Денсинг старс България по Нова тв - сезон 2013

  • 31 592
  • 733
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 210
Кобилкина отпадна.

# 571
  • София
  • Мнения: 15 498
  Колко по-добре изглежда Илияна тук!

# 572
  • Мнения: 2
Момичета, знаете ли откъде мога да гледам серията. В сайта на нова изписва, че няма видео на сървъра:(

# 573
  • Мнения: 11 581
Колко по-добре изглежда Илияна тук!
  Peace Точно това си мислех и аз. Не знам защо се гаврят всеки път с прическата и грима й, за роклите й да не говорим.  ooooh! Особено вчера в какъв цвят я бяха барнали.  Crazy
Момичета, знаете ли откъде мога да гледам серията. В сайта на нова изписва, че няма видео на сървъра:(
И аз се присъединявам към въпроса. На мен ми изписва същото. Вчера не успях да догледам финала. 

# 574
  • Мнения: 505
Аз още снощи гледах повторението в нова плей.

# 575
  • Мнения: 11 581
Аз още снощи гледах повторението в нова плей.
Мерси  Hug ще опитам пак по-късно.

# 576
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
От журито единствено Галена и Алфредо  Mr. Green са кратки в мнението си .Илиана като почне да говори все иска да каже нещо много интересно и се получава едно дърдорене безкрайно ..Трябва да и сложат лимит на говоренето..........
Хахахахахахахах!
Наистина понякога прекалява.... Peace

# 577
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
http://mister.bg/16656/oficialno-plamna-lyubov-v-dansing-stars-vijte/


Една от най-прекрасните двойки в “Денсинг старс” е тази на Атанас Месечков и Стела Ангелова. Техните невероятни и чувствени изпълнения завладяха сърцата на зрителите.
 
Преди няколко дни Атанас публикува на страницата си във фейсбук своеобразно признание за отношенията си със Стела.
Фаворитът на публиката обяви, че със Стела се обичат и са се харесали много още на летище София, пишат колегите от -spam082- . След това непринудено съобщение, феновете на танцувалната двойка започнаха с гаданията какво точно означават думите на Месечков. Мнозина от почитателите им решиха, че те двамата не са просто приятели и колеги, а нещо много повече от това. Мнозина от феновете им се възхищават на техните танцувални умение и очарованието им като двойка в “Денсинг старс”. Не са малко и тези, които ги поздравяват и им пожелават да станат и двойка в интимен план.

Атанас публикува на страницата си във фейсбук снимка от тренировката си със Стела. Танцьорът информира феновете си, че в понеделник ще бъдат приятно изненадани от новия танц,  който двамата са им подготвили.  Той споделя с почитателите си възторга от късмета си да танцува точно със Стела и не пропуска да спомене, че за него тя е една наистина невероятна дама и партньорка.

# 578
  • Sofia
  • Мнения: 26 631
Месечков не беше ли ...
Скрит текст:
.от другия бряг... Embarassed

# 579
  • Мнения: 11 607
 newsm78 има ли гледащи?

# 580
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 238
Добър вечер!
Днес сядам да гледам!
Харесаха ми Люси Мартин и партньорка

# 581
  • София
  • Мнения: 15 498
  Люси ми пълни душата!

# 582
# 583
# 584
  • Мнения: 8 328
Има!  
Люси ме кефи максимално!

Общи условия

Активация на акаунт