ЕВРОВИЗИЯ - Malmö 2013 (тема 13)

  • 26 287
  • 578
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 034


Френската песен е интересна, най-вече припевът, но ми е малко трудносмилаема от първо слушане.
Щом френската песен ти е малко трудносмилаема, как намираш холандската?  Wink Тя е още по-отвеяна, но не е лоша.

# 451
  • Мнения: 262
Морфи, може ли линк за текста на френската песен?  
В http://www.eurovision-fr.net/news/lire.php?id=2400  споменават, че песента е за любовта, която боли, за една жена, която иска отмъщение .........  "Elle parle de l'amour qui fait mal, d'une femme qui a envie de se venger ou on peut la voir comme une relation un peu sadomaso "tu m'as mise chaos d'entrée, il faut croire que j'ai bien aimé."

Последна редакция: ср, 13 мар 2013, 18:12 от Isis

# 452
  • Мнения: 2 034
Текста е в този клип. Французите дори за дали 2 нули на собствената си песен и се прощават с идеята за победа, но ще се радват на топ 10.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_0UydZulJto

# 453
  • Мнения: 262
Мерси за текста! Имало токсична любов (?!)  
"Няма ограничения. Това е класика
Обичам нашата токсична любов
Тази, която прави всичко красиво

No limites  c'est un classique
J'aimais nos amours toxiques
Ceux qui font  que tout est beau


Какво не й харесват французите на песента? Добра музика, силен текст за чувствата, добро изпълнение.
Утре се очаква групата на Армията на спасението да обяви новото си сценично име.

Последна редакция: ср, 13 мар 2013, 19:45 от Isis

# 454
  • Мнения: 10 134
Остави ги франсетата  hahaha Страхотна им е песента.

# 455
  • Мнения: 2 034
Ами те са толкова критични към тяхната песен, колкото ние към нашата.  Mr. Green Вече са и дали 4 нули по десетобалната система срещу 2 десятки. Но те и без това не разбират много от музика. Wink

Isis, нали знаеш, че любовта е вписана от световната здравна организация като болест? Номера и в списъка е F 63.9, тя е вид психично отклонение. В този смисъл вярно си е живо натравяне. Последния пък като се натрових едва оцелях, още се възстановявам. Blush

# 456
  • España
  • Мнения: 1 679
Остави ги франсетата  hahaha Страхотна им е песента.
Нали?! Фен съм! Wink

# 457
  • Мнения: 10 134
Остави ги франсетата  hahaha Страхотна им е песента.
Нали?! Фен съм! Wink
И аз.
Нямам против догодина да сме в Париж Grinning

# 458
  • Мнения: 747
И на мен ми хареса френската песен. Текстът не го гледах.

# 459
  • DE
  • Мнения: 9 068
Френската песен ми хареса. До тук май тя ми е фаворит. Леко гласа на мацката ми заприлича на Милен Фермер(но има вероятност и да е заради езика  Mr. Green) Певицата освен това е много красива. Дано я изпее добре и на живо ... и догодина..... хайде в Париж.

# 460
  • Мнения: 13


Нямам против догодина да сме в Париж Grinning

Аз нямам нищо против да сме в София догодина  Laughing

# 461
  • Мнения: 2 034
Клипа на гръцката песен.  Mr. Green Мисля, че и в Малмьо ще бъдат в полички.
KOZA MOSTRA feat. AGATHON IAKOVIDIS "ALCOHOL IS FREE"
http://www.youtube.com/watch?v=q_xQTlRbLJY&feature=player_embedded

# 462
  • Мнения: 13


Френската песен е интересна, най-вече припевът, но ми е малко трудносмилаема от първо слушане.
Щом френската песен ти е малко трудносмилаема, как намираш холандската?  Wink Тя е още по-отвеяна, но не е лоша.

Честно да си кажа, онзи ден я слушах, но в момента нищо не мога да си спомня.  Laughing Не знам, ще видим как ще се приемат тези по-необичайните песни.

# 463
  • Мнения: 2 786
Никак не ми харесва френската песен. Такова звучене не ми харесва никак. Засега май нямам любима песен ...

# 464
  • София
  • Мнения: 15 960
Няма да ходим в Париж догодина. Френската песен не грабва.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт