Предучилищна - набор 2006 - 3

  • 29 502
  • 742
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 2 265
Аз бих искала само едно за своето дете - да заобича училището и ученето, да не е много натоварен. След 1 клас аз ще имам грижа да го водя на езици, за спорта, искам да се научи да играе шах, ще запиша в училище по роботика - интересува се много от такива неща. Но никъде няма да настоявам, освен спорта.

# 661
  • Мнения: 5 940
А аз искам да има последователна подготовка, без пропуски по годините. Особено по математика е от голямо значение да не се изпускат основни неща, защото после става трудно.
Допълнителните занимания ще са по негово желание, когато избистри какво точно иска. Важно ми е да спортува, но ако не иска на спец. занимания, ще е добре и да играе достатъчно с приятели навън.

# 662
  • София
  • Мнения: 2 265
При нас е проблем с притеятелите навън...
Преместихме се...
Около блока няма площадка за да се запознае с децата.
Ходим на старото място за да играе, но не винаги е възможно...

Дано да имаме нови приятели в училище, с които после да играят...

# 663
  • София
  • Мнения: 3 614
Мдааа, добре, че каза за списъците  bouquet Ние сме на 5ти - явно тогава са тези без предимства. И защо аджеба ми искат удостоверение оригинал newsm78
Ние също сме без предимства,гледам ,че не са и по номера.От групата на Миши има дечица през всичките дни,затова реших,че са на случаен принцип разпределени.

# 664
  • София
  • Мнения: 2 265
Винаги се дава удостоверение оригинал...
в 1 клас, в 8 клас, в институт...

# 665
  • София
  • Мнения: 3 249
Мдааа, добре, че каза за списъците  bouquet Ние сме на 5ти - явно тогава са тези без предимства. И защо аджеба ми искат удостоверение оригинал newsm78
Ние също сме без предимства,гледам ,че не са и по номера.От групата на Миши има дечица през всичките дни,затова реших,че са на случаен принцип разпределени.


Да де, но живеете в района, а ние не - в съседен сме. Но щом казваш, че имаш познати деца и на 5ти - да се успокоя Joy
Свидетелствата се оказа, че ще ги дават в понеделник чак ooooh!

# 666
  • Мнения: 5 234
Нашето тържество е на 1,06 и от понеделника вече са сборни групи....Снощи ми връчиха заявление да попълня от кога до кога ще посещава Whistling Много се ядосах,щот все едно ввсеки знае кога ще го пуснат в отпуска.Те си мислят,че е като при тях-държавна службица Mr. Green
Практиката е такива - заявления за лятото да се попълват още края на април.

# 667
  • Мнения: 3 995
Здравейте,
Аз влизам да попитам, купувате ли нещо, например моливи, боички, да препоръчате някакви марки, че не искам да оставям всичко за последния момент.

Но ще ви разкажа и за нашето тържество, защото мина на ниво Peace. В хотел Експо, с двама аниматори и един озвучител, семпъл, но достатъчен кетъринг от самия хотел - сандвичи, вода и салатен бар. Какво против тогите имате, не знам, аниматорите облякоха всички дечица в тоги и шапки, от къде взеха толкова много newsm78, децата  изрецитираха химна и още едно-две хубави стихчета, раздадоха им албумите и по една книжка за спомен, снимаха се с учителките, подариха им подаръците. Това беше по-официалната част, след това аниматорите ги забавляваха с групови игри, та чак и родителите бяха включени Laughing
Много ми хареса на мен, условията бяха превъзходни, все пак залата си е пригодена за събития, с осветление, озвучаване, климатизирана, украсена с много балони от аниматорите и т.н. и т.н.
Чак толкова скъпо не беше, всичко струваше 45 лева на дете, в т.ч.един куверт за родител /15 лева/, ако някой искаше, можеше само детето да отиде. Подаръците бяха лампа от Икеа, за около 60-тина лева и букет, като в общите пари се поеха и кувертите на госпожите. Аз не знам, как в такъв хотел излезе такава добра цена.

Забравих да ви кажа най-сладкото, подаръците на госпожите бяха опаковани в ..... рисунки на децата, как не ги снимах Sad, гениално беше, а и много красиво.

Последна редакция: вт, 28 май 2013, 15:46 от evhen

# 668
  • София
  • Мнения: 6 810
Не се вторачвайте много във вида моливи, фулмастери, не давайте и много пари за телефон, несесер. Масово губят в първи клас, докато свикнат да се грижат за толкова неща наведнъж. Изчезват още якета, горнища, шапки,шалове, ръкавици.
Хубаво е раницата да е качествена, не толкова заради ортопедичен гръб и прочие - и без това мама или тати ще я носят до училище и обратно, детето има да мине няколко метра вътре в училище. Просто трябва да здрава, защото те търкалят къде ли не, по пода, навън в двора, подмятат ги. Ние съсипахме две раници, първи клас една Габол, втори една от спортдирект. Чувам, че Херлиц са държаливи, но гравитират около 100лв. Може би си заслужава, ако няма да се сменя поне две години.

# 669
  • Мнения: 18 057
На голямата ми дъщеря беше Gabol, много съм доволна, не е мръднала, нито се скъса, нито избеля.
Мисля пак на тях да се доверя, имат много свежи модели

# 670
  • София
  • Мнения: 6 810
Цвета не, но първо се чупиха тези джаджи, с които се дърпат циповете, после се понакъса тук-там, включително отделението за вода.
Споделям. Колко години е това не е мръднала и в кой клас?  Grinning Предполагам от 3-4 клас нагоре пазят повече.

# 671
  • Мнения: 18 057
Щерката е вече 7- ми клас, ползва я до четвърти, имахме една друга само когато тази е изпрана.
Нищо няма счупено и скъсано, ама моята си пази нещата  Peace

# 672
  • София
  • Мнения: 6 810
Явно пази детето. Хм, сега ме наляга мисълта, ако взема Херлиц дали въобще ще има ефект? Или като не пази и тя ще се скъса? Rolling Eyes

# 673
  • Мнения: 11 745
И аз ще заложа на Габол отново. Колкото и да изкара много по-лесна за употреба е от Херлиц.
Това е мое мнение. На Херлиц не ми харесва, че са толкова "правоъгълни" и твърди.

За моливи взимам само Мъпед - много съм доволна и детето също  Laughing

Скрит текст:

# 674
  • Мнения: 18 057
Моливи и флумастри харесвам на Кариока  Peace

Общи условия

Активация на акаунт