Мнения за Др. Ташков ( МБАЛ Надежда ) гр. София

  • 65 998
  • 194
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4
Здравейте! Отново съм аз, не успявам да се свържа с доктора. Нали не си е променял телефона?

# 136
  • София
  • Мнения: 940
Здравейте! Искам да попитам, в частния си кабинет дали има доплер доктора?

# 137
  • Мнения: X
Не, няма. За доплер е необходим час при специалистите по фетална морфология-говоря в частност за Надежда, където Др. Ташков изражда.

# 138
  • София
  • Мнения: 1 252
Има ли в тази тема мами, които не са се следили по ЗК при д-р Ташков, а по-скоро са посещавали частната му практика в по-късни месеци и респективно са раждали при него?

Абсолютно вярвам, че майката от по-рано трябва да изгради контакт с лекаря, но ако може да избегна чакането с часове в Сердика или както разбирам, 3 дена болничен престой, ако искаш болнични...бих била доволна на посещения само в частния му кабинет.

# 139
  • София
  • Мнения: 3 021
Аз не съм лежала в болница, за да получа болнични от него.
Иначе имам позната, която накрая започна да ходи при него в частния му кабинет и роди при него.☺

# 140
  • Мнения: X
Аз се запознах с доктора в спешния на Надежда преди успешната си бременност. Реагира адски адекватно (доста други-не) и го потърсих като забременях. Изобщо ме съм се следила по ЗК, ходех в частния му кабинет и на ФМ, тонове и доплери в Надежда. Родих естествено при него, Ако има следващ път пак така бих процедирала.

# 141
  • Мнения: 41
Има ли в тази тема мами, които не са се следили по ЗК при д-р Ташков, а по-скоро са посещавали частната му практика в по-късни месеци и респективно са раждали при него?

Абсолютно вярвам, че майката от по-рано трябва да изгради контакт с лекаря, но ако може да избегна чакането с часове в Сердика или както разбирам, 3 дена болничен престой, ако искаш болнични...бих била доволна на посещения само в частния му кабинет.


Аз бях така. За първи път отидох около 34 г.с. в частния му кабинет. ЖК ми беше на друго място.

# 142
  • Мнения: 24
Здравейте! Опитвам се от известно време да се свържа с др Ташков на номера, който е даден тук, но никой не ми вдига. Знаете ли дали има определен час, в който трябва да му се обадя, за да ми вдигне? Да не би така да процедира с непознати номера? Въобще как мога да си запазя час в частния му кабинет, ако не отговаря на телефонните обаждания? Бременна съм в 8ма г.с. и ми се иска да ме прегледа той, понеже от положителните ви коментари се спрях на него за следенето на бременността. Не подозирах, че е трудно откриваем. Disappointed Ходих и в Сердика - там още преди да дойде др Ташков ме отпратиха, защото съм била преди 12 г.с. Моля помогнете Tired Face

# 143
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 731
Понякога не вдига цял ден, но на следващия- да. Опитай след 16 часа- тогава си е в частния кабинет. Напоследък наистина по-малко отзивчив е станал по телефона, вероятно е по-натоварен...

# 144
  • Мнения: 475
Изненадвам се от отговора на сестрите в АГ кабинета в Сердика. С втората ми бременност ми казаха след 9-10 г.с. директно да ходя при тях. Аз се сепнах и ги питам дали не е рано...не, не е, идвайте! Сестрите са две - една е мила и добра, другата е "урсуз". Зависи на коя сте налетяли.

# 145
  • Мнения: 24
Здравейте! Вчера цял ден звънях - сутрин, на обяд, следобяд и вечерта в 7, но отново никой не ми вдигна. Като бях в Сердика и двете дами бяха там. По-закръглената, с русолява коса е тази, която ми се призъби на мен и ме отпрати, защото по правилата за ЖК при др Ташков не се приемали пациентки преди 12 г.с. Предполагам тя е "урсуза" Simple Smile  Даже ми каза да съм си направила и скриининга преди първото посещение. Аз си запазих час при др. Сигридов за БХС и се надявам и ранна ФМ да успея да направя по време на същия преглед. И вече се надявам да успея да се видя с др Ташков чаааак на 7.02. Малко ми изтича направлението тогава, но ще се опитам да се разбера с личната. А бе, нещо не останах очарована от Сердика и много се надявах да успея с частния кабинет на доктора, но явно не ми е било писано Sad  Междувременно се надявам да не възникнат някакви проблеми, че с този цял месец чакане... Fearful

# 146
  • Мнения: X
Директно минете през частния му кабинет след 5-6 четвъртък или петък. Или отидете в спешния в Надежда, когато е на смяна (звъннете в болницата и питайте). Това бих направила аз.

# 147
  • Мнения: 24
Директно минете през частния му кабинет след 5-6 четвъртък или петък. Или отидете в спешния в Надежда, когато е на смяна (звъннете в болницата и питайте). Това бих направила аз.
Благодаря! Чудех се и аз дали да не го дебна пред кабинета Simple Smile Ще пробвам

# 148
  • Мнения: X
Дебнах цялата болница пред кабинети 9 месеца. Възможно е да са ми разлепили снимката на входа и да не ме пуснат пак Simple Smile. Заслужаваше си, не бих раждала и правила ФМ другаде. Успех!

# 149
  • София
  • Мнения: 688
Здравейте,
Дали имате нова актуална информация за доктор Ташков?
В 7г.с. съм и имам желание да се запиша при него на ЖК, но като чета тук, може евентуално след 12г.с.
Дали да отида до частния кабинет?
Бихте ли ме посъветвали. Предварително благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт