АПРИЛ наближава, до раждането все по-малко време остава!

  • 23 811
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 005
Момичета случайно през нощта да ви стяга долу съвсем ниско при рязко обръщане? Дали е опасно  ooooh!
На мен ми се случи веднъж, споменах на лекарката, защото беше точно нощта преди ЖК (иначе щях да съм го забравила), тя каза - ако продължи, се обади да ти напиша бележка за магнезий, че е рано още. Ама това беше преди почти месец. Не ми се е случвало след това и не съм пила магнезий.

# 16
  • Мнения: 13
Поздравления за заглавната страничка, много е свежа и пролетна   bouquet
Относно болките при обръщане, аз има от около седмица и ще питам лекаря като отида на консултация на 7-ми. Аз не се притеснявам толкова, защото качих поне 13 кг само на корем и той притиска разни нервни окончания.

# 17
  • Мнения: 693
еха каква хубава темичка Hugцоп и аз тука  animal037в тази темичка ще има бебевалежка Hug

# 18
  • Мнения: 16
Здравейте мами! И аз изпитвам някакви неразположения, в кръстта,много ниско долу...полежах за задържане 4 дни,вчера ме изписаха и продължавам с магнерота, ама си умирам от страх, а уж всичко трябва да е наред,все пак едва до вчера бях под наблюдение. Усещам бебка много ниско долу,не е ли рано?Чааак в четвъртък съм на лекар и се притеснявам..

# 19
  • Мнения: 693
Здравейте мами! И аз изпитвам някакви неразположения, в кръстта,много ниско долу...полежах за задържане 4 дни,вчера ме изписаха и продължавам с магнерота, ама си умирам от страх, а уж всичко трябва да е наред,все пак едва до вчера бях под наблюдение. Усещам бебка много ниско долу,не е ли рано?Чааак в четвъртък съм на лекар и се притеснявам..
ами не мисля че е рано,при мен едната беба от един месец е ниско долу главично разположена,така че не се притеснявай Hug

# 20
  • Мнения: 16
Благодаря Ками, всичко оптимистично ми е от полза Hug

# 21
  • Мнения: 211
И аз имам дискомфорт и схващания в тазобедрените стави. Много е неприятно, особено през нощта. Споделих с АГ, тя каза, че е нормално за този период и при някои майки това се получава, изписа ми вит.Б комплекс. При първата ми бременност не съм имала такива болежки, но сега, може би заради утъпкания родов канал бебето се е смъкнало надолу  newsm78

# 22
  • Варна
  • Мнения: 123
 Peace Запис!

# 23
  • Мнения: 19
1. Супер темичка  newsm51 newsm51 newsm51
2. Офф тези болежки ниско долу, стави, таза, - вечер си ме побъркват особенно в последната седмица  #Crazy #Crazy #Crazy

# 24
  • Мнения: 11
запис и от мен,темичката е супер !!  bouquet

# 25
  • Мнения: 874
ето ме и мен в новата тема Simple Smile

да ви споделя нещо интересно и малко странно за мен (т.е. не вярвах, че при днешната техника може да стане...) Една позната е родила днес - очаквали са момче, а се е родило момиче Simple Smile Simple Smile Simple Smile Това е втори такъв случай, за който чувам...   Crazy започвам да се замислям до колко е възможно да се обърка? Имате ли впечатления? Да се подготвям и аз за женски имена, за всеки случай?!  Joy

# 26
  • Мнения: 4
ето ме и мен в новата тема Simple Smile

да ви споделя нещо интересно и малко странно за мен (т.е. не вярвах, че при днешната техника може да стане...) Една позната е родила днес - очаквали са момче, а се е родило момиче Simple Smile Simple Smile Simple Smile Това е втори такъв случай, за който чувам...   Crazy започвам да се замислям до колко е възможно да се обърка? Имате ли впечатления? Да се подготвям и аз за женски имена, за всеки случай?!  Joy
ходила ли е на ФМ? аз мисля, че там не могат да сбъркат, при мен вече 3-ма лекари потвърдиха мъжа и не се притеснявам

# 27
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Девойки, с огромно съжаление - отпадам за утрешната среща. Моя синковец сякаш има невидим локатор кога си уреждам срещи, свързани с подготовката раждането или забавления. Тази вечер ми се прибра с температура от училище.
Сега ще се гледаме у дома и ще се моля да не ми лепне и грипен вирус 3 седмици преди термин ... варицелата ми беше повече от достатъчна ...

# 28
  • Мнения: 26
 smile3540 smile3540 smile3540

Ох кой ме накара да пия фреш портокал, сега имам киселини. бла Outta Joint

# 29
  • Мнения: 4
Девойки, с огромно съжаление - отпадам за утрешната среща. Моя синковец сякаш има невидим локатор кога си уреждам срещи, свързани с подготовката раждането или забавления. Тази вечер ми се прибра с температура от училище.
Сега ще се гледаме у дома и ще се моля да не ми лепне и грипен вирус 3 седмици преди термин ... варицелата ми беше повече от достатъчна ...
еее кофти, дано поне бързо да се оправи

Общи условия

Активация на акаунт