Фарматекст - Вагинални капсули

  • 807
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Съжалявам, ако съм пуснал темата в грешния раздел, още не мога да се ориентирам с този сайт.

Искаме да пробваме без презерватив с приятелката ми и чух за този метод. Някакви капсули(свещички, не зная точно) се поставят вътре, чака се 10тина минути да се разтопят и после на воля без презервативи.. (без разбира се да свършвам вътре, дори и да 'може')

1во, това ли са?
http://apteka.-временно недостъпен-/30000066/%D1%84%D0%B0%D1%80% … 9-%D0%BC%D0%B3-10

И 2ро, мнението ви за тях??

Благодаря.

п.с Питам, защото ми изглежда като адски добър вариант и се чудя защо всички не го използват... Какво по-хубаво от това, без презерватив+някаква сигурност.


+Ако са това и този метод наистина е добър, как точно се правят нещата?

# 1
  • Мнения: 3
И още един въпрос.
След тези 4 часа, момичето трябва да отиде в банята и с чиста вода да се промие в дълбочина? Или?
Ако останат някакви неща вътре (дори без да свършвам вътре) и те след това си влязат?..

# 2
  • Мнения: 3
Хайде вместо да ми пренебрегвате темата, поне да ми дадете линк, където да я пуснас и да получа актуална информация, мерси.

# 3
  • Мнения: 2 496
Здравейте!

Това е форум за консултации в областта на проблемното забременяване, бременност и раждане. Вашият въпрос е от по-различно естество.
Отговор на вашите въпроси ще намерите в листовката на продукта.

Поздрави,
Екип на АГ болница "Д-р Щерев"

Общи условия

Активация на акаунт