Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 67

  • 34 898
  • 717
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 12
Мерси за фрагмана   bouquet

Ама защо Дияна е болна легнала?


Сега като долети добрата фея Мистик да преведе фрагмана може би да разберем


Аха,значи и вие сега го виждате..защото аз спах и не знаех от преди ли е полегнала за всички дето са я пожелали.То аз не разбрах и Мустафа кога роди,ама си трая.

# 691
  • Мнения: 14 453
С ръка на сърцето-не е грозно момчето,но само в ролята на ББ ми допада Mr. Green
Отиват му мустаците прости, това е  Mr. Green
И мен ме кефи най-много като Бали Бей, което ми е странно щото не харесвам мъже с мустаци, ама ... Simple Smile

И аз не харесвам мъже с мустаци или бради,че много боцкат,ама за ББ ще направя изключение-нали само на екран си го гледам Joy

Леле, и Мустафа ли почна вече да ражда newsm78

Дианчето сигурно е болна легнала,защото много мурафети правеше и ето и нея я стигна.


За имането на Ибо-алтъни,алтъни....аз от кога се кахъря за него ooooh!

# 692
  • Мнения: 3 485
Синан Мустафов ,тъмна розичке   bouquet  bouquet

Ех мед ми капна на сърцето ,като видях лицата на Династията  Joy...само да не кажат ,че пак Хюрем е скрила съкровището ,че кой какво направи все тя е виноват! newsm78

# 693
  • Мнения: 0
Парижанка "Хюррем: Расскажите Hatun.Kimsin? Кому вы служите?
Диана: основные зовут Диана.
Mihrimah Sultan: Вам не интересно, что он говорит в письме г-на Бали?
Malko?o?lu: Sultan'?m можете себе представить.
Рустем Паша: Aybike хатун Malko?o?lu, как быстро мы забываем? Князь взял Мустафа меньше, чем ваши головы"

# 694
  • Мнения: 11
http://www.turkweb.tv/izle/72790/muhtesem-yuzyil-90-bolum-1-fragman

# 695
  • Мнения: 683
Първо поздрав от Султанът за всички жени в темата, а после и превод на фрагмана  Laughing

http://vk.com/video159088040_164466424

# 696
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Според мен делвите или ще са празни, или с нещо незначително. Ще има малко парички и тва е. Защо ще й е на Хатиджето да ги вади от скривалището, те спряха да ровят около сарая. Това само за заблуда на противника Sunglasses

# 697
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Според мен делвите или ще са празни, или с нещо незначително. Ще има малко парички и тва е. Защо ще й е на Хатиджето да ги вади от скривалището, те спряха да ровят около сарая. Това само за заблуда на противника Sunglasses

Не знам като гледам радостта на Рустем си мисля, че са доста пълнички, пък и те може да са крили, но от детектив Рустем няма как да се опазят. Той е като куче, души, рови и намира!

# 698
# 699
  • Мнения: 9 775
Благодаря за фрагмана и превода Hug  bouquet

Диана най- после е разкрита,  Хюррем изглежда е оздравяла... newsm78
А сестричките султанови загазиха...хитрия Рустем ги хвана на местопрестъплението Mr. Green

# 700
  • Мнения: 8
Тези 2  Twisted Evil династии дали не подкупиха Русти!

# 701
  • Мнения: 3 485
Благодаря за превода на фрагмана Ани,Мистик,Завер ханъм   bouquet  bouquet  bouquet
Браво на Русти ,сестри Династиеви искаха да изнесат златото ,но детектив Рустем е на пост хвана ги на местопрестъплението. Joy hahaha Joy

# 702
  • Мнения: 14 453
Много благодаря за превода Hug

И какво сатана сега-Рустем успешно проведе икономическа реформа ,с която да напълни хазната на СС Joy Joy Joy

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 167
До сега гледах серията с руския превод Simple SmileЕпа не е чак толкова зле:)Особено черната пречерна гора и  бушонираната Психеиска физиономия:)Еивалларолсун тази Хюрем здрави ръчички има бре..... Отиде султанския сурат:)Мазния Трол -евала машала........ Салихата я убиха ше свършат клечките за лампата и с тях и друсачката на Хюрем.Султана писа  Хатиджето луда и я зачисли на лечение тоест няма да и вярва.Мис Венеция все едно е глътнала бастун и е прекалила с ботокса  а Махито пак влезе във филма на ревноста Що така  ли не и върви на тази женичка (подозирам че причината е нередовно пиенье и липса на халвети)Явно и Хюрем не литна от парапета- до тук добре .Сега да видим защо на лудото Ленче му скимна да мести жълтиците или това е самоинициатива на Шахвампир(и двете гледаха като пръднали). На Дианка и лъснаха шалварите- да видим обърна ли вярата или ше лъже ......Малката Сърбеливка маи е на път да омае  ББ ама Рустем по исторически факти  маи ше се смее последен Че и нагляр Рустемчо  жена си има за чудо и приказ хем умна хем красива хем мома- да не ти е у дома и пак на кузуто  се точи ... Следващата серия маи ще е по-спокоина

# 704
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Синан и Даркрозе   за новия фрагман   bouquet

Мистик и Ани благодаря  newsm51

За клипчето с поздрави на Султана   bouquet

Съдейки по  фрагмана ,много от нещата си идват на място .
Интересно как Рустем е стигнал до "пещерата " ,сигурно си има  агентура в Ибрахимовия дворец .

Усещам как лееекичко надеждата  ми  ,че Хати и Шах ще си го получат се възвръща

Последна редакция: пт, 08 мар 2013, 23:40 от siren62

Общи условия

Активация на акаунт