Времето минава, МАЙчето расте, пролет наближава, ставаме на ДВЕ!- 22

  • 62 802
  • 731
  •   2
Отговори
# 510
  • Мнения: 111
Мухаха,хвана ни....само чИтем:)Аз от днес съм отпуска,та ще се разписвам стига да има теми.Мариела беше за една седмица при баба и дядо,та и ние се почувствахме хора:)Сега две седмици ще я гледам аз....баба и до никъде не е стигнала с гърнето,ужасТ просто.
Тони май,че малко ти завиждам за жегата...тука е едно променливо да не кажем чак студено за юли месец,ми че то немога да сваря да си облека потниците ,да не говорим за детето,а толкова хубави парцалки и купих:)

# 511
  • Мнения: 660
Направо си е за смях - тук верно големите жеги за мах седмица лятото... и то за 2-3 дни жеги и полудяват - барбекюта, басейни и квот се сетиш....за 2 дни в годината...чак не го разбирам... и разпродажбите на летни стоки...са все едно си на екватора толова големи...щото то и лято няма...та тези красоти се обличат/ползват 2-3 пъти годишно. Joy Добре поне че месец и малко ще откараме в България да се постоплим малко...и да съберем слънце за зимата. ooooh!

# 512
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
 wflag, потънахме съвсем

От мен една новина:
Скрит текст:
Последните две нощи Соник си спи в стаята, повтарям Соник. Доживях го след 7 години Simple Smile........ обаче ми е праъно леглото

Тони, ти си наред Mr. Green

# 513
  • Мнения: 660
Ето мЪ Mr. Green, току що влизаме...добре, че позахладня... Wink та да изкарваме повече навън, че тати да може да чете за изпит.

Нанди, представям си колко ти е шуто сега... аз бях така Рая като си замина да спи на нейното си легло и в нейната стая.... сега понякога спи в нашата стая, но на нейното си легло, понякога в другата стая...ама Нико отбие ли се и ще си спят двамата, мисля...сега още не ми е толкова празно и на мен...ама след година-две...и аз ще съм така... Sad

# 514
  • Мнения: 1 669
Стига бе, вие пък Simple Smile Ами като се изнесат по чужди къщи какво ще се прави?
Аз се опитвам да съм добре, в момента не ми е розова ситуацията, но се надявам на подобрение. Малката тръгва на ясла - понеделник ще ни е първото общо посещение...Още не знам колко пъти ще се налага да ходя и аз..Малко ми е свито сърцето, но по този път рано или късно се минава.

# 515
  • Мнения: 251
И на мен от сега ми е свито сърцето за яслата.
С Ева не доживях да се адаптира.Плачеше всяка сутрин до четвърта група в  градината. ooooh!

Ако и Ина ще свиква толкова бързо  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Започнах да я водя в Gymboree,но в момента ,в който ме изпусне от очи и се започва велико търсене.

Децата на приятелките ми нямаха никакви проблеми с ясли и градини.Влизаха си усмихнати,няма рев,няма драми-а пък аз си гризях устните от завист Mr. Green

# 516
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Моник свикна вече, днес след като оставихме Соник и тръгнахме за нейната градинка минахме покрай къщичката ни и Мончи заявява "Не къщи", аз "В градинката ли да ходим" и тя "ДА, мис Сара", ейййййййй такака се нахилих Grinning.
Обаче с българо англ  ще си имаме проблем, задавт ми се въпроси "Ке пепъ?" в превод "Къде е пейпъра?", проблемът ми е че за тия "думички" ми трябват няколко повторения докато загрея от какъв език да си ги преведа, ама ще се науча де , къде ще ходя Mr. Green

Деси, мисля че Ина ще свикне по бързо, защото и тя като Мончи, ти е била ремаркенце като сте водили и взимали Ева, т.е. знае че я оставяш, но и ще я вземеш Simple Smile

# 517
  • Мнения: 660
Деси, и аз мисля, че Ина би се адаптирала по-бързо. Все си мисля, че вторите щото имат пример за подражание са много по-самостоятелни. Нико няма никакъв проблем да остава сам с деца - на деня на майката бяхме пак и 3-мата в детската на тържеството. По едно време имаше коктейл за майките, а децата останаха само с няколко учителки на двора. Ми Никола си се заигра и изобщо не ме потърси - Рая беше тази дето гледаше с големи слъзливи очи....та си излязох при тях - единствена аз... ooooh!

Айде с хубавото да минава и адаптацията на Ина там. Hug

Нанди, тя Монката като Нико - днес идва да си цокне и като приключва и стои с доволна физиономия и ми казва: "Мммм, лекер" и ние с баща му зяпняхме.... "Лекер" значи "вкусно" Mr. Green

Шени, и тогава ще страдам със сигурност, ама сега го преживявам най-трудно....

# 518
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Ехо, как сте!
Ние сме живи. Аз дебелея, Елена не слуша и ще се побъркам вече. Да раждам, та да мога спокойно да се хвърля от някъде и да се отърва.  Mr. Green

# 519
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Ехо, как сте!
Ние сме живи. Аз дебелея, Елена не слуша и ще се побъркам вече. Да раждам, та да мога спокойно да се хвърля от някъде и да се отърва.  Mr. Green
, е що?! После идва интересното  Whistling Mr. Green

Тони, вкусно, а ?  Simple Smile

# 520
  • Мнения: 111
Мариела реве и се глези сутрин когато аз я водя на ясла,когато я оставя ММ,рядко мрънка,влиза си там,или лелките я взимат и си я преобличат вътре.
Боже аз понякога едвам разбирам на Мариела какво ми казва,че говори само на бг,пък представям си  Ви вас двуезичните:) Иначе Мариела пее "Happy Birthday" -Епе туу,епе туу- чуло детето някъде и да повтори.
Ей голям зор с това гърне-препика всичко вкъщи!

# 521
  • Мнения: 1 669
Взех си детето - малко се разкисна, съвсем малко като ме видя. Но иначе беше добре - като ме гушна веднага ми разказа яла е малко супа, пила е водичка, играла е . Нямали са инциденти с гърнето. Много са я гушкали, когато се е сещала за нас. Все пак говорим за дете, което не се е отделяло от нас за повече от 3-4 часа. Ще се свиква. След градината я качих на автобус от ГТ (досега не се е качвала) и беше много впечатлена.
Обаче на мен ми е адски, адски гузно за парите...Просто не мога да си лежа и да си почивам спокойно, постоянно си мисля колко много пари са това за нас и как ще е по-добре да стисна зъби и да си я гледам у дома  Cry
И Аля понякога говори на 2 езика, много е смешна Simple Smile Но с времето ще ги разделят. Даже онзи ден ми показва една овца и ми казва "Мама, шип" (sheep)ха,ха щях да падна  Joy Нямах представа, че го е запомнила

# 522
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Ехо, как сте!
Ние сме живи. Аз дебелея, Елена не слуша и ще се побъркам вече. Да раждам, та да мога спокойно да се хвърля от някъде и да се отърва.  Mr. Green
, е що?! После идва интересното  Whistling Mr. Green
Е, точно заради интересното. Само лежа и си мисля: Още малко ми е почивката! Сега не трябва да се оплаквам, песен си пея. Може да ми тежи, да ми е горещо, да съм изнервена, да ми се подуват краката и да ме болят, но... Спя по 8 часа на вечер (поне), малко или много Ея ми дава някаква свобода, пия кафе и мога да правя още куп работи, които след месец и половина само ще си мечтая.  ooooh!
Край, всичко да минава, да сме живи и здрави аз и бебето, но това ми е последното бременеене, поне в следващите 10 години. На ММ казах: Третото няма да е от мен!

# 523
  • Мнения: 660

Мани ще суче поне до първи клас като го гледам...  Grinning Sunglasses

Шени, много се радвам за адаптацията на Али. Ще се справи тя... и ти ще си спокойна. Wink

Нелка, ще видиш, че не е толкова страшно. Wink

# 524
  • Мнения: 331
Ох, от септември и Филип тръгва на ясла (държавна  cheers ) и аз от сега не мога да спя от притеснение дали няма да плаче, дали ще му е мъчно и какво ли ще си мисли .... cry

Общи условия

Активация на акаунт