BuyInCoins- сайт за стоки на изгодни цени и с безплатна доставка-7

  • 36 995
  • 755
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Момичета и момчета, имам проблем с моя Ainol-novo-7-fire. Наложи се няколко пъти да го заредя през лаптопа, но след последния път изведнъж изгасна и след включването тъча изобщо не реагира. И компютъра не разпознава устройството. Изписва ми следното съобщение: One of The USB devices attached to this computer has  malfunctioned  and Windows does not recognize it. Нищичко не разбирам от тази техника. Моля, помагайте  Praynig Малкия нямаше търпение и игра на таблета, докато беше свързан с компютъра, за да се зарежда. Дали от там е дошъл проблема? Като не работи тъча, не мога дори да го изключа, а нямам клавиатура.

Здравей k a t r i n,
Първо отстрани трябва да има една малка дупчица, до която пише "Reset"
вземи една игла/карфица и лекичко я пъхни в дупчицата, до като "цъкне" това се прави при включен таблет.
Ако след "reset"-а пак не реагира екрана, но зарежда операционната система,
опитай да го заредиш с неговото си зарядно, но преди това се постарайте
да го държите "буден" за да изхабите батерията до дупка и като казвам до дупка,
означава при натискане на бутона за включване на екрана да излиза за около секунда символа за батерия.
Малко вероятно да има ефект, но понякога адроид-а при такава ситуация
сам влиза в режим на "фабрични настройки".(factory reset).
Ако и така не стане ще трябва да го пратите на сервиз, да се опитат да го root-нат,
защото може андроид-а на "пука", а това не е windows,
на които да изчистиш регистрите и да го възстановиш  Sad
Последното е най-неприятния вариант, таблет да е дал механичен дефект.
Поздрави и успех  Peace

И искам да ви помоля за помощ вас девойки, жената ми наду главата за някакви нови неща за къдерене на коса.
Нейна колежка си била взела и сега всичко е драма Mr. Green
Приличали на чорапче, което се нанизвало на една кукичка,
с която в другия край се захващала косата
и се издърпвала в чорапчето, което пък така било оплетено,
че след това косата седяла къдрава като изсхнела в него.
Не знам дали го обясних като хората, но горе-долу това схванах от дадените ми обяснения.
Моля помогнете  Praynig
Търсих го като hair curler/s, обаче не намирам нищо от описаното.

# 691
  • София
  • Мнения: 940
Не се къдря, но по описанието ти май за това става дума, но е от друг сайт:
http://dx.com/p/salon-hair-pp-plastic-rollers-curlers-set-16-curler-56586

# 692
  • Мнения: 1 288
Момичета и момчета, имам проблем с моя Ainol-novo-7-fire. Наложи се няколко пъти да го заредя през лаптопа, но след последния път изведнъж изгасна и след включването тъча изобщо не реагира. И компютъра не разпознава устройството. Изписва ми следното съобщение: One of The USB devices attached to this computer has  malfunctioned  and Windows does not recognize it. Нищичко не разбирам от тази техника. Моля, помагайте  Praynig Малкия нямаше търпение и игра на таблета, докато беше свързан с компютъра, за да се зарежда. Дали от там е дошъл проблема? Като не работи тъча, не мога дори да го изключа, а нямам клавиатура.

Здравей k a t r i n,
Първо отстрани трябва да има една малка дупчица, до която пише "Reset"
вземи една игла/карфица и лекичко я пъхни в дупчицата, до като "цъкне" това се прави при включен таблет.
Ако след "reset"-а пак не реагира екрана, но зарежда операционната система,
опитай да го заредиш с неговото си зарядно, но преди това се постарайте
да го държите "буден" за да изхабите батерията до дупка и като казвам до дупка,
означава при натискане на бутона за включване на екрана да излиза за около секунда символа за батерия.
Малко вероятно да има ефект, но понякога адроид-а при такава ситуация
сам влиза в режим на "фабрични настройки".(factory reset).
Ако и така не стане ще трябва да го пратите на сервиз, да се опитат да го root-нат,
защото може андроид-а на "пука", а това не е windows,
на които да изчистиш регистрите и да го възстановиш  Sad
Последното е най-неприятния вариант, таблет да е дал механичен дефект.
Поздрави и успех  Peace

И искам да ви помоля за помощ вас девойки, жената ми наду главата за някакви нови неща за къдерене на коса.
Нейна колежка си била взела и сега всичко е драма Mr. Green
Приличали на чорапче, което се нанизвало на една кукичка,
с която в другия край се захващала косата
и се издърпвала в чорапчето, което пък така било оплетено,
че след това косата седяла къдрава като изсхнела в него.
Не знам дали го обясних като хората, но горе-долу това схванах от дадените ми обяснения.
Моля помогнете  Praynig
Търсих го като hair curler/s, обаче не намирам нищо от описаното.


нещо такова може би newsm78

# 693
  • Мнения: 403
http://www.buyincoins.com/new_en/details/lady-shear-seamless-lei … roduct-12820.html
момичета помагайте искам да си поръчам това но не знам какъв размер да взема обиколка на гърдите ми е от 95-100 под гърдите ми е 85см кой номер ще ми стане моля дайте бързо съвет да мога да си поръчам

# 694
  • Мнения: 1

Някои поръчвал ли е от тези очила,искам да  взема на децата но ми се струва ,че нямат стъкла   Grinning
http://www.buyincoins.com/new_en/details/cute-fashion-bow-cat-fr … roduct-11278.html

Без стъкла са. Peace
много е странно това.А знае ли някой от къде мога да си намеря такива с стъкла или по принцип всички са си така Sad

# 695
  • Мнения: 413
vtvt виж в коментарите там пишат  Wink ако си 46-48 размер трябва L да вземеш , важно е подгръдната да ти е добре ,пишат че чашките са еластични  Laughing

# 696
  • Мнения: 403
ох тия различни размери ме объркват за подгръдна 85см тогава кой размер да взема тука пише явно размерите с обиколката на гърдите като номера а за подгръдна не. Не искам да ми се вадят цомбите от сутиена. newsm78
Прочетох всички коментари и не можах добреда се ориентирам всеки си ползва различни размери за обяснението и се обърках моля ви помагайте с вашите лични наблюдения и размери.

# 697
  • Мнения: 108
Момичета вече се престраших и поръчах този таблет http://www.buyincoins.com/new_en/details/7-ainol-novo-7-mars-and … roduct-15972.html на 04.03.2013г го поръчах днес ми пратиха потвърждение за пускане на пратката  Grinning . Надявам се всичко да е наред и скоро да му се наслъждавам  Grinning
Сега ще търся калъф за него Simple Smile

# 698
  • Мнения: 66

Alanis,много готини неща Wink ...ще чакам отзиви,особено за бодито Simple Smile

benite, valpan, ще споделя непременно Hug!

И в сайта на бг пощи излиза, че пратката в събота е сложена във вътрешен чувал в София, явно проследяваща програма се е бъгнала. В тази пратка са бодито и прашките, а банските и сутиена са от друга поръчка, за която нямам проследяващ номер, така че ще си ги чакам. Имам и още една поръчка без номер с втория цветен душ и полезни и хубави дреболийки, които сте споделяли в темата  bouquet.

За бодито четох суперлативи в коментарите, дано не съм се подвела по тях Tired. Пък за сутиена - benite, много неприятно се е получило ooooh!. Ами че той ако толкова лесно се къса, ще трябва да си ходя с резервен сутиен в чантата, за да няма фалове newsm78 Laughing.

Довечера отивам да си търся вътрешния чувал в пощенския клон Crazy.

# 699
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
Без стъкла са.
много е странно това.
Това е някаква странна азиатска мода. Тръгна от сериалите и винаги ми е било много смешно във филма или певец на сцената да се изтапани с очила без стъкла  Joy

# 700
  • Мнения: 1 070
Някой поръчвал ли ей такова слънчево зарядно, дали върши работа? Тези коментари от долу хич им нямам доверие.

http://www.buyincoins.com/new_en/details/solar-power-charger-for … product-2153.html

# 701
  • София
  • Мнения: 802
Момичета, искам да ви попитам следното:
Някой ползвал ли е такъв вид купон за отстъпка на сайта:
40% намаление при покупка над 70 долара?

Срещнах го в нета, та се чудя, има ли такова жУвотно  newsm78
Ето:
http://yourcouponslist.com/buy-in-coins-coupon-code.html#

# 702
  • Мнения: 0
Огромни благодарности момичета!   bouquet
Точно за тези "ролки" става въпрос.
Жената ги намерила от нек'ва фирма тук,
но им искали 48лв  #Crazy и то с намаление иначе били по 60лв.
Казах й, да им напише да ходят да се гръмнат  Mr. Green

....40% намаление при покупка над 70 долара?

Срещнах го в нета, та се чудя, има ли такова жУвотно  newsm78
Ето:
http://yourcouponslist.com/buy-in-coins-coupon-code.html#

Без проба, няма как да се разбере  Wink

# 703
  • Мнения: 401
Огромни благодарности момичета!   bouquet
Точно за тези "ролки" става въпрос.
Жената ги намерила от нек'ва фирма тук,
но им искали 48лв  #Crazy и то с намаление иначе били по 60лв.
Казах й, да им напише да ходят да се гръмнат  Mr. Green


Виж това ще ти излезе горе долу същото http://eha.bg/dh8G

# 704
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Sandalka При мен купона не проработи

Общи условия

Активация на акаунт