Времето минава, МАЙчето расте, пролет наближава, ставаме на ДВЕ!- 22

  • 62 698
  • 731
  •   1
Отговори
# 645
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Петък, петък 13найсти е , ден на мечтите...............

Къде сте бе хора, не може така........ ще вадя тежката артилерия, ако и това не помогне, ще си пиша сама, през ден, през два , да-да, да-да

Хера, много мило ми стана да те прочета.. по-честитчко трябва да пишеш така. Hug

, загубила съм дар слово, и затова ще ползвам тоз цитат, Херич, много, ама много приятно ме изненада с дългото писание Hug Успех на ученика, а за Сержът съм сигурна че си е изпекъл работата и ще бъде пръв помощник в опазването на Боримече Simple Smile

Тони, при една от шпионските ми визити у Фейса видях срахотна снимка на спящи и гушнати Рая и Нико Heart Eyes Heart Eyes, нямам спомен дали я отразих там, ама сега да си кажа Simple Smile Hug Heart Eyes

За нас, случват ни се разни неща , и хубави и не чак толкова, но Животът бил това което ти се случва докато преследваш мечтите си  Simple Smile

ПП Днес взимаме Мончи от градина и дечицата, бяха останали 4, седнали оокло масичкта с гумени престилки , мажат нещо по масата. Попитах какво е и учителката каза пяна за бръснене-миришело хубво, било чисто и децата го обожавали, освен това се задържат на едно място доста време. Докато мажат пяната се "изпарява" и е лесно  за почистване Wink. Учителата каза че се учели да рисуват кръгче  с пръстче в пяната, но според мен си мажеха и шляпаха с кеф Laughing

ППП Забравих тежката артилерия: става дума за заглавията и оформянето на темите. Предлагам всяка тема от тук на татък да е с името на някое от нашите Майчета,като в загалвието може да се римува някое тяхно постижение, или добро качество или пък че вече са кака или батко на бебе садко  Wink, може в първия пост да се сложат снимки на порастващото Майче и/или на цялото семейство. Идеята я откраднах от Майчета 2006, отчетната на Соничка , в която пишех рядко, но още ги чета от време на време Blush. Хубавото е че дори и по една година да изписваме темите те все ще са си актулани.

# 646
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
 Twisted Evil

# 647
# 648
# 649
# 650
# 651
  • Мнения: 0
 Sunglasses
Така и аз мога

# 652
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
 smile3556   red   newsm29

 afwitch

# 653
  • Мнения: 660
Я да взема да ви разваля поредността от емотиконите Simple Smile

Нанди, благодаря! Hug Аз като онази мама от една снимка из нета дето се въртеше - като станат тийн-ове и вземат да се бият за квот се сетиш ще им показвам от тези снимки, гушнатите. Wink Не че са си мои, ама и мен много ме радват като се гушкат и целуват...Е, преди малко им се поскарах, че се гонят и естествено паднаха и реваха и двамата, ама то без това не може. Simple Smile

Допада ми идеята, която си дала за промяна на темата - интересно ми се струва, че би станало...  Peace

# 654
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Ще ви банна  smile3544

# 655
  • До морето :)
  • Мнения: 328
 Thinking

Хелооооу!
Да дам отчет тука, явно ще си имам все дебели и пухкави бебета.  Laughing Калина за 15 дни е наддала 1200 (вече е 4250) (за справка Елена за 1 месец беше качила 1900, но пък малката има да наваксва, че да я настигне  hahaha ) Елена е болна нещо, от вчера с едни сополи, днес май е по-добре. Все се вре в Калина, давам уж някакви хомеопатични, колкото да се лъжем, че се лекуваме и така. Стискайте палци да ѝ се размине на малката.
Ние се кърмим.
Днес ми правиха снимка на един зъб и казвам аз, че кърмя, за да го имат предвид. Връщам се после пак да си взема снимката, ама отивам с Елена и жената супер изненадана: Това дете ли кърмите?  Joy Обясних аз, че имам едно друго на няколко дни и за него става въпрос.
Ставам аз, че с Калина май няма да ни се разминат коликите (  Sad ), чакам гости след малко, вкъщи е с главата надолу, а и имам желание днес да готвя. Да видя...

# 656
  • Мнения: 1 669
Лече, ще те следя изкъсо, че и моята драма ще екато твоята Heart Eyes
Да се оправя Ели, а Калина - добре си наваксва.
Абе я да ви питам - как процедирате с приспиването - то е ясно, че не си лягат по едно и също време, ама аз от сега се чудя какво ще го правя бебето като приспивам каката newsm78 Че тя заспива само с гушкане на спалнята, понякога продължава и 40 мин ooooh!

# 657
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Елена също заспива на спалнята при мен, сега и там си спи. Какво хубаво си спеше в нейната кошара, ама баща ѝ за 3 дни ѝ развали хубавите навици.  Mr. Green Та вечер е лесно, защото Калина  спи по това време вече. Елена се върти, върти на спалнята и по някое време заспива някъде. Даже напоследък заспивам преди нея.
На обед е по-трудно, защото не винаги Калина спи тогава. При тези ситуации лягаме трите на спалнята, кърмя Калина, за да мълчи, а Елена пак по някое време заспива.

# 658
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
е са? Тамън се раздвижихме и ти с лошо Crazy

Буболече, браво на Калина, знае си работата малката душица Heart Eyes. Каката да се оправя бързо  Hug

ама аз от сега се чудя какво ще го правя бебето като приспивам каката newsm78
  бебето в шезлонга, люлката, в тате. Или Каката на градина  Wink. Най добрия вариант е трите на спалнята, но докато е малко бебочето, като отрасне и започне да се върти ще става интересно .

Никой освен Тони Heart Eyes не ми отрази предложението  Crossing Arms Thinking

# 659
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Никой освен Тони Heart Eyes не ми отрази предложението  Crossing Arms Thinking
принципно нищо лошо.....ама докато дойде ред на всички....я камилата....я камиларя Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт