Използвате ли вибратор?

  • 82 590
  • 147
  •   2
Отговори
# 120
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Да, но има техники на проникване, на движения...  Grinning

Бе колкото и да е техничен тоя език – до къде точно може да ти проникне  Joy
Виж, вибратора вече има избор на размер - можеш да си вземеш доста...обемен примерно

Говорех за същинския инструмент особено ако е с подобаващ размер, а езика е само една прекрасна добавка към всичко това.

Напоследък нещо се изразявам наполовина или двусмислено  Laughing

# 121
  • Мнения: 9 144
Като чете темата човек – за пореден път се убеждава какви идеални семейства са това българските. Всяка втора иска вибратор или има, ама всичките до една са напълно задоволени иначе...абсурди. Масово тия играчки се взимат точно от незадоволените, от тези, при които секса е скучен, рутинен или пък липсва почти.
И това го знаеш откъде???
FYI един вибратор самичък няма да направи нищичко, най-много двойката да го вкара веднъж в леглото да пробва батериите и толкова, след това ще си събира прах в някой шкаф.  Tired

Българското семейство въобще не е толкова разкрепостено, че да си завира в задника вибриращо топче, само от любопитство и без причина...
Точно така, особено на фона на други нации с по-практично отношение и към секса и към играчките  Mr. Green

# 122
  • Мнения: 7 947
Ами всъщност ти по-добре би могла да опишеш каква роля има вибратора май.

Иначе - аз имам мой си наблюдения. За теб надали ще са верни.

# 123
  • София
  • Мнения: 8 705
Ние все още не сме семейство, вероятно заради това имаме задоволителен сексуален живот  Joy  
Играчката ми е подарък от него, не съм си я купувала сама.Взе ми я за един празник, да я ползвам, когато го няма. Въпросът е, че когато го няма аз с радост се отдавам на безсексието и не си играя самичка  hahaha  
И на двамата ни е интересно, освен стандартния секс, понякога да опитваме разни интересни неща-лубриканти, масажни масла, вибриращи играчки.  
Като станем семейство може да ни мине мерака.
Иначе, той е по-разкрепостен от мен, аз мога и без тези неща.

# 124
  • Мнения: 1
Ти сериозно ли?

# 125
  • Мнения: 7 837
Добре че беше тази тема, за да си обясня поведението на някои в този форум, с липсата на вибратор.

# 126
  • Мнения: 7 947
А така, кажи си тежката дума, ти знаеш най-добре кой от какво има нужда. Не си коя да е...

# 127
  • София
  • Мнения: 8 705
Иронична съм.Защото мисля, че има всякакви семейства.Българското семейство е консервативно само при по-старите поколения.Вероятно и географски е обособено.  
Не мисля, че е нещо толкова странно да си вземеъе дори на шега някоя играчка.Хората защо си взимат различни видове презервативи-защото им е забавно и искат да опитат.Не значи, че ако си вземат оребрен, не са задоволени иначе.  Моят приятел обича такива интересни неща и джаджи, затова ми подарява или взима и за двамата.

# 128
  • Мнения: 685
Според мен въпросът беше за друго. Какво точно мислиш, че ще се случи след като станете семейство? Изведнъж ще ви хване импотентността или задръжките?

# 129
  • София
  • Мнения: 8 705
 Tired  Ирония...
Нищо няма да ни стане на нас. Евентуално като станем на по 60-70.

# 130
  • Мнения: 1 446
Не съм съгласна, че БГ семействата не са разкрепостени. Това,че не се говори по темата, не означава, че не са  Peace

# 131
  • Мнения: 45
Не съм съгласна, че БГ семействата не са разкрепостени. Това,че не се говори по темата, не означава, че не са  Peace

А какво означава?

Когато си консерва в леглото, консерва си и във всички останали аспекти на живота.

# 132
# 133
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не съм съгласна, че БГ семействата не са разкрепостени. Това,че не се говори по темата, не означава, че не са  Peace

А какво означава?

Когато си консерва в леглото, консерва си и във всички останали аспекти на живота.

 Grinning


Голям срам  Joy тези които обявиха че имат, почнаха да се оправдавт , че нали ..... Whistling Laughing


Секса си е секс  , щом няма нищо насила, зорлем и има споделяне от двете страни.


     Дали половината ще те стимулира  с език или пръсти  или пък ще  включи 'играчка' със същото предназначение  Wink


     Голям драматизъм вкарвате  Laughing със или без  си е избор на двамата партньори  Grinning


# 134
  • Мнения: 4 586
Абе сурогатите са си сурогати. Все едно да речеш, че електронните цигари са като истинските.
Като започна на чувам учестеното дишане на гумена вагина, миризмата на мъзгата й и т.н. ще си купя. Или пък да флиртувам с нея.

Общи условия

Активация на акаунт