Времето минава, МАЙчето расте, пролет наближава, ставаме на ДВЕ!- 22

  • 62 662
  • 731
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 331
Зъбите не са драма - до като се къпе вечер ги мием и ако аз се отнеса и забравя той сам ми напомня  Sunglasses

# 571
  • Мнения: 451
аз онзи ден от бързане нЕкой да не ме изпревари забравих да споделя най-важните неща  Mr. Green

та,на въпроса дали споделя играчки с други деца,смело мога да заявя,че имаме голям напредък от 2-3 дни насам - направо съм изумена Shocked ДАВА си играчките,а до преди това не можеше и дума да става някой да посегне към нещо негово!!! може да играе на другия край на площадката,но подуши ли,че някой е грабнал нещо негово(а те и онези не са прости,чакат го да напусне обекта и нападат),долетява като стрела и изземва,а ако се падне някое по-инато и запънато от него - се започва рев Mr. Green преди време бяхме така за храната,но доста отдавна свикна да дава,даже понякога започва да черпи наред цялата площадка - млади,стари и сие,но за играчките както казах напредъка ни е съвсем пресен,но съм хепи от таЗ работа,защото имаше един период,в който се молех никой да не се мъкне на пясъчника само и само да има мир Crazy

другото,което забравих да спомена беше относно говора! В. не може да казва В Mr. Green Laughing то е ясно,че в думи не го употребява все още,но викам чакай да го пробвам да го произнесе като звук,е,не може Naughty казва нещо от рода на Ф или между В и Ф някакъв хибрид Whistling с Ч-то има същия проблем все още не го слага на всички думи,но него поне го изговаря като звук и все пак има думи,в които го употребява...

и малко новости покрай мисия "Памперс" - имаме мнооого голям напредък  Sunglasses Мария,това за гащите е баш за мен Naughty определено се снабдих с тях,очаквам още една доставка от майка ми тези дни Flutter вече сме само на нощен памперс и сега съм в чуденка кога да го махам и него Thinking
това за пишкането прав,наистина ли така е по-добре newsm78 аз също го тормозя да клечи и не винаги ми се получават нещата Mr. Green
бтв,в таЗ връзка ми възниква следният въпрос,за който искам да дадете отзиви,защото нещо взех да се спичам от това ooooh! много често напоследък,особено като сме навън и казва "има ако"(в нашия случай това важи за всичко!),пишка по няколко капки и това е! някой има ли такъв проблем и дали това е проблем или просто се чувства неосъзнат все още и го е страх от последствията newsm78

отговарям на новопоявилия се въпрос на Нелката,казвам на Тони,че я чакам с нетърпение да се включи не само в анкетата,но и в раздумката тук(верно ли ви причиниха това?!?!) и отиваме да се кУпим(къпем) Sunglasses

НОВ ВЪПРОС: КАК СЕ СПРАВЯТЕ С МИЕНЕТО НА ЗЪБИТЕ? -  не ми дава на мен много да ѝ ги търкам. Потъркам малко, тъкмо се разпени пастата и взима четката, за да я гризе. И да иска още паста за зъби, за да я яде.  ooooh!

хахаха,даже и рима има Joy при нас е 1:1  Mr. Green


# 572
  • Мнения: 1 328
За зъбите +1 от последните отговори.

# 573
  • Мнения: 451
За зъбите +1 от последните отговори.

ти остави зъбите,ами кажи за пишките Mr. Green Joy

# 574
  • Мнения: 1 328
За зъбите +1 от последните отговори.

ти остави зъбите,ами кажи за пишките Mr. Green Joy

Ко? Не.

Ей, като стане дума за пишки, що само мен ме намесвате бе!!
По същество - сори, забравих да напиша.. но вече е късно, чадо.. моята технология е приложима при съвсем малки бебета, до около месец-два-три. После започват да не дават съвсем.
Сега ако ми предстоеше, нямаше да правя нищо най-вероятно. Става и от само себе си, докато си играят с тях. Оставяш ли го В. гол, без гащи?

# 575
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Да зема да са наврЪ помежду пишките  Mr. Green

Да отговоря на впроса за зъбките , баш като всички сме, но някак си успявам да я лъжа. Напоследк ѝ връчвам моята четка и тя мие мойте (по скоро се опитва да ми извади сливиците) докато аз четкам нейните Crazy.

Луска, това с даването на хранат е до време, в един момент се светват че като дават на другите им свършва по бързо Mr. Green. Бравос за памперса, според мен нощния се маха когато има поне една седмица будене сутрин сух, така съм процедирла и с двете /туй май съм го писала и преди newsm78/. За пишкането по няколко капки, може да му е интересно да те юрка Wink, или пък да подражава на някое приятелче, пък на него всъшност да не му се пишка.

Тони, аз вече ви признах за герои, след прехода Белгия- България сте се засилили и за към Гръцко на почивка. Hug Бравос че си успяла да смениш датите и да спасиш почивката.

Да ви споделя днешното изречение на Мончелини "Смата ази пъ-те-ката, кака АААААА", това защото като взимахме Соник от лагера, точно на изхода една змия ни пресече пътя преминавайки от едната тревна площ към другата, ние си бяхме на бетоновото пътече ама гадинката си мина баш под носовете ни, Соник се разписка и от там "АААА"

Днес пък се мотахме из един магазин само с играчки, беше много горещо и там уплътнихме час, час и половина. Да си поФаля чадото, игра си с всичко с което можеше, но като ѝ кажех го връщаше на място, не се тръшна за нищо, всъшност тя никога не се е тръшкала за нещо в магазин, засега успявам да я убедя някак си  Blush

А, да не забравя и с друго да се поФаля имаме си конюктивит /или нещо такова/, днес ходихме до ПеДко, след като в неделя сутрин Моник  се събуди с почти залепнало оченце. Та доФтора каза каза да изчакам до утре, защото видимо се подобравя, преди да капам. Някой имал ли е такова чудо, как се процедира  в БГ ?

Последна редакция: вт, 13 авг 2013, 05:48 от nandi

# 576
  • До морето :)
  • Мнения: 328
според мен нощния се маха когато има поне една седмица будене сутрин сух
Или мама е забравила да купи памперси и вкъщи няма кьорав такъв.  Mr. Green Така снощи моето спа за първи път вечер без памперс. Ама към 1 и нещо се събуди да си иска водата, та тогава я изпишках и до сутринта издържа.  Mr. Green

Тони, голям преход, направо не ми се мисли за събирането на багажа за 1 ден.  ooooh!

Нанди, дано се оправи скоро оченцето на Моник. Елена е нямала такова нещо засега.

Луси, и Ели дава почти винаги храна, но не и на непознати деца.  hahaha Ако е някой непознат не му дава.

Иначе моето пак е влязло във фаза. Това близнашкото в нея ще ме умори. 2 седмици е кротка като агънце, гък не се чува, 2 седмици е ебаси и дзвера. Снощи мрънка, че не искала бебето  Shocked , а досега винаги е била много ентусиазирана, че иска да го храни, да го пои, да го приспива...  newsm78

# 577
  • Мнения: 251
Нанди, конюктивит лекувах на няколко пъти само с кърма.Капвам в оценчето или натърквам лекичко по много пъти на ден.Безотказно действа.

# 578
  • Мнения: 1 130
За конюнктивит - преварена вода с лайка. С различни памучета се трие оченцето от вън на вътре.

# 579
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
За конюнктивит - преварена вода с лайка. С различни памучета се трие оченцето от вън на вътре.
Нанди, конюктивит лекувах на няколко пъти само с кърма.Капвам в оценчето или натърквам лекичко по много пъти на ден.Безотказно действа.
Благодаря ви Hug Hug, тез неща ги првихме и вече е ок , от утре пак на градинка.

Вчера като ходихме да си платим таксата за седмицата се разплака, че не я оставих там , това ме радва много, щом иска да е с дечицата значи не сме сгрешили като я пуснахме .

Ако е някой непознат не му дава.
ха, това ме подсети, за обратния случй при Мончи, когато не даваше на едно познато момиченце/съученичка на Соник, която грабеше с две ръце солетките/, а ходеше да предлага на всички други дечица Joy

# 580
  • Мнения: 5 591
Добро утро,момичета!

Да взема да се разпиша и аз докато не се е сетила класната и на мен да пише  отсъствие.Луси  Hug

Днес е успение Богородично!Честит имен ден на всички носещи прекрасното име Мария!
  Бъдете живи, здрави и благословени !  bouquet  bouquet  bouquet



На въпросите от двете анкети ще отговоря по-късно днес.

Хубав ден на всички!  bouquet
 





# 581
  • гр. София
  • Мнения: 104
Здравейте момичета,

Отдавна не съм се разписвала и аз. В момента сме на море ( между Черноморец и Созопол), но малкия започна да кашля много сутрин.

Имам нужда от помощ от бургаските мами - дайте ми координатите на добри частни детски педиатри, при които можем да идем да ни прегледат.

Благодаря предварително !

# 582
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Да ти кажа.... единствено на нашата имам доверие, но тя е отпуска точно сега. За кашлица - д-р Стоичкова, тя е педиатър и пулмолог (така ли се пише), та за нея знам добри отзиви. Ако те интересува - да ѝ издиря координатите, но не знам дали и тя не е в отпуска в момента.

# 583
  • гр. София
  • Мнения: 104
Да ти кажа.... единствено на нашата имам доверие, но тя е отпуска точно сега. За кашлица - д-р Стоичкова, тя е педиатър и пулмолог (така ли се пише), та за нея знам добри отзиви. Ако те интересува - да ѝ издиря координатите, но не знам дали и тя не е в отпуска в момента.

Благодаря. Вече бяхме при д-р Праматарова ( уж била добра, хвалеха я във форума). Изписа ни лечение и сега ще видим ще има ли ефект.

# 584
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Да ти кажа.... единствено на нашата имам доверие, но тя е отпуска точно сега. За кашлица - д-р Стоичкова, тя е педиатър и пулмолог (така ли се пише), та за нея знам добри отзиви. Ако те интересува - да ѝ издиря координатите, но не знам дали и тя не е в отпуска в момента.

Благодаря. Вече бяхме при д-р Праматарова ( уж била добра, хвалеха я във форума). Изписа ни лечение и сега ще видим ще има ли ефект.

За нея наистина знам, че е добър специалист.

Общи условия

Активация на акаунт