лекарката последния път тъкмо започна да ми говори за тях и сина и звънна, след което започнахме да говорим за друго и забравихме...


 Simple Smile на мен ми изписаха тази вечер ева кю (свещички)

# 646
  • Мнения: 16
Момичета,днес мама LOlly е родила своята дъщеричка Кристина в 14:55 с манекенските мерки 2920гр. 49см И двете са добре и пращат поздрави  bouquet

# 647
  • София
  • Мнения: 293
Честита дъщеричка на LOlly!Да са много здрави и щастливи:)

# 648
  • Мнения: 2
Честиа Баба Марта!
Честито и на родилите мамчета!
Аз днес бях на преглед бебка е добре, води има достатъчно, плацентата е добре.
Доктора ми каза, че можело дори да пренося... а аз все повтарям, че на 07.03.2013 г. ще родя.

# 649
  • Мнения: 43
Е супер!Първото бебе- мартеничка! Да е жива и здрава малката Кристина!

# 650
  • Мнения: 0
Честито на мама LOlly! Да е жива и здрава малката Криси и много радост да носи на мама и тати Simple Smile

# 651
  • Мнения: 455
Честита баба Марта на всички!
Пожелавам ви много здраве и късмет! Simple Smile
Честито и на мама ЛОЛИ!Да е жива и здрава и малката Кристина!
Бързо възстановяване и чакаме да ни разкаже как е минало раждането. Simple Smile

# 652
  • Мнения: 385
Йеее,първото ни мартенско бебе!Да е жива и здрава малката Кристина и много да радва мама Лоли!
И аз си се мажа още,даже сега е най-опасно!Някои мами се нацепват след като родят,основно по-гърдите,че нали порастват още заради кърмата.

# 653
  • Мнения: 0
Честита Баба Марта!
На мен и Stella N ми се губи...При мен ситуацията е : болезнени но не регулярни контракции от снощи, тапата падна точно преди да отида на ЖК + 3 см разкритие , за сега. Да видим дали ще изкараме нощта в къщи....Успех и късмет на всички.

# 654
  • Стара Загора
  • Мнения: 3
синео4ка, нейните са тарикатски Wink с лепки и висока подметка :Р но пък и твойте кви са сладурски с тия цветни връзчици  Flutter

аника77 значи ще чакаме скорошни новини и ти стискаме палци  Heart Eyes

радвам се за всички бебчета и мамита  newsm51 форума го чета най-редовно, просто рядко пиша  Crazy

# 655
  • Мнения: 0
Аз имам някакви като промушвания долу ниско в таза,но мисля че е рано.Вече започвам май лекичко да се притеснявам

# 656
  • Мнения: 15
Честита баба Марта и от мен! Да сме живи и здрави, румени и засмени и до края на месеца всички с по едно пухкаво вързопче Simple Smile

Честито на новите мами! Много радост да им носят бебенцата! Не изброявам поименно, че вече не мога да хвана на кого честитих и на кого не.

Днес може и да сме се засекли с някои от вас при Славчев. Аз бях от 18,30. При мен няма никакви изгледи за раждане, но аз и не бързам за никъде, имам още 3 седмици до термин.

Аника, bella123, с тези 3 см. разкритие, май ще сте от следващите, чакаме ви с хубави новини Simple Smile

Спокойна вечер, момичета!

# 657
  • Мнения: 867
Честито на Лоли, да е живо и здраво бебче Кристина!

Аника,стискам палц!

Карамболче, мерси, готвя се вече за разходки! Grinning То с тази пролет навън, може наистина от първата седмица да ги почваме!

Някой има ли идея колко чакат след термин, преди да предизвикат раждане? От това много ме е страх, чувала съм че от окситоцина боли...

# 658
  • Варна
  • Мнения: 307
*starlets*, ние с теб сме с еднакъв термин, но най-вероятно няма да се засечем да раждаме заедно (и аз съм при Славчев), т.к. аз вървя към секцио  Rolling Eyes

синео4ка, доколкото знам всеки док си е с различно мнение по въпроса

# 659
  • Мнения: 15
*starlets*, ние с теб сме с еднакъв термин, но най-вероятно няма да се засечем да раждаме заедно (и аз съм при Славчев), т.к. аз вървя към секцио  Rolling Eyes

Вава, то и аз на няколко пъти уж бях за секцио, но днес Славчев каза, че бебето е заело идеалната позиция за раждане Simple Smile (ама и аз се постарах с упражненията за обръщане). Мен ме вика другата събота в 16,30 ч. Може да се засечем поне пред кабинета му Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт