Времето минава, МАЙчето расте, пролет наближава, ставаме на ДВЕ!- 22

  • 62 839
  • 731
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 459
Моля, момичешките майки да бъдат така добри да споделят откъде купиха рокли ? Тъй като тая дето взех не ми е много на сърце и не ми допада цвета на живо. Мерсаж !
Още нямам идея ни за торта, ни за роклА, ни за обувки. Всъщност май за нищо нямам идея, освен че съм запазила ДЦ.

# 316
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Lussy, стискаме палци скоро да се похвалиш. Много се забатачиха при теб нещата.  Hug

Джей, и ние сме на същото дередже. Само ДЦ имаме запазен. Иначе мисля тортата да е на Ну погоди.

За буквите - Елена пък казва всички идеално без Л и Р

# 317
  • Мнения: 5 591

Добро утро на Лазаровден!
Влизам да почерпя за имения ден на моето малко юначе .Пожелавам си да  ми е живо и здраво и все така  усмихнато!



# 318
  • Мнения: 660
Лава, честит имен ден на Лазар! С много здраве да си носи името!  bouquet

Честито и на порасналите дечица от изминалите дни и на всички други именици, дето не се сещам сега има ли ги, или не из нашите редици. Wink Живи и здрави да са всички!  bouquet

Хубав ви ден! Ние пак поемаме по паркове и забавления, че да може да поспят следобяд, а аз да продължавам с приготовленията за Великден и рождения ден на Нико-сладнико-гладнико! Изяде 3 палачинки на закуска това дете - къде ги събра идея си нямам! Shocked

# 319
  • Мнения: 451
Жив и здрав да ти е Лазар,Лава! Hug

Тони,айде бегом по парковете,че после чакам снимков мат`риал Sunglasses и друго чакам,ама айде  Joy Mr. Green

благодаря за стиснатите палци,ама ако може във вторник да ги стиснете още по-здраво,че дори и да си помогнете с краката,ще е най-добре Wink

п.п.айде почнАха празниците Whistling

# 320
  • Мнения: 254
  bouquetЧестит Имен Ден на Лазар,живо и здраво да е името му.Лава честит празник  bouquet
 newsm59Честит Рожден Ден на Габи и Симонка newsm59
 
Скрит текст:
Лусиндева и аз стискам палци.Дано всичко да мине леко Heart Eyes
Ако се чудите защо съм се разписала така изведнъж-ММ замина пак за Швеция,което значи повече свободно време за мен Sunglasses.Не съм спирала да ви чета,но с мъж без работа,по цял ден на главата ми.... ooooh!

Последна редакция: сб, 27 апр 2013, 14:36 от зу

# 321
  • Мнения: 1 328
Лава, честит празник на Лазар Simple Smile  bouquet

# 322
  • Мнения: 254
 newsm59Честит Рожден Ден на Вики newsm59
 Нека да е здрава,много щастлива,палава и весела!На мама Диди и семейството пожелавам незабравим празник  bouquet
 Честит Имен Ден на всички именици днес!Да са ми живи и здрави ММ и Раличка Heart Eyes

Последна редакция: нд, 28 апр 2013, 20:30 от зу

# 323
  • София
  • Мнения: 153
Честит имен ден на Лазар на патерици!
Честит рожден ден на малката сладка Вики!
Честит имен ден на всички, които носят прекрасни имена на цветя!
Да сте живи и здрави дечица, да имате хиляди поводи за прекрасни детски усмивки и да радвате много мама и тати и всички нас! Peace Hug Laughing

# 324
  • Мнения: 660
Честита да е Вики! Много здрава да е, щастлива и устремена към опознаване на света!  bouquet Весел празник на цялото семейство!

# 325
  • Мнения: 5 591
jenajena  Hug jenny_b  Hug зу Hug  Lussy  Hug Tony_st  Hug благодаря ви захубавите пожелания!   

Честит имен ден на всички,които носят имена на цветя!  bouquet


# 326
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Честит имен ден на Лазар на патерици!
Честит рожден ден на малката сладка Вики!
Честит имен ден на всички, които носят прекрасни имена на цветя!
Да сте живи и здрави дечица, да имате хиляди поводи за прекрасни детски усмивки и да радвате много мама и тати и всички нас! Peace Hug Laughing
Марте Hug

Честит празник на всички именници и рожденници  bouquet Hug. Бъдете здрави и много щастливи!!

# 327
  • Мнения: 660
Честит рожден ден и на Али! Да е жива и здрава и много щастлива! Да радва мама и тати и дано ѝ излезе късмета на другите класирания за ясла. Hug  bouquet

# 328
  • Мнения: 451
ЧЕСТИТ 2-РИ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕЙНИ-ПРЕКРАСЛЕЙНИ!НЕКА БЪДЕ ЖИВА И ЗДРАВА И ДА ИМА ЕДНО НЕПОВТОРИМО ДЕТСТВО! newsm51

Шенка,хубав празник на цялото семейство!   bouquet


Честит рожден ден и на Калоян!Да расте здраво и усмихнато дете!

# 329
  • Мнения: 251
Честит рожден ден на умничката-хубавичката Али! Heart Eyes  bouquet  bouquet

Шенка,весел празник! Hug

Общи условия

Активация на акаунт