Отговори
# 90
  • Мнения: 6 713
Охаа, Ида е мъжка кака! Да е много смела и да ги строява малките сладури!  Simple Smile

# 91
  • Мнения: 184
Ей, нещо ме тикна да вляза във форума да видя дали няма бебче още, а то дошло!  Heart Eyes
Илка, да е здраво, ящничко, кротко и обичливо детенцето ви! А на теб бързо възстановяване и яка ти гърбина:)
Бобче, с тези храни от тубички и пакетчета направо ме хвърли в размисъл Shocked Аз знам, че там са забранени много от добавките с Е номер, които тук се използват широко и бях останала с впечатление, че е място където се държи на здравословното хранене.
Изключено е да дам на малкия от сухите супи тук. Купувам едни страхотни турски, без нито една добавка, естествено сушени, все едно тарханата на баба:)
Файнче, височка температура поддържа Мишелка Sad Дано не зачерви гърлото покрай тази хрема..
Нашия през повечето време няма дори 38 градуса, обаче гърлото му се зачерви и се чувствам много виновна. Той поиска сок - цедя пресен - а те плодовете в кухнята студени като от фризер. Реших да притопля сока в гореща вода, но той го излочи преди да се стопли, отделно доки потвърди, че не е вирус, а простуда и сега ми е тъпо:( Иначе на последния зъб, който броях за безаварийно пробил сега му се открива плочката... и от там висят някакви частички от венеца, да не говорим за лигите - гъсти и изобилни Sick
Пашик, и според мен това с норматива е глупаво, даже неправилно. При нас се държеше да се чете изразително с интонации, пунктуации разни... Габи скоро ще проумее нуждата от четене сигурна съм, както и че ще намериш подход към нея.
Лека нощ от мен!

# 92
  • Мнения: 2 286


Песен за майката
Марко Ганчев

Прохожда чедото, прохожда
И тръпка сладостна пробожда
Сърцето майчино, че вече
човек е нейното човече.

И мисли тя, че го повежда
с ръка към своята надежда.
Не знае, че го е създала
за близост не, а за раздяла.
Додето майката усети,
изтръгва й го от ръцете
безмилостният господар
на всички царства цар Буквар.
Остава майката сама
с играчките му у дома.
Погалва някоя играчка
и ето ти играчка-плачка.

Прописва чедото, прописва.
Вълна на нова радост плисва
и първа дума пишат двама,
и то се знае, тя е “мама”.
Когато мама е сама,
ще праща чедото писма…
Не знае тя, че рядко пише
синът зает с дела по-висши.

Додето майката усети,
изтръгват й го от ръцете
казарма, работа, жени…
А пък жените са едни…

Сама при старите му книги
остава мама и реди ги.
Поплакват заедно с буквара
и после всеки се затваря.

От ден на ден разбира мама,
че има син, но и че няма.
Разбира тя,че го е създала
за близост не, а за раздяла.
И вече не до рожба близка
да бъде близо мама иска.
Обратното желае само:
синът да не извика “мамо”.
Да не извика “мамо, мамо”
синът в нещастие голямо.
И щом не сеща се за мама,
то значи, че опасност няма
И че светът добре го среща,
затуй за мама се не сеща.
И мама в стаята тогава
ръка на себе си подава,
поема я и се повежда
сама към своята надежда…

Честит празник, мили мами!

# 93
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622

# 94
  • Сливен
  • Мнения: 140
 ЧЕСТИТ ПРАЗНИК,ДАМИ!
ДА СТЕ МНОГО ОБИЧАНИ И ЩАСТЛИВИ,НЕ САМО В ТОЗИ ДЕН

# 95
  • Мнения: 486
Честит Празник ,ДАМИ!Бъдете неотразими във всичко и дано ви ценят винаги!

Буболече,познато е ,случва се да се затръшкат за нещо студено без да разбират защо да чакат,ноо не чакат и минута!Ще премине!

Ели,според лекарите е така ,от зъб температура до 38.Повече ли е е нещо в допълнение покрай зъба!

# 96
  • Мнения: X
Честито на Илка, да е здраво малкото момченце и обичано!  Hug

Честит празник, момичета, много любов да има в живота ви.  Hug

Файнче, бързо да оздравява Мишелката.  Hug

Пашик, Мая винаги е била мързеливичка, ама то се съчета с отговаряне, недоволство, мрънкане. Нещата много ескалираха, имахме караници и много сериозни разговори. Аз си дадох сметка, че много се дразня от някои нейни черти, а трябва да ги приемам със спокойствие и уважение. Така и двата страни направихме по нещо и засега са по-добре нещата. Слава Богу.  Praynig

# 97
  • Мнения: 120
Мили мами, скъпи приятелки, пожелавам Ви хубав осмомартенски ден,изпълнен с много усмивки, радост и успехи!Да черпим от живота мечти,да даваме на мечтите живот! Бъдете обичащи, обичани и много щастливи!

# 98
  • Мнения: X
Честито бебе на Илка! Да е жив и здрав малкият мъж и много късмет да има  Heart Eyes!

Честит 8 март!!!

# 99
  • Мнения: 1 298
След това сладко поздравче горе, какво да добави човек.... Heart Eyes

Весел празник, момичета! Бъдете обичани!

Ще ви чета после, че нашата бг групичка тук си организираме утре събиране
и аз се залавям от днес с правене на сладки, а утре вече и другите неща. Wink

# 100
  • Мнения: 356
Честит празник, мили майки!   bouquet
Orchids, чудесен поздрав!  Simple Smile

Честито бебе на Илка, да е много здраво, усмихнато и щастливо! На мама бързо възстановяване!

# 101
  • Русе
  • Мнения: 904
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ МОМИЧЕТА !
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА ИЛКА !ДА Е ЖИВО И ЗДРАВИЧКО А НА МАМА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И ПРИБИРАНЕ В КЪЩИ
Orchids много хубав поздрав браво на сладурката
При нас нищо ново ходихме на мерки и теглилки - 16 кг и 97 см
Тръшкането и неслушането май започва да затихва / пупупу / дано не греша
Това за сега
Весело изкарване на празника

# 102
  • Мнения: 62
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МОМИЧЕТА! ДА БЪДЕТЕ ВИНАГИ ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАНИ ЖЕНИ, МАЙКИ И СЪПРУГИ!  newsm51

ЧЕСТИТА РОЖБА НА ИЛКА! ДА РАСТЕ ЩАСТЛИВО, ОБИЧЛИВО И ЗДРАВО МОМЧЕ! ДА ИМА ПРЕКРАСЕН ЖИВОТ!  smile3525

Hailie, Orchids, разплакаха ме вашите поздрави. И стихчето и песничката - най-вече изпълнителката - са прекрасни  Hug
Само да вметна, че моя младеж вече не носи в леглото плюшени играчки само, тази нощ спахме и с един буркан сладко /опита се да прибере 4, ама успях да постигна консенсус за 1/  Mr. Green Вече няма да се оплаквам, че се не знае какво още ще измисли  hahaha

# 103
  • София
  • Мнения: 483
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ, ИЛКА! Честит рожден ден на мъничето    bouquet

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ МОМИЧЕТА    bouquet

Как ме е яд че на работа не мога да отворя клипчето на Адииииииии... Нищо, довечера в къщи  Hug

Бобче, ти пък ме разби с тази боклучава вредна храна за децата  ooooh! ooooh! ooooh! Тук готвят всеки ден, винаги прясно, винаги плодове и салати. А уж сме на опашката на Европа...  ooooh! Щом и Milla Elaine разказва това, значи е често срещано и е много, ама много чудно!
тази нощ спахме и с един буркан сладко /опита се да прибере 4, ама успях да постигна консенсус за 1/  Mr. Green Вече няма да се оплаквам, че се не знае какво още ще измисли  hahaha
Joy Joy Joy
Хейли, не го прочетох на работа, да не се излагам с ред сълзи ред сополи  hahaha Ще си го чета в къщи, ще си роня сълзите на спокойствие.

Моята Ева се събуди с лилав и подут горен клепач на очето  newsm78 Вярно че снощи не взе завоя и се бухна в ръба на стената, но мислех че е ударила главата... После имахме женско парти с деца у една съседка, на по чаша бяло винце и сиренца и не знам дали децата не са се овършали някъде в другата стая  newsm78 Какво ли ще си помислят в яслата за нас  Blush

# 104
  • Мнения: 1 167
Честит празник,мили майчета,бъдете много обичани!
Илка,да вие живо и здраво момченцето,много да ви слушка
Ние сме добре,вече полу махнахме памперса Joy,казвам полу,защото пак го слагаме от време на време.Ники тези дни иска само филии да яде и отказва всякаква манджа или нещо друго-сутрин,обед,вечер-принцеси.Чудя се вече какво да го правя,а тази сутрин се оплака,че го боляло коремчето Thinking,после каза,че не го боли и аз не знам вече на какво да вярвам.
Довечера съм на парти Crazy и многооооо се вълнувам,че не съм излила от година и нещо с приятелки Laughing

Общи условия

Активация на акаунт