Направих си перманентен грим на веждите - Тема 3

  • 160 026
  • 769
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 134
Здравейте дами,
реших да си удебеля веждите и да си направя контур на устните В МАРТИНА БЮТИ, разбира се! Много съм доволна!!Препоръчвам с две ръце! Няма да съжалявате!  http://dox.bg/files/dw?a=b2e9a4bfee Grinning Peace https://www.facebook.com/StudioZaKrasotaMartinaBeauty

# 181
  • Мнения: 48
В понеделник бях на ретуш и ги направихме по-дебели и леко променихме началото  Wink
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 03 ное 2013, 15:27 от 3aTebeBebe

# 182
  • Мнения: 1 698
Страхотни вежди, момичета. И аз съм на ретуш в края на седмицата и имам нужда от малка промяна и уеднаквяване. Притеснено ми е, но се надявам да се прибера доволна.  Rolling Eyes

# 183
  • Мнения: 134

3aTebeBebe много ти отиват! Flutter

# 184
  • Мнения: 48
Благодаря  bouquet
Доста се посвиват, пъвоначално бяха големи, като на Мегън Фокс  Mr. Green Първия път не усетих чак толкова промяната в размера, защото бяха по-тънки Rolling Eyes

# 185
  • Мнения: 789
Благодаря  bouquet
Доста се посвиват, пъвоначално бяха големи, като на Мегън Фокс  Mr. Green Първия път не усетих чак толкова промяната в размера, защото бяха по-тънки Rolling Eyes

Бебе, дай пак линка или ми го прати на лични, че аз съм ти фен и искам да видя как са станали! Мерси Simple Smile))

# 186
  • Мнения: 48
Пращам лично веднага  Wink

# 187
  • Мнения: 1
Ужас , направих си перманентен грим на веждите но това което излиза отдолу няма никакъв цвят.все едно нямам перм.грим. какво става ?

# 188
  • Мнения: 134
В кое студио го прави и с какъв цвят те рисуваха? Shocked
На мен ми казаха, че много зависи дали си правя грима, докато съм в цикъл, защото тогава може да не хване. Качи снимка и ако наистина е много блед отиди и си говори с човека, който те е правил. Но няма как да са ти тъмни, както в първия ден, защото кожата поема различно. Hug

# 189
  • Мнения: 1 698
Дали наистина има значение цикъла? Никъде не предупреждават за това поне, а трябва ако е от съществено значение дали ще хване пигмента.

# 190
  • Мнения: 134
Според мен е нормално да има. Случвало ми се е 1-2 дни преди и след цикъл да не ми хване боята за коса, да се лакирам и да ми падне лака. Момичето, което ми прави перманентния грим (Криси) тя ми каза, задължително за ретуша да дойда, когато не съм в цикъл.  Peace Всичко си зависи от организма. #Crazy

# 191
  • Марс
  • Мнения: 439
Няма как високото ниво на хормони да даде отражение на грима т.е. да не хване, а и да не се боядисваме в цикъл е доста бабина деветина \извинявам се ако прозвуча грубо\, единственото което има значение е болката, при цикъл е по висока т.е. боли си повече каквато и да е процедура, било то и скубане на вежди дори.

# 192
  • Мнения: 1 698
 ev4o, и на мен това ми отговори Еми. Единствения проблем би бил, че ще боли доста повече. Та затова си смених часа за следващата седмица.  Crazy

# 193
  • Марс
  • Мнения: 439
ev4o, и на мен това ми отговори Еми. Единствения проблем би бил, че ще боли доста повече. Та затова си смених часа за следващата седмица.  Crazy

Точно така, стискам палци и да се покажеш после.

# 194
  • Мнения: 1
имате ли наблюдения, дами- дали при падането на коричките светът е по - светъл , а после постепенно не потъмнява ? или няма такова нещо

Общи условия

Активация на акаунт