Времето минава, МАЙчето расте, пролет наближава, ставаме на ДВЕ!- 22

  • 62 712
  • 731
  •   1
Отговори
# 405
  • До морето :)
  • Мнения: 328
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАГИ, АЛЕКС И ЙОАНА
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОЖИДАР, ДАНИ, КАМЕН И ТОШЕТО!
bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni

# 406
  • Мнения: 1 130
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАГИ, АЛЕКС И ЙОАНА
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОЖИДАР, ДАНИ, КАМЕН И ТОШЕТО!
bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni

# 407
  • Мнения: 451
юхууу....оцеляФ Mr. Green

благодаря на всички,в чиито молитви сме присъствали и на Тони и Нандисима спешъл,че продължават да ни мислят  Hug  и така за всички вас с две думи:
спряхме инжекциите,продължаваме оралния АБ,имаме някаква прочистваща кашлица(мей би),отказахме почти тотално храната и днес или в понеделник правим контролна снимка,която ще ни реши съдбата Whistling надявам се да сме преодолели болестта,защото не искам и да помислям за трета снимка,продължаване на АБ и гладуване  Mr. Green
п.п.Нанди,вирус някакъв нещастен Mr. Green ама така е като не спират да си водят сополивите деца по площадките,по които има още 20 здрави Mr. Green


Луска, аз предлагам, като решение на боледуването,
Да вземете кардинални мерки и да се преместите тук-
Гарантирам, че боледуването ще се сведе до минимум,
Ако не и да спре от раз!

хм,определено бих си го вмъкнала в списъка за по-скоропостижно напускане на страната  Naughty Wink

при нас пък интересен факт е,че и двете ни по-сериозни заболявания се случиха в СЗ - явно обгазяванията си казват думата Mr. Green

искам да честитя на всички деца,които празнуваха през изминалите дни - нека бъдат живи и здрави,много щастливи и игриви!(всъщност изобщо не ми е ясно защо го правя И тук,при условие че едва ли някои от тях точно ще ме прочете...ама аре за всеки случай Wink)

днес ще се изпращаме с моите френдове от Щатите и ми е едно тъпо,смотано и някак си носталгично - израснали сме заедно,а последния път се видяхме преди 4 години,от тук нататък само може да гадаем кога ще е следващият...до тук ни докараха и продължават да ни натискат надолу...ама то веднъж се потъва Twisted Evil

п.п.във вихъра на УЖАСНИТЕ две сме  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 408
  • Мнения: 254
Луска,радвам се,че сте по-добре Heart EyesАз те чета Naughty Благодаря за пожеланията.Пиши ме и мен У списъкО за вазиране от БГ WhistlingВлизам в куфара без подканяне Joy

# 409
  • София
  • Мнения: 153
Честит рожден ден на Александра!
Честит рожден ден на Дани!
Честит рожден ден на Камен!
Честит рожден ден на Йо!
Честит рожден ден на Тодор!
Честит рожден ден на Магдалена!

Да сте ни живи и здрави дечица, да имате хиляди поводи за смях, детски забавления и игри, да радвате мама и татко с постиженията си и да пораснете достойни хора! newsm06 newsm05 newsm59 newsm59  party023 Tada newsm18 newsm74

# 410
  • Мнения: 660
Lussy, дано на контролния преглед всичко е наред с Венци. Пиши пак като мине. Hug

Честито и на другото Маги! Весел празник!  bouquet

# 411
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Честит рожден ден на всички дечица празнуващи днес, а и на тезо които съм пропуснала през изминалите дни!  Hug

Луска, радвам се че намина Hug

Аз малко снимков отчет Simple Smile.

Мики
картонена торта
Торта

# 412
  • Мнения: 5 591
Честит рожден ден на Александра!
Честит рожден ден на Дани!
Честит рожден ден на Камен!
Честит рожден ден на Йо!
Честит рожден ден на Тодор!
Честит рожден ден на Магдалена!

Да сте ни живи и здрави дечица, да имате хиляди поводи за смях, детски забавления и игри, да радвате мама и татко с постиженията си и да пораснете достойни хора! newsm06 newsm05 newsm59 newsm59  party023 Tada newsm18 newsm74
jenajena Hug,благодаря   bouquet
 newsm59 Gift Gift Gift Gift Gift Gift ura

Lussy, Hug
nandi ,много хубав Мики,тортите и двете са много хубави. Peace



# 413
  • До морето :)
  • Мнения: 328
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕКС, ЯСЕНА, ЕЛИ И ДАНИ! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО!

# 414
  • Мнения: 254
 newsm59Честит Рожден Ден на Алекс,Елина,Даниел и Ясена! newsm59

# 415
  • София
  • Мнения: 153
Честит рожден ден на Елина!
Честит рожден ден на Алекс!
Честит рожден ден на Ясена!
Честит рожден ден на Дани!
Бъдете живи и здрави дечица, радвайте много всички около вас с прекрасните си детски усмивки, изиграйте най-хубавите игри, изживейте най-щастливите си мигове и станете хора, достойни за уважение! nbirthday  ura newsm74 Two Hearts Tada

# 416
  • Мнения: 660
Честит рожден ден на Елина!
Честит рожден ден на Алекс!
Честит рожден ден на Ясена!
Честит рожден ден на Дани!
Бъдете живи и здрави дечица, радвайте много всички около вас с прекрасните си детски усмивки, изиграйте най-хубавите игри, изживейте най-щастливите си мигове и станете хора, достойни за уважение! nbirthday  ura newsm74 Two Hearts Tada

Марте,   bouquet

Нанди, прекрасно си се справила с костенурките. Браво! И тортата е чудна, много добре се е получила. За Микки ти свалям шапка, моят Микки се получи малко изтормозен и нещастен, но твоят изглежда много добре! Peace Ето да сравниш. Mr. Green

# 417
  • Мнения: 1 328
Поздрав от мен за всички рожденици от изминалите дни.. няма да крада едно по едно от пожеланията, направо всичко накуп Simple Smile  bouquet

# 418
  • Мнения: 1 328
ЧРД на Сиянка,
ЧРД на моя Митко Simple Smile
Весело и безгрижно детство   bouquet

# 419
  • Мнения: 660
Честит рожден ден на Митето и Сианка! Много здрави и доволни от живота и тати и мама да са! Да ги слушате, ей! Wink  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт