Ноемврийски бебета - тема 5.

  • 22 313
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
бреееей много пишете .. кога сварихте 4 страници, довечера мъжо пак ще е самотен докато ви изчета Mr. Green

# 61
# 62
  • Мнения: 5 173
Моя мъж също е много досетлив и ми помага...и ми севръзва на глупостите най-вече...хайде мило да правим вана на бебка..и той мъкне вода от два бойлера, прави, после подсушава...чуден е...е не винаги де, понякога ме ядосва...но така е по-сладко  Heart Eyes

И моят е така. Ние заедно я къпем, обаче след банята само той се оправя с нея: мазане, масажи, обличане, аз само приготвям дрехите и сядам пред пс, че само тогава мога. Като изкл, че е малко залюхан, не се оплаквам Peace.

# 63
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
запис

# 64
  • Мнения: 319
Влизам само да помоля да стискате палци, дребната да не направи спазъм, че иначе лошо, кашля лошо и има заден секрет Praynig

# 65
  • Мнения: 1 708
МаритоPraynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 66
  • Мнения: 73
Мари,стиснати палчета и от нас.

# 67
  • София
  • Мнения: 131
Здравейте мили мои мами  Hug Мнооого ми липсвахте, но да си призная спрях да влизам, защото в един момент се усетих, че пренебрегвм даже съня си заради форума; просто станах зависима. Та трябваше да си почина. Но във ФБ си влизах и гледах снимките на прекрасните ви деца. Как така всички до едно са хубави и красиви просто не знам  Simple Smile
Ние с Ники сме добре, растем, лигавим се, киселеем честичко, но и се усмихваме като сме на кеф. Общо взето всичко е ок Simple Smile

titolino, стискам паци всичко да е наред с макият калпазанин, очаквам новини след прегледа

lilitu, Четит рожден ден скъпа

AED, колко те разбирам за колиграмите... имам да свалям 10-15кг и направо лошо ми става като си помисля.. Преди 2 години и нещо ходех на акваспининг в басейн спартак, ама го затвориха. Днес намерих на бул. България един басейн където има пак акваспининг и мисля да ходя. За жалост занятията са вт, чтв (мъж ми е на немски тогава) и сб, нед. Та мисля поне всяка събота да ходя. Малко ме притеснява това, че все още се кърмим, но колко имам кърма е друг въпроса.. колкото да се успокоява детето че е на гърда.. Та мисля да се пробвам. Ако има желаещи за събота - свиркайте - няма по-готин и лек спорт от това, честна дума! 

за спиралите - с моя доки решихме някъде април-май да слагаме. За сега съм отново на логест, макар че не съм имала цикъл за сега, ама да не стане някой фал. Че то с едно бебе не е лесно, а с две направо не ми се мисли..

Монс, това със задължениета и забравянията май си е чисто мъжка болест. Ние добре че ставаме заедно, та като го изпращам му връчвам боклука, минавам през стаите да изключа парното и да го включа в хола, където седим през деня с малкият. Иначе мъж ми прави всичко точно наопаки.. ако се сети да го направи Simple Smile
За разходката в петък, може и да се организираме този път Simple Smile
 

# 68
  • Мнения: 607
Марито, стиснати палчета и от нас!Бързо да се оправяте.
Аз все пак звъннах на педито и й казах за диарията на Ванката и, че е зеленикава.Пита ме дали съм захранила с нещо и т.н.Каза сега  в млякото му да сложа половин саше Ентерол и утре така и да й звънна.Пипам му челцето, но не е топло, поведението му не е по-различно. Моля се само да не е нещо притеснително. Стиснете и на нас по едни палчета, моля!
Лека вечер и целувки на всички!

# 69
  • Мнения: 2
Лама[/b]  bouquet
lilitu Честит празник! Жива, здрава , много щаслива, желана и обичана !  bouquet  
Titilino   Praynig Praynig Praynigдано е фалшива тревога, много силно стискам палци и ти изпращам положителна енергия.
Марито стиснати палчета :peace:1
Плезир противозачатъчни  не са ли противороказни при кърмене.Аз така знам.
Снощи писах но се изтри.Да споделя отново вчерашната вечеря много бързо се приготвя.
Скрит текст:
пържолки с гъби на фурна върху канапе от ориз
Пържолите се изпържват/в тефлониран тиган с мн малко мазнина/ от двете страни колкото да се запечатат.Слагат се в тавичка или в йена.В тигана се запържват леко гъби и те се слагат в йената.В същия тиган се запържва брашно и се слага сол и черен пипер добавя се биричка и вода по равно.Консистенцията да е като боза по рядка. Слага се във фурната на 180 градуса и 45 мин под фолио или капак ,после се маха и леко се запича.
Ориза го приготвям мн лесно в тенджера под налягане слагам ориза измит, заливам с вряла вода от кана за топла вода, добавям сол.затварям капака и клапата когато пусне пара.Оставям на 1 или 2 за 10 мин после изключвам котлона и оставям там пое 30 мин.Когато отворя е готов.Добър апетит!Бързо ,лесно , вкусно.
[/color]

Последна редакция: вт, 26 фев 2013, 23:24 от Angelin Simon

# 70
  • Мнения: 2
Марито, Норичка  много fingerscrossed имате и от нас

# 71
  • Мнения: 33
Запис и от мен! Много нещо сте изписали. Аз съм затрупана с работа.
Аз също в началото на март ще посетя стоматолозите си, нормално като след раждане, хубавото е че нямам нови кариеси, лошото е че ми паднаха две стари пломби от тийн възраст. В средата на януари бяхме семейно на зъбен статус и си помислих е този път минах метър, но уви. Така е децата са паразити цял живот ти изсмукват жизнените сили още от зачеването. Laughing
От любимият не мога да се оплача. Помага ми във всичко. С три хлапета трудно се кръшка от битовизмите, както за мен така и за него, колкото и да не ни се ще има неща дето трябва да се свършат. За Свети Валентин исках да му купя една картина, но не успях да я спазаря. Днес най-накрая успях да договоря да ми я продадат преди, търга. Знам че много ще и се зарадва, аз от доста време я дебна, Вярно че нямам спец. повод, но и Баба Марта ще свърши работа да му я поднеса. Той е моята по-добра половина, дарил ме е с три прекрасни деца. И ако трябва да перифразирам Мечо Пух ако той живее 100 дни аз искам да живея 99, защото не си представям да живея и един ден без него.
Марито, стискам палци скоро отново да сте здрави!

# 72
  • Мнения: 275
Здравеѝте ще може ли да се запишем и ние в темичката. Бебка се казва Никол и е родена на 19.11.  Роди се 3940 . Термина ми беше за 19.11   bouquet

# 73
  • Варна
  • Мнения: 506
Лили, честит рожден ден! Много здраве и дни, изпълнени с детски смях Hug

Марито, Титолино, стискам, стискам! И на Норичка също!

И моят мъж в отбора на шетащите и оправни вкъщи. Ама то с такава като мен няма избор Mr. Green

Тортата я спретнах, но като я извадих от ринга се оказа в долната си част разлоквена и наредих бишкоти в околовръст, да попият уж. Дано да стегне, защото вкусът е разкошен (сложих повечко орехи и 30 грама коняк), ама не ми се ще с лъжица да  сервирам Rolling Eyes

Цвете, много вкусно звучи свинското ти творение!

# 74
  • Варна
  • Мнения: 6
записче и от мен
 Лилиту -  Честит празник, много усмивки и весел детски смях Simple Smile)))
Титолино, дано поскоро запишете час при доктора , за да те успокои , че всичко е наред с бебчето.
Мари  fingerscrossed
Днес звънях до Романс и казах, че всеки ден обновяват и филтрират водата, като слагат и химикали. До сега не са имали оплаквания. Остава само да се разберем кой ден ще е удобен за повече хора и да спретнем едно бебешко парти на басейна  newsm37

Общи условия

Активация на акаунт