Направих си перманентен грим на веждите - Тема 3

  • 160 023
  • 769
  •   1
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Здравейте момичета Hug
Моята козметичка днес ми предложи да ми направи полу  перманентен грим на веджите.Каза ми ,че издържал 4 години.За първи път чувам ''полу'' и затова реших да ви  попитам има ли такова нещо? newsm78

# 226
  • Мнения: 15
Здравейте
В понеделник и аз си направих перманентен грим на веждите  Heart Eyes
Вече 3-ти ден се мажа с гентамицин,не ги мокря и се чудя дали да се притеснявам,че нямам все още никаква коричка?
Интересува ме също ако за няколко часа ги оставя ненамазани дали е голям проблем?
Да питам и нормално ли е като отстранявам гентамицина,със салфетка,да има боя по нея?

Последна редакция: ср, 05 фев 2014, 11:31 от bubeto0

# 227
  • Мнения: 56
Здравейте
В понеделник и аз си направих перманентен грим на веждите  Heart Eyes
Вече 3-ти ден се мажа с гентамицин,не ги мокря и се чудя дали да се притеснявам,че нямам все още никаква коричка?
Интересува ме също ако за няколко часа ги оставя ненамазани дали е голям проблем?
Да питам и нормално ли е като отстранявам гентамицина,със салфетка,да има боя по нея?


Здравей! Не е проблем, че може да останат ненамазани, аз докато бях на работа изобщо не съм ги мазала, за да не привличам внимание. Напротив, пудрех и слагах сенки. Вазелина - сутрин и вечер. Коричките при мен точно на третия ден започнаха да се образуват, изцяло паднаха на 7 ден. В  началото много трудно се забелязват, просто кожата стои като втвърдена. За боята по салфетката - нормално е, все пак не всичко влиза под кожата.

# 228
  • Мнения: 56
Здравейте! Дано някой може да ми отговори. Искам да си направя и аз вежди, колебая се между Емилия Иванова и Бисерка Петрова. Бисерка Петрова лично ли извършва процедурата в София или неин стажант? Искам много естествени вежди и повечето, които намирам от Емилия, не ми изглеждат така. Интересувам се дали техниката за 3D вежди се практикува от някоя от тях двете.. Притеснявам се, защото съм сгодена и по някое време ще се планира сватба, а не искам да съм като клоун. Естествената форма на веждите ми не е тази, която искам. От няколко седмици съм ги попроскубала в експериментите си и сега ги 'пооправям' с молив.

Бисерка работи лично, поне доскоро, когато аз си ги направих.  Не знам дали нейната техника се нарича 3D, което тук се спряга. Ако искаш питай я лично, има Facebook. На мен като ефект ми изглеждат все едно имам сенки.

# 229
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Здравейте! Дано някой може да ми отговори. Искам да си направя и аз вежди, колебая се между Емилия Иванова и Бисерка Петрова. Бисерка Петрова лично ли извършва процедурата в София или неин стажант? Искам много естествени вежди и повечето, които намирам от Емилия, не ми изглеждат така. Интересувам се дали техниката за 3D вежди се практикува от някоя от тях двете.. Притеснявам се, защото съм сгодена и по някое време ще се планира сватба, а не искам да съм като клоун. Естествената форма на веждите ми не е тази, която искам. От няколко седмици съм ги попроскубала в експериментите си и сега ги 'пооправям' с молив.

Здравей,
аз си правих вежди и контур на устните при Еми миналото лято и съм много доволна.
В предни постове съм качила снимка на веждите преди и след процедурата. Много съм доволна, перфектна форма и седят напълно естественно.
  bouquet

# 230
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 331
Здравейте, някой може ли да ми каже какво са цените за вежди при Бисерка Петрова? Аз имам дадена цена от нея и ми е интересно,дали ще съвпадне с вашите ? Благодаря .

# 231
  • Мнения: 90
Здравейте, момичета   bouquet да се похваля и аз с чисто нови веждички на 3 дни. Преди 3,5 години си правих за първи път при Мърфи - сиво-черни, но сега ходих при Емилия Иванова - кафеви, "косъм по косъм". След 1 месец ще ходя на ретуш.  Flutter

# 232
  • Мнения: 66
Интересувам се дали техниката за 3D вежди се практикува от някоя от тях двете..
Доколкото знам 3D вежди правят само в център "Цитмед", момичето е специализирало това и не прави плътни като с маркер. Цената мисля беше около двеста и нещо, пуска промоции. Ние семейно ходим при нея за други неща и съм засичала току-що направени вежди като ходя по-рано за моя час. Нямат нищо общо с маркираните като на травестит черни бррр  Crazy

# 233
  • Мнения: 162
Какви са цените на вежди при Бисерка Петрова - в сайта цената е между 250-400, което си е голяма разлика? Ако някой е питал и има личен отговор моля да сподели.

# 234
  • Мнения: 0
Момичета, помагайте! Снощи най-накрая се престраших да си направя вежди. Всико беше наред, запазих час, нарисуваха ме преди това и... не си дадох време за мислене и легнах да рисуват.
Ииии, тогава съжалих, но беше твърде късно.
1. Брюнетка съм и поисках кафеви вежди. Сега имам червено- кафеви вежди!
2. Вдигнал ги е малко на високо и имам мнооого за скубане от моите си вежди и ме е страх, че ако няколко години ги почиствам, ще оредеят на това място.

Общо взето, прецаках се!
Идеи за премахване на перманентен грим в Русе? Ще бъде благодарна за всеки съвет Simple Smile

Последна редакция: сб, 15 мар 2014, 07:46 от Stoikovche

# 235
  • Бургас
  • Мнения: 1 133
Момичета от Бургас, къде в Бургас правят вежди "косъм по косъм"?

# 236
  • Мнения: 24
Момичета, не седят ли мн изкуствено тези вежди..аз дори с малко молив да попълня тук там някоя грешка пак седи някво неестествено. А пък вежди растат какви ли не експерименти съм си правила и до месец пак съм си с нормални вежди Simple Smile

# 237
  • Sofia
  • Мнения: 16 695
Момичета, не седят ли мн изкуствено тези вежди..аз дори с малко молив да попълня тук там някоя грешка пак седи някво неестествено. А пък вежди растат какви ли не експерименти съм си правила и до месец пак съм си с нормални вежди Simple Smile

   Е, идеята е, че има мацки с много рехави вежди, които нямат друг избор, ако искат хубави, плътни вежди. И аз имам достатъчно косми на това място,  Mr. Green, но разбирам и, че има момичета, на които това им е комплекс.  Rolling Eyes

# 238
  • Мнения: 24
Някои жени пък  искат дебели вежди само, защото е модерно друг е въпросът, че изобщо не им отиват.

# 239
  • Мнения: 24
И друго забелязвам- рисуват ги някакси над самата вежда и изскубват косъмчетата отдолу, както едно момиче сподели малко преди мен,и на доста жени съм виждала същия ефект

Общи условия

Активация на акаунт