МОЛЯ ЗА СЪВЕТ И МНЕНИЕ! БЕБЕТО НЕ МОЖЕ ДА СЕ ИЗПИШКА!

  • 39 694
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Таня, браво че имате толкова бързо подобрение.
Разширението на мозъчните стомахчета е нормално. Просто при условията, в които се е родило бебето, няма как да се избегне такова нещо. Всички го имат, както и мозъчните кръвоизливи. Хубавото е това, че нещата могат да се оправят, мозъка постоянно се развива и променя. Лошото е, че никой не може да даде прогноза.
Важното е да няма други мозъчни изменения, които са по-страшни. Моето бебе беше на 70% кислород много по-дълго време. Стискам и аз палци. Пиши ни как е бебето. Успех! Praynig

# 16
  • Мнения: 51
 Sad   ох  упойват бебчето защото било хиперактивно Cry Cry

милички     малката Цвети    преди 5дни  беше  на 100%кислород   после на 70%    вчера на 50%   днес на 30%     това   нормално ли е? Sad Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: нд, 03 мар 2013, 05:00 от AnMary

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Ами щом намаляват кислорода, значи дишането се подобрява най-вероятно. Това е добре, значи белия дроб се развива. А нормалното дишане е добре за функциите на мозъка. А това, че упойват бебето се прави за облекчаване на състоянието и да се избегне влошаване на мозъчната функция.
Предполагам колко ви е тежко и притеснено. За жалост никой не може да каже как ще се развият нещата, дори и лекарите. Тези мозъчни състояния са непредвидими.
Но си мисля, че поне това че с белия дроб нещата се развиват положително е много обнадеждаващо. Лекарите ще ви обяснят подробно. А аз не разбрах в коя седмица е родено бебето?
Кураж и силна вяра. Просто трябва да чакате.

# 18
  • Мнения: 51
Ами щом намаляват кислорода, значи дишането се подобрява най-вероятно. Това е добре, значи белия дроб се развива. А нормалното дишане е добре за функциите на мозъка. А това, че упойват бебето се прави за облекчаване на състоянието и да се избегне влошаване на мозъчната функция.
Предполагам колко ви е тежко и притеснено. За жалост никой не може да каже как ще се развият нещата, дори и лекарите. Тези мозъчни състояния са непредвидими.
Но си мисля, че поне това че с белия дроб нещата се развиват положително е много обнадеждаващо. Лекарите ще ви обяснят подробно. А аз не разбрах в коя седмица е родено бебето?
Кураж и силна вяра. Просто трябва да чакате.
     успокоихте ме  Praynig ами  бебчо е родена 32седмица  1,600

# 19
  • Мнения: 54 474
Таня , миличка , не съм сигурна , но може би я упояват заради гърчовете , докато се успокои мозъка .
Дано скоро премине това ! Praynig

# 20
  • Мнения: 51
Таня , миличка , не съм сигурна , но може би я упояват заради гърчовете , докато се успокои мозъка .
Дано скоро премине това ! Praynig

Благодаря ви  милички   наистина  ми действате успокоително Heart Eyes Praynig Praynig Praynig

някоя  мама знае ли какво е това    САТУРАЦИЯ?    ето и едно  видео


http://www.youtube.com/watch?v=5RfcZmjqbrE Cry

Последна редакция: нд, 03 мар 2013, 04:59 от AnMary

# 21
  • Мнения: 499
Таня, какво ти казаха за сатурацията?

# 22
  • Мнения: 54 474
Таня , това е кръвен показател и означава насищането с кислород .
Колко е на бебка ?

# 23
  • Мнения: 54 474
Искам да ти кажа , че всички недоносени имат такива паузи при дишане .
Но кувьозите имат апаратура , която сигнализира за това . Следят се бебенцата и им се помага при нужда . Peace

# 24
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 39
така здравейте аз съм мамчето и щтерката на танчето бебка се роди в 33гс. 1,600 кг  за 2 дни не пишкаше и се поду качи 410гр. стана 2,010 днес вече на 6 дни преди да ме изпишат я посетих теглото и е 1,870кг, на 32% кислород отоците и са спаднали видимо и за сатурацията питах и казаха само че е добре. 

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
така здравейте аз съм мамчето и щтерката на танчето бебка се роди в 33гс. 1,600 кг  за 2 дни не пишкаше и се поду качи 410гр. стана 2,010 днес вече на 6 дни преди да ме изпишат я посетих теглото и е 1,870кг, на 32% кислород отоците и са спаднали видимо и за сатурацията питах и казаха само че е добре. 

Стискаме ти палци с бебето всичко да бъде наред.
А ти ни пиши как е, защото ви мислим.

# 26
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 39
мами имам добри новини от болницата малката вече 2 дни не е приспана откакто се е събудила за 1 ден се изходила както трябва и вече си пишка даже ни викнаха да я видим в неделя,вчера на сведенията казаха че е свалила 240гр. и от днеска почват да я хранят с шишенце. Praynig Praynig Praynig много  сме щастливи  минавам само да пиша,благодаря за подкрепата на всички. Hug Hug Hug вече е 1,590кг. казаха че кислорода я подсеща да диша по често тъй като е била упоена.

# 27
  • Мнения: 54 474
Браво !  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 383
Страхотно !!!

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Браво на бебето!
И другия път пак да ни напишеш хубави новини.

Общи условия

Активация на акаунт