Предстои ми инсеминация - тема 14

  • 48 947
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Благодаря момичета за подкрепата   Hug

toniliv - добре дошла , стискам палци да имаш успех  инсе.
Не се притеснявай и не мисли много за резултата просто се настрой че това не края и ако не стане вече ще си наясно поне какво представлява процедурата и продължаваш със следващата.
Аз мислях че ще ми е по тежко от неуспеха но май  претръпнах вече от всичко и нямам очаквания може би за това.

Костова стискам палци и да се запишеш с положителен резултата  Hug

# 691
  • гр. София
  • Мнения: 2 541
Момичета, неуспехите са до време, после идват успехите. Не се отчайвайте, горе главите и смело напред! Крайният резултат си заслужава всяка цена - и нерви, и сълзи,  болка. Прегръщам ви и от сърце ви желая в най-скоро време всяка от вас да напише тук "УСПЯХ!"  Hug Hug Hug

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 702
Момичета, неуспехите са до време, после идват успехите. Не се отчайвайте, горе главите и смело напред! Крайният резултат си заслужава всяка цена - и нерви, и сълзи,  болка. Прегръщам ви и от сърце ви желая в най-скоро време всяка от вас да напише тук "УСПЯХ!"  Hug Hug Hug
newsm74 newsm10 smile3501
Подкрепям те с две ръце!  bouquet Наистина нищо друго няма значение, само да осъществим дългоочакваната мечта - нито сълзите, нито нервите, нито парите....Предполагам, че ще забравим всичко за един ден - деня, в който гушнем бебчето си.  Hug Целувки и много стиснати палци за успешен край от мен!
KYKostova, чакаме те със затаен дъх... Praynig Praynig Praynig

Аз пък каквато съм притеснителна и паника сега като ме хвана друго притеснение.....Ами тоя голям вече 23 мм фоликул ако не се пукне?  Sad Да не взема да направя пак задържан, че миналия месец отложихме инсето, че бях направила два задържани фоликула.....Уж снощи бих прегнила - 3 по 1500....дано да са достатъчни и дано свършат работа...
Момичета, направо умирам от вълнение и притеснение за утре....Може би защото ще ми е за пръв път и сигурно ще претръпна нататък....Дай Боже да не ми се налага да претръпна и да е успешен още първия опит, но както казва д-ра - това само Бог може да го реши. Praynig

Още веднъж нямам търпение за резултата на KYKostova  Hug, огромни прегръдки на pipilota_85  Hug Hug Hug - следващият път ще е твоят, мила - от цялото си сърце ти го желая.  Praynig Hug Praynig

Много, много слънчев и изпълнен само с положителни емоции ден!  bouquet

# 693
  • Мнения: 370

toniliv - добре дошла , стискам палци да имаш успех  инсе.
Не се притеснявай и не мисли много за резултата просто се настрой че това не края и ако не стане вече ще си наясно поне какво представлява процедурата и продължаваш със следващата.
Аз мислях че ще ми е по тежко от неуспеха но май  претръпнах вече от всичко и нямам очаквания може би за това.

Момичета, добро утро! Пожелавам на всички ни много усмихнат и късметлийски ден!  Hug
Пипилота благодаря ти от сърце за подкрепата  Hug Опитвам се да се настроя точно така! Даже на много близки приятелки (които знаят за проблема ни) не съм споделила за процедурата този месец, за да не се налага после на 1001 човека да обяснявам, че не е станало  Confused Затова си трая...
Учудва ме това, че и сестрата и доки миналия път казаха: "Ще пробваме 2-3 инсеминации." Сякаш от една инсеминация няма шанс да се получат нещата  newsm78 Ама каквото - такова! След малко тръгваме за Варна за последен преглед преди инсеминацията и довечера ще ви споделя какво е станало!  Hug
И искам като отворя отново форума да има мноооооого добри новини! Това ми дава огромна надежда!  Heart Eyes


# 694
  • Мнения: 921
Пипи, почини си този месец, а другия с нови сили до успеха  Hug
Костовааа, чакам със стиснати палци навсякъде  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Добре дошли на новичките и да не се задържате много тук  Hug

# 695
  • Мнения: 745
 Hug Момичета първо много ви благодаря за подкрепата   mrstraetz ... И да кажа , пуснах кръв сутринта , то беше лудница в лабораторията ,заради детските градини ... Преди мен имаше едно дете така пищеше че чак мен ме болеше .Ужас!  На всичкото отгоре на лаборантката не и работеше нета , та резултатите ми още не са готови.
 Но аз си взех и пиклив тест , за съжаление е отрицателен Cry smile3518  все още ще изчакам кръвния преди да спра лекарства, за да ми дойде ...    ooooh! Sick

Още веднъж благодаря ви за подкрепата и желая на всички наслука и успех !   bouquet  Hug  bouquet
 
  newsm45  Само да допълня излезе и кръвния тест ,    B HCG ( бременност)   <0.10   mIU/ml
  Спирам всичко за да ми дойде ...  #Cussing out #2gunfire

Последна редакция: пн, 09 сеп 2013, 17:30 от KYKostova

# 696
  • Мнения: 921
 newsm61 их мнооооого ме е яд  smile3514
Костова, значи следващия път е вашия  Hug

# 697
  • Мнения: 38
 KYKostova , много съжалявам, ще станем майки рано или късно, сигурна съм трябва само силно да вярваме в това.

На мен също ми дойде, няма да чакам 13.09 за кръвен. Измислила съм вече план който да следвам, продължавам напред. Утре отивам до клиниката. След това ще си взема отпуск за да си почина малко. Септември ще опитаме, на почивката  Laughing, натурално ако мога така да се изразя. Ноември ще ходя при водещият ми лекар, за да ми каже какво трябва да правя за подготовка за инвитро. Но за да не губя време, и да не ме забравят в клиниката, октомври ще направя и една 3 инсеминация. Grinning

На всички момичета пожелавам тези три етапа - 1. EFP , 2. preggo , 3.  ylinfant или  3. ylinfant  ylinfant, кой каквото си е намислил.

Прегръдки и целувки от от мен!

# 698
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Костова  Hug Hug Hug

Явно това се оказа че не е нашия месец.Не се отчайвай гледай напред и ти пожелавам следващия месец вече да има успех  Hug Hug Hug Hug

 Jonona  Hug Hug Hug Пожелавам и  леко изпълнение на плана и дано да не стигнете до инвитро , а най- хубаво би било да ви се случи "натурално"

naskomimi само спокойствие за утре не му мисли толкова , всичко ще мине  Hug Hug

Последна редакция: пн, 09 сеп 2013, 20:56 от pipilota_85

# 699
  • Мнения: 38
 pipilota_85 - мерси. От твоята уста в Божите уши! Не само за мен, а за всички нас.  Hug Praynig

# 700
  • Мнения: 370
KYKostova, съжалявам, че резултата не е положителен, никакво предаване. Както казва Jonona , всичко е въпрос на време- всички ще си имаме бебенца! Това е сигурно!  Само дето на нас ни се налага малко повече да се борим Hug

Jonona, кефи ме планът ти!!!  Hug Браво, момиче!

Успех на naskomimiPraynig Hug ! Стискам палциииии! Всичко ще е наред, убедена съм!

Аз вчера бях на преглед във Варна, в четвъртък пак. Видя се един доминантен фоликул. Инсеминацията ще е на естествен цикъл, живот и здраве ще е другият понеделник, 16.09, но това ще го уточним със сигурност сега в четвъртък!

Хубав ден, момичета! Прегръдки за всички!

# 701
  • Мнения: 4 954
Здравейте, момичета. Аз се включвам във вашата темичка след днешния преглед. Започнахме с изследванията само 6 месеца след началото на опитите ни за бебе, но аз очаквах проблеми и така се ориентирахме навреме. Още се борим да установим причините за неуспеха ни. При мен откриха висок ФСХ (9.5), а съм на 28, днес на 16-ти ден от МЦ нямаше доминантен фоликул на прегледа, така че ми предложиха да правим стимулация от следващия месец и логично да го комбинираме със инсеминация, защото и спермограмата на ММ не е особено идеална - 10% по Крюгер и малък обем. Казват, че това не било проблем, той си пие Трибестана и Андрозитола, но при мен нищо не се знае. Тепърва ми предстои цветна снимка преди инсеминацията, не знам кога се прави, ако е в началото на цикъл, предполагам стимулацията ще е от по-следващия такъв. Все пак - включвам се да съпреживявам с всички вас, да събирам стиснати палчета и да трупам познания.

# 702
  • София
  • Мнения: 16 691
Здравейте, момичета. Аз се включвам във вашата темичка след днешния преглед. Започнахме с изследванията само 6 месеца след началото на опитите ни за бебе, но аз очаквах проблеми и така се ориентирахме навреме. Още се борим да установим причините за неуспеха ни. При мен откриха висок ФСХ (9.5), а съм на 28, днес на 16-ти ден от МЦ нямаше доминантен фоликул на прегледа, така че ми предложиха да правим стимулация от следващия месец и логично да го комбинираме със инсеминация, защото и спермограмата на ММ не е особено идеална - 10% по Крюгер и малък обем. Казват, че това не било проблем, той си пие Трибестана и Андрозитола, но при мен нищо не се знае. Тепърва ми предстои цветна снимка преди инсеминацията, не знам кога се прави, ако е в началото на цикъл, предполагам стимулацията ще е от по-следващия такъв. Все пак - включвам се да съпреживявам с всички вас, да събирам стиснати палчета и да трупам познания.
кое му е злето на 10% по Крюгер, всичко над 4% е добре.....
и ФСХ-то не ти е толкова високо...може да има причина за това-други хормонални изследвания правила ли си? Това, че този месец няма доминантен фоликул, не значи, че и следващия месец ще е така-всяка година нормално има по 1 ановулаторен месец.
На твое място не бих пристъпила толкова бързо към ИНСЕ-първо 6 месеца проби са много малко и второ-трябва да се направят повече изследвания.

# 703
  • Мнения: 921
Здравейте, момичета. Аз се включвам във вашата темичка след днешния преглед. Започнахме с изследванията само 6 месеца след началото на опитите ни за бебе, но аз очаквах проблеми и така се ориентирахме навреме. Още се борим да установим причините за неуспеха ни. При мен откриха висок ФСХ (9.5), а съм на 28, днес на 16-ти ден от МЦ нямаше доминантен фоликул на прегледа, така че ми предложиха да правим стимулация от следващия месец и логично да го комбинираме със инсеминация, защото и спермограмата на ММ не е особено идеална - 10% по Крюгер и малък обем. Казват, че това не било проблем, той си пие Трибестана и Андрозитола, но при мен нищо не се знае. Тепърва ми предстои цветна снимка преди инсеминацията, не знам кога се прави, ако е в началото на цикъл, предполагам стимулацията ще е от по-следващия такъв. Все пак - включвам се да съпреживявам с всички вас, да събирам стиснати палчета и да трупам познания.
Че ние сме с 3,5 % по Крюгер и лекарката каза, че не е много зле, но има какво да се желае и че спокойно можем да правим инсета  Peace
А цветната снимка се прави около овулацията. Поне на мен така ми казаха.

# 704
  • Мнения: 972
Цветната снимка се прави в първите чисти дни след цикъла, с цел да е сигурно, че няма бременност, а може би и поради други причини.

Общи условия

Активация на акаунт