Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 35 ~

  • 41 107
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10
Не се настройвам негативно за новия му проект, но какво да направя като това чувство в някаква степен на зрителска бъдеща незадоволеност ме преследва, по-силно е от мен, а и това е мнението ми все пак по първи впечатления. Ще дам шанс на сериала му, но................. Confused
Ооооо, пък за химията на Мурат и Туба нямам думииииии. Не се повтори нито в ЛИН с Нюргюл, нито в Пленителката с Джансел. Гледах ги когато не ми се спеше вечер, но никаква тръпка не усетих, вяла работа беше за мен, докато в Асиииииииииии, txtloves newsm76 Two Heartsлюбовта и химията бяха плътни като завеса, витаеха, и се усещаха във въздуха.

Мен пък ме заплени двойката Мурат-Хасрет... Peace Ама АФК...хора на снимачната площадка,напрежение...ама целувката си е истинска... smile3508

# 721
  • Мнения: 21 201
Снежи, разговора който снощи Диди преведе е показателен. Сета има притегателна и магическа сила и много често любовта пламва именно там.
За Великолепния Век се писа, че, ще го спират още преди месеци а все още го излъчват, но май се ориентирват към финал.
Според чичи, Хазал, ще участва в предаване утре от 12 часа по Star TV.



http://www.televizyondizisi.com/index.php/hazal-pazar-gunu-super … tm_medium=twitter

# 722
  • Мнения: 185
Много бих искала да видя Хазалчето и с този убавец катом мани мустака и е  Crazy Crazy


+ 1 ши дигна банкет  Party

Привет моми ФЕмирски  Hug

Днес сме много кротки нещо.  Laughing

Релаксче  Hug и аз искам да я гледам с тос красавец.

# 723
  • Мнения: 1 117
Много бих искала да видя Хазалчето и с този убавец катом мани мустака и е  Crazy Crazy


+ 1 ши дигна банкет  Party
Релаксче  Hug и аз искам да я гледам с тос красавец.
Aз също.  Heart Eyes Само че наистина трябва да си обръсне този мустак и ще е супер.  Laughing


# 724
  • Мнения: 727
кротки щот я няма кака им  Twisted Evil

# 725
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
И аз се присъединявам към момичетата които имат едно на ум към Серенай.Не е лошо момичето,но нещо не ме грабва.Още в самото начало като се заговори за този проект исках да споделя това мнение,но не събрах кураж.
Момичета другата събота като отида в Истамбула и ако се засечем с Чагитко ще му предам поздрави от вас  Whistling

Непременно, даже го покани в България и ние фотосесии с него да си направим......Лелеле, представяте ли си наистина да дойде  newsm76 Ех, мечти, мечти......
Оххх само да го видя и ще го поканя в България и за нашия отбор фенки ще му разкажа,ама ще си премълча колко му се точим  Mr. Green,че да невземе да се откаже.
Премълчи си и за форума, че колко му е да надзърне тук. Joy Ииииии, като го видиш да не се заплеснеш Hug и да забравиш да го питаш за Хазалчето, че да мирясаме най-накрая. Joy
Здрасти Рая. Hug
Аааа  smile3505 съм.Никакво издаване на форума.Ще го питам и за Хазалчето а ако нещо премълчи ,ще му кажа че при нас избора е голям. Joy да заповяда

# 726
  • София
  • Мнения: 30 154
здравейте,

днес съм на вълна АФК. Изгледах първите епизоди, които бях пропуснала и гледах моменти до 67 еп. без последната минута (естествено).

И аз да си кажа, че трудно ще ги приема с други партьори, но нямаме друг избор  Peace

# 727
  • Мнения: 6 105
Момичета, хайде в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=705223.new#new

# 728
# 729
# 730
# 731
# 732
# 733
  • Мнения: 185
Много добра игра на Чаги.Почувствах болката и мъката му по обичната жена.





И аз нощес си пуснах 68 и 69 епизод, ми то като ме стисна за гърлото, ми като ревнах, и както Татарова казва, убеди ни в мъката си, в това че привидно е жив, а мъртъв вътрешно.  Cry

# 734
  • София
  • Мнения: 30 154
за разлика от вас, аз нямам смелост да гледам нито 1 мин от ПЕ и не знам дали някога ще имам. Снимките на Емир в/у гроба са потресаващи  Cry

Общи условия

Активация на акаунт