SportsDirect-52

  • 43 683
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 79
Извинявам се, но да питам отново  Blush

Здравейте!
За краче 10,5 см кой номер да поръчам от тeзи  модели
http://www.sportsdirect.com/nike-lykin-11-infant-girls-trainers-025227
http://www.sportsdirect.com/nike-lykin-11-trainers-infant-girls- … ?colcode=02507790

Подходящи ли за прохождащи крачета?

# 721
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Здравейте, четох вашите коментари и се запалих да си поръчвам и аз от този сайт. Нещо не ми е ясно самата доставка как става, ако може някой компетентен да ми обясни подробно на ЛС, ще съм много благодарна.

Нямаш нужда от ЛС, а от прочит на 1ва страница от тази тема.

# 722
  • Мнения: 1 103
Катеринче,подходящи са да,ние имахме същия модел-първия,като прохождахме,за номерче обаче не мога да помогна!  bouquet

# 723
  • Мнения: 21
Здравейте!
За краче 10,5 см кой номер да поръчам от тeзи  модели
http://www.sportsdirect.com/nike-lykin-11-infant-girls-trainers-025227
http://www.sportsdirect.com/nike-lykin-11-trainers-infant-girls- … ?colcode=02507790

Подходящи ли за прохождащи крачета?

Ние имаме от 2 рия, не съм много сигурна дали са подходящи за прохождане, въпреки че са страхотни и удобни. Виж в описанията имаше някой модел на рибок или пума (не съм на 100% марката) пишеше че са ортопедични. Нашето краче е 12.5см и C5 ни е перфектно- има и място, по етикет са 11.5, измерени от мен 13.3см. Вероятно сте за C3 или C4. Ако някой може да ти измери, според мен C5 поне от 2 рия модел ще са ви голями  Peace

Последна редакция: вт, 26 мар 2013, 10:36 от valpurg

# 724
  • Мнения: 7 162
Може ли някой да ми каже на стелката на детските маратонки които получих номер С13 пише оградено в кръгче-32.
Та ме интересува С12 колко е  Rolling Eyes дали е 31 или 30...Говоря за Лонсдейл.
Извинявай,но ако може да измериш колко см е стелката.Големият ми син е номер 30/31 в момента и аз се чудя за размерите им.Може и линк към моделчето им.Благодаря ти!

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 366
Може ли някой да ми каже на стелката на детските маратонки които получих номер С13 пише оградено в кръгче-32.
Та ме интересува С12 колко е  Rolling Eyes дали е 31 или 30...Говоря за Лонсдейл.
Извинявай,но ако може да измериш колко см е стелката.Големият ми син е номер 30/31 в момента и аз се чудя за размерите им.Може и линк към моделчето им.Благодаря ти!
Някой от моделите на лонсдейл са за по-тесни крачета, но си отговарят, С12 е 31, С13 е 32, 1 е 33

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Може ли някой да ми каже на стелката на детските маратонки които получих номер С13 пише оградено в кръгче-32.
Та ме интересува С12 колко е  Rolling Eyes дали е 31 или 30...Говоря за Лонсдейл.
Извинявай,но ако може да измериш колко см е стелката.Големият ми син е номер 30/31 в момента и аз се чудя за размерите им.Може и линк към моделчето им.Благодаря ти!

http://www.sportsdirect.com/lonsdale-fulham-trainers-childrens-033308

Тези са.Номерът е С13,но довечера ще мога да ти пиша колко см. е стелката Peace Ако те устройва ще ти пиша на ЛС
че на нас са ни големи.

# 727
# 728
  • Мнения: 7 162
http://www.sportsdirect.com/lonsdale-fulham-trainers-childrens-033308

Тези са.Номерът е С13,но довечера ще мога да ти пиша колко см. е стелката Peace Ако те устройва ще ти пиша на ЛС
че на нас са ни големи.
Благодаря ти,но искаме нещо по-светло,че имаме тъмни. Ако може все пак да измериш стелката,да се ориентирам за големината.   bouquet

# 729
  • Мнения: 4
Ужас!!!!!!! Току що си получих пратката и половината липсва. Пише че е един кашон кг и тн. като отварям половината обувки ги няма. ПОМОЩ

# 730
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Здравейте.
Бихте ли ми казали колко време се чака потвърдителния имейл, че поръчката е направена?

Цитат
Плащането се осъществява с карта или PAYPAL.След като изберете начина на плащане,попълвате данните си от картата или в PAYPAL и валидизирате поръчката натискайки -PROCEED.
Ще получите потвърдителен имейл.

И втори въпрос - ако искам плащането да мине през Пейпал, какво се прави? Копирам номера на фактурата в Пейпал и там плащам, или как точно става? Щото, пазарувайки от ибей нямам проблеми, там акаунтите са свързани и директно плащането минава през Пейпал.
А в Спортса току що платих директно през сайта, та се вкарах в приключения с тая парола от Виза-верификацията... Направила съм я много отдавна и не можах да си я спомня...

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 78
Здравейте.
Бихте ли ми казали колко време се чака потвърдителния имейл, че поръчката е направена?

Цитат
Плащането се осъществява с карта или PAYPAL.След като изберете начина на плащане,попълвате данните си от картата или в PAYPAL и валидизирате поръчката натискайки -PROCEED.
Ще получите потвърдителен имейл.

И втори въпрос - ако искам плащането да мине през Пейпал, какво се прави? Копирам номера на фактурата в Пейпал и там плащам, или как точно става? Щото, пазарувайки от ибей нямам проблеми, там акаунтите са свързани и директно плащането минава през Пейпал.
А в Спортса току що платих директно през сайта, та се вкарах в приключения с тая парола от Виза-верификацията... Направила съм я много отдавна и не можах да си я спомня...

Само нещо да споделя - аз миналата седмица правих поръчка и установих, че с Пей пал е много по-скъпо. Слага ти около 9ст повече върху курса на еврото или лирата - Тоест сметна ни ги по 2,05лв за едно евро. Много ме е яд, че поръчката беше много голяма - и стотина лева повече отидоха.

Иначе най-отдолу като ти даде начин за плащане са изредени различните карти и има и Пей пал - при мен май беше последен.
Успех!

# 732
  • София
  • Мнения: 1 209
Здравейте.
Бихте ли ми казали колко време се чака потвърдителния имейл, че поръчката е направена?

Цитат
Плащането се осъществява с карта или PAYPAL.След като изберете начина на плащане,попълвате данните си от картата или в PAYPAL и валидизирате поръчката натискайки -PROCEED.
Ще получите потвърдителен имейл.

И втори въпрос - ако искам плащането да мине през Пейпал, какво се прави? Копирам номера на фактурата в Пейпал и там плащам, или как точно става? Щото, пазарувайки от ибей нямам проблеми, там акаунтите са свързани и директно плащането минава през Пейпал.
А в Спортса току що платих директно през сайта, та се вкарах в приключения с тая парола от Виза-верификацията... Направила съм я много отдавна и не можах да си я спомня...

Само нещо да споделя - аз миналата седмица правих поръчка и установих, че с Пей пал е много по-скъпо. Слага ти около 9ст повече върху курса на еврото или лирата - Тоест сметна ни ги по 2,05лв за едно евро. Много ме е яд, че поръчката беше много голяма - и стотина лева повече отидоха.

Иначе най-отдолу като ти даде начин за плащане са изредени различните карти и има и Пей пал - при мен май беше последен.
Успех!

В ПП трябва да отбележите ,че курса на валутата трябва да е на вашата банка , а не ПП курс. Peace

# 733
  • Мнения: 6
 Момичета смятали ли сте си на какъв курс ви хваща като плащате в евро? То пак е по-изгодно от лирите, но днес установих, че еврото като плащам с кредитната карта ми го хваща на курс -1,99. До сега беше на 1,96.

# 734
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Я, как не съм го видяла тоя Пейпал отдолу  Shocked .
А иначе,както е казала и Тедичка , ако плащате през Пейпал - там се избира опция  Bill me in the currency listed on the seller's invoice , описано е подробно тук

Общи условия

Активация на акаунт