Отговори

Анкета

Заглавие за новата тема

Опции:

# 30
  • Мнения: 1 298
Пашик, тя дископатията е упорито състояние, май е операцията не е сигурен метод.
Баща ми също има и си я влачи с години...

Мирче, страшна сладурана имаш!

Миме, ама верно беше забегнала яко. Wink
Наистина са ти убийствени смените, уф.

Ние днес щчхме да ходим на музей, ама първо и ние до болницата,
че сега пък мъжа ми е  с някаква болка в ляво на корема ипоне да го погледнат.  Tired

# 31
  • Мнения: 486
Здравейте!
Мишанка ,ужасни неща са ви споходили,дано вече е добре и да се прибира у дома!
Варицелата не е най-безобидното нещо ,доста случай има на усложнения ,та аз лично умишлено не бих си заразявала детето каккто правят повечето!
Краси,Арим,благодаря !Ще търся още...
Милла,баща ми има основно прищипан нерв отдавна ,но все не си обръща внимание ,в Бургас лекарите му дават някакви инжекции и леко го отпуска .В момента в обострен период ,явно пак се е прищипало сериозно и не може да стъпи,трябва да търпи до понеделник когато ще вземе направления ще прави актуална снимка и ще тръгваме по лекари не знам къде Whistling Но събота и неделя и платено дори няма кой да ти помогне ,та трябва да си лежи и да трае,егати здравната система!Но трябва в Сф при някой специалист да го заведа и да се види какво точно може да се направи!
Мириамс,какво работиш че в такива часове ставаш  Shocked ,не знам как издържаш просто без сън!!!

Тук е много слънчево ,дори градусите са пролетни ,обличам децата и на разходка !Хубав ден!

# 32
  • Мнения: 1 298
Пашик, защо не пробвате с физиотерапия, с някакви подобни процедури.
Може да облекчат положението.

# 33
  • Мнения: 184
Здравейте и честита Баба Марта на патерички!
Мишанче, много мъчно ми стана за Неси, добре поне че бързо се възстановява детето. Дано тази година вече не ви се налага да припарвате до болница Praynig
Мирче, страхотна е Евичка, много сладко и красиво детенце Heart Eyes
Файнче, Мишелка също е страшно чаровна Heart Eyes
Пашик, инжекциите са временно решение за това състояние.. Както и всичко останало, междудругото:( Дано попаднете на специалист!
Алтай стихчета не знае, но не съм го и учила. Пее няколко песнички като е на кеф, а ако започна аз да му пея се ядосва Laughing Много обича да разказва, не мога една приказка да му прочета или разкажа - веднага взима думата и започва да съчинява. Особено филмчетата за Пепе - знае случките на изуст. Много пита, не се търпи. Двуезичието му пречи определено, но хич не бързам - ненаучен няма да остане:)
Вчера сутринта в детската градина, докато го преобличам до шкафчетата излиза лелката с едно от децата и ние "Добро утро, честита баба марта", а тя с един ужасен тон към детето: "Ама как така майка ти е забравила да ти сложи пантофите? Каква е такава майка ти пък? Тя не гледа ли? ааа! " и си нарежда в тоя дух, а детето седи и гледа виновно надолу горкото - майка му в бързината го е пуснала с ботите вътре, случва се. И всичко това пред нас! Толкова тъжно ми стана и се ядосах едновременно! #Cussing out

# 34
  • Мнения: 62
Благодаря ви момичета за пожеланията за работата ми  Hug Първият ден мина супер - нали беше 1-ви март и празника допринесе за доброто настроение, дано така е и занапред  Grinning
Пашик моя мъж имаше преди няколко години същата диагноза - прещипан нерв. Биха му няколко серии инжекции през определен период, по сума доктори обиколи, и нищо - само временно облекчение, имаше моменти, в които ходеше прегърбен, едва ставаше  ooooh! Отиде на чекракчия - човека му прави два пъти масажи на гърба и сега няма и помен от болежките. Само като стане по-влажно времето го заболява леко. А този който го лекува каза, че не било нерв, а възпаление, нищо, че докторите бяха поставили диагнозата след хиляди изследвания - т.е са го лекували с грешна диагноза  #Cussing out Та ако намериш такъв човек във вашия град, ти препоръчвам да опитате, поне няма да навреди.
bubole4e няма да коментирам за лелката в яслата, то е ясно, че докато някои хора работят без да са подходящи за работата, ще има и такива гадни случаи  Rolling Eyes
А за варицелата в нашата ясла се разреши проблема - имало само в една от групите - не в нашата, та дилемата ми отпада  Laughing
Слънчев ден на всички!

# 35
  • Мнения: 486

Пашик моя мъж имаше преди няколко години същата диагноза - прещипан нерв. Биха му няколко серии инжекции през определен период, по сума доктори обиколи, и нищо - само временно облекчение, имаше моменти, в които ходеше прегърбен, едва ставаше  ooooh! Отиде на чекракчия - човека му прави два пъти масажи на гърба и сега няма и помен от болежките. Само като стане по-влажно времето го заболява леко. А този който го лекува каза, че не било нерв, а възпаление, нищо, че докторите бяха поставили диагнозата след хиляди изследвания - т.е са го лекували с грешна диагноза  #Cussing out Та ако намериш такъв човек във вашия град, ти препоръчвам да опитате, поне няма да навреди.
Благодаря за споделеното,и при него нещо такова се получава.Ходи тук в града на чакръкчия ,но е мн възрастен и нещо не може да помогне ,явно трябва да открия някой друг .
Благодаря на всички за споделените мнения!

# 36
  • Мнения: 1 167
ЮЮхууууу,здравейте сладури.
Мишанка,милите вие,какво сте преживяли.Много целувки на Нестор и бързичко да се оправя.
Мамам-ам,честита нова работа,много успехи и парички ти пожелавам
За бърборенето нищо не мога да кажа,ние говорим много и постоянно,имам си непрекъснато другарче за приказка Mr. Green.Вчера ми вика"Мамо,много съм зает сега,отивам на работа" Joy,говори си правилно,но не знам дали това има някакво значение,още от много мъничък постоянно му приказвахме.Стихчета знае няколко,песни много,но не съм го учила аз,а бабите Laughing
Аз имах големи драми с моите зъби,но важното е,че всичко се оправи.
Ставам,че Ники иска да го слагам да спинка



















# 37
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
 smile3507 atwork, неделя, а..., неделя  hit

# 38
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Добро утро!

bob4e, що така?! Flutter
Мамам-ам,честита нова работа! Пожелавам ти много късмет и успех в новото начинание!
buboleche,я не им се нервирай на лелите,те така си дуднат!  Whistling Питай ме как ме нервират в ''Пирогов'',онзи ден идваха да ми се извиняват,че вече ми кипна  Crossing Arms Naughty Чак не им е за вярване,че баща му е останал с него,то не бяха коментари,не бе чудо!  ooooh! Щом и директора дойде специално да се запознае с ''тая майка''..тц тц тц  ooooh! Вчера отивам и казвам,че ще се сменим за час,а отговора беше:''Ми,то вие и без това сте оставили таткото тука да седи,та все едно!'' smile3515 newsm66 fight Чак като пиша и се нервирам,само да се сетя...брррр..

# 39
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Мишан4е, щото съм на работа, мразя неделята и без това, а като ми е работна, не съм на себе си.
Аз напоследък съм станала много нетърпима към такива индивиди като персонала в болницата. Еййй, няма да умрат тези стари разбирания от памтивека и това е.  #2gunfire Дано скоро ви изпишат  Hug

# 40
  • Мнения: 4
Честит 3-ти март!!!
 Hug

# 41
  • Мнения: 2 286
Честит празник, момичета!

Мишанче, не им се ядосвай, щото няма смисъл, пък нервите си остават за теб Hug . Хайде, малко остана, дано утре сте си вкъщи Party

# 42
  • Мнения: 6 712
Честит национален празник!!!  bg

Мила, видях преди време си писала за някакви мини кексчета за РД на Мила, ще ми дадеш ли рецептата? Мерси! Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 483
Честит национален празник, момичета  Simple Smile
Мишанка, и аз се ядосах като те прочетох  #Cussing out Не знам как си се сдържала, аз бих избухнала като вулкан, по скорпионски  Twisted Evil
Mamam-am, успех на новата работа и дано ти харесва  Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 167
Миша, пак че са позволили да остане таткото. С Ида като бяхме в МА категорично отказаха той да остане, трябвало от женски пол да бъде придружителя. В същото време не бяха съгласни аз да остана с нея, да не взема да им родя там. Даже си направиха устата да оставим Ида сама в отделението, била вече достатъчно голяма  Crazy ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт