КИВИ + КОМ = КИС - 24

  • 42 016
  • 724
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 2 433
не е мамчето, анкасчето е!!!! Hug
Ама пак няма кафе...
Айде бързо да го метне някой!!!!

# 601
  • Мнения: 7 201
Мамче, Жаки , последен работен ден от седмицата - дръжте се - утре е събота!!!!! Mr. Green
Тц, не ми е последен, Юле ..
Днес пак съм горе на черешата, и на Великден - също, и когато ми е ред, и когато ми се пада. Crazy

Добро утро сега и от мен на дружината! Hug



Честито на именниците!  bouquet
Със здраве да си носят името!

Анкасче, много хубава екскурзия ще си направите, сигурна съм.Не съжалявай! spoko
Душата си продавам в момента за една такава разходка сред природата на чист въздух, зеленичко, спокойствие и красота.
Да си изкарате чудесно ви пожелавам!
Хейли, честита молба за назначаване!Нека новата работа ти носи повече приятни емоции и да си я вършиш с удоволствие!(и дано кретена от бившата вече ти плати за труда) fingerscrossed
Ели, знам колко е мъчително чакането и неизвестното!Дано си заслужава!Успех и на теб! Flowers Four Leaf Clover
Фейчето(наравно с Юлето) са ми сред любимките по начин на изразяване. Heart Eyes
Много мъдро пишете, и продължавам да се уча от вас!Благодаря ви!
Жаки, забравих да спомена колко е пораснал и твоят младеж.Имаш си малък голям мъж до себе си.Жив и здрав да ти е! Hug

Толкова от мен засега ..
Изпих си кафето, ще помързелувам още малко и следобяд отивам на работа ..
Хубави празнични дни, сладуранки!

p.s. Писах, Юле, пак писах заедно с теб. Grinning
Подготвена съм - заповядайте

Последна редакция: сб, 27 апр 2013, 09:41 от Mam4е

# 602
  • Мнения: 2 286
Здравейте, момичета!

Много съм щастлива, малчо е приет на детска, малко ни е далечко, но пък мъжа ми ще го води сутрин.
Ама сега си имам нов дерт Tired - голяма обърквация настава, защото не знам кога ще ми приключат договора, аз съм писала за район на месторабота новата ми работа, на която реално не съм назначена още, освен това имам само 2 седмици, за да запиша детето, а положението ми е неизвестно... Може временно и безработна да се водя Rolling Eyes и въпреки че местоработата ми няма отношение към броя точки и не печелим предимство, не знам дали това няма да ми изиграе лоша шега Confused и сега съм мааалко нещастна.

Юлче, ужасна ситуация, не бих купила нищо само заради отношението, независимо колко съм си го харесала нещото. А и с това, че няма цени.... каква солена глобичка ще им треснат ако им направят проверка, аз бих се обадила, просто такива "търговци" заслужават да ги сложиш на място. Да не говорим, че са задължени по закон да имат цена на всеки един артикул.
Ей, как е хубаво да си напазаруваш! Аз из ония дни си купих 2 чифта обувки и 2 полички за новата работа и 3 дни ми беше супер кеф. А и още пазаруване ме чака Mr. Green , ама първо кретена да ми плати, да видя и колко ще ми плати изобщо Tired .
А как се оправяш с 3 деца omm и въобще всички многодетни семейства.... Аз съм с едно и се чудя къде да се скрия Whistling hahaha . Като някой ми заговори да сме имали още едно и ми идва да му причиня нещо... лошо Mr. Green .

Анкасче, успешна работа в градината. ММ много иска да си имаме къщичка с градинка, обаче аз от градинска работа нищичко не разбирам, а той е достатъчно мързелив, за да не се грижи за нея и при мисълта, че или аз трябва да я оправям, или ще се заринем от бурени и трънаци.... ми става добре в панелката Joy .

Биби, браво на детенцето ти. Ама трябва да помагаме, няма как. И ние с мъжа ми много помагаме на майките ни, че са много зле с техниката hahaha .

Днес от 16ч отивам да играя тенис на маса по 2ки Mr. Green , голям кеф ми е тоя тенис, и мисля като започна новата работа, събота ще почивам и искам да започна да ходя редовно, страхотно се освежавам и освобождавам стреса Sunglasses .

Ами.... друго не се сещам, за всички много, много гушки! И да знаете, че много искам да се запозная с вас  bigdance2 .

# 603
  • Мнения: 398
След напоителния и изчерпателен пост на Юлето няма как да не се включа и аз.

Юле аз съм като Анкасчето.Такъв скандал бих им спретнала, че в чудо щяха да се видят.Що за отношение към клиентите  #2gunfire
Тук в това отношение нямат грешка.Имаш 28 дни да върнеш каквото си купил (без бельо само) и ти връщат парите.Макар, че днес мъжо се опита да смени едни картички дето бях купувала, ама защото нямахме касова бележка отказали.Както и да е.
Относно принципността-тук се лъжеш вече.Мудни и бавни са колкото си искаш.Трябваше в петък да имаме окончателен резултат.Ама нямало я някаква там и уж другата седмица.
Въпроса обаче е друг-там ме препоръчаха две приятелки.И уж дали нямало да е проблем да работя с приятелките ми.А в същото време време двете шефки са майка и дъщеря, и за капак свободните места не се обявяват, защото работещите там препоръчват сестрите си, приятелките си..... И така.Обаче на второто интервю трябваше да правим едни тестове-английски и математика.И познайте-моя милост изкара по-високи резултати от самите англичанки  newsm44 И съм много горда от себе си.Та май няма за какво да се хванат и да не ме вземат.Обаче докато не чуя аз от техните уста..........ми е свито и притеснено.Ще бъде огромно облекчение и за мъжо.Защото сега той е единствения, който вади парички вкъщи и много се тормози и много работи.

Спирам вече с мен.

Бисе много ти се радвам, че си в такова добро настроение и почиваш активно, когато можеш.Гушни си любимия и се насладете на почивката  Hug

Анкасче приятна ти градинска работа, напечи се хубавко на слънчицето  Hug

При нас времето е преобладаващо  Mr. Green Завчера беше истинска пролет, вчера обаче ни валя дъжд и си беше хладно, днес има слънце ама духа кофти и е някъде към 7-8 градуса  Tired

Хейли имам една приятелка тук, малката й ще направи годинка другия месец.Е такова ревливо човече не бях виждала до сега.Ама като ви казвам рев, то си е направо дране.Милата много й е трудно.Ама виждат се вече признаци на порастване.Гледам я аз от време на време за по няколко часа и започна да се поочовечва.Обаче реши ли да реве, няма спасение.
А сестра ми като роди малкия племенник и той беше такъв ревльо.И още си реве де (на 6 е вече). Та нощем комшиите им отдолу им тропаха по тръбите на парното да накарат малкия да млъкне  Shocked Та има си и такива дечица.

За спорта знам какво е.Аз ходя на едни фитнес класове 3 пъти в седмицата.Много интензивно и натоварващо е обаче след това ми страхотно-едно приятно уморено и много тонизиращо.

Стига съм досаждала вече, отивам да поошетам и ако поутихне вятъра ще поизлезем.На всички ви приятен уикенд милички и много положителни емоции  Hug

# 604
  • Мнения: 2 286
Ели, и аз се възгордях, че си победила англичанките Hug Hug Hug

Мами, помагайте, моля виии. Confused Днес си наклепах една чисто нова #Cussing out блузка, която е в светло зелено с лютеница, ама от най-цапащите и забоядисващи. Блузката е памучна. Страхотно много си я харесвам и искам да я спася Praynig Praynig , обаче не знам какво да я правя... Сега съм я оставила в коша за пране и ми се плаче  Cry

И да ви кажа какво стана всъщност - отиваме да пазаруваме в Кауфланд, обаче не си взехме количка, щото само за няколко неща влезнахме. И взимам аз един буркан лютеница, но се сетих, че лук не си купих и се върнах да си взема лук, ама ми се оплетоха ръцете и докато си късах пликче за лука си изпуснах бурана. Събрах големите стъкла в плика и отивам на информация да им кажа, че съм направила голяяямо мазало, ама си държа плика със стъклата в ръката и мацката от Информация посяга да ми го вземе, а аз си го дърпам и й казвам, че ще си го платя на касата, а тя "ама не може, това е за наша сметка" Shocked , много, ама много гадно ми стана Rolling Eyes , предложих й да й оставя парички на нея, а тя ми вика "не сте единствената, която чупи" Crazy , и ми отказа и още ми е много гадно... Дано не им ги удържат от заплатите...

Обаче, докато събирах стъклата, една гоооляма капка се лепна точно над дясната ми гърда и се вижда много, ако не се изпере, освен някаква картинка ще си сложа Rolling Eyes .

Тениса днес не беше по двойки, обаче си изкарах супер! Сега съм хем много уморена, хем много доволна.

Разреших си дерта с детската Mr. Green , заради празниците срока за записване е до 17,05, а аз започвам от 13.05, та ще имам време да си взема бележка от новата работа Party

Лека и спокойна, мили мои!

# 605
  • На планетата земя
  • Мнения: 775
Здравейте!
Аз докато се наканя да пиша то среднощ стана.Аз си ви чета редовно,но и аз нямам кой знае какво за писане,а и нямам дар слово като Зичето,Фейчето и JuliS.Пък и децата ми стопяват лагерите направо.Днес си направихме един хубав пикник сред природата,много успокояващо действа.
hailie,аз за петна обикновено ползвам ваниш.Пробвай може да излезе.
Елица-сестрица,хайде дано почнеш скоро,щом и англичанките си минала няма начин да не стане. Simple Smile
Люси,много неприятно с тези здравни осигуровки,но в наща мила БГ всичко е възможно.
Лека ви нощ и весели празници! Simple Smile

# 606
  • Пловдив
  • Мнения: 614


Честит имен ден на всички цветенца!
Да сте ми живи и здрави!
Утре ще имам гости та няма да мога да ви пиша .

Почерпете се за моя и на бабин Медун, именният ни ден!





# 607
  • Мнения: 2 286
Честит прекрасен празник!
Да си носите имената със здраве и нека ви носят само щастие, късмет и любов!



Прекрасна неделя, момичета, аз отивам на работа.

# 608
  • Мнения: 66
Мммм  Embarassed ,таковатаа  Embarassed  Добро утро!
Не съм писала от петък,току-що успях и да ви прочета  Embarassed .
В петък ,в НАП си платих надлежно всичко.Взех си и документ за потвърждение,щото явно софтуерите и на банката към НАП,а и на самия НАП са много бързи  Mr. Green ,че чак след две седмици ще отразят плащането  Shocked ooooh! Обаче всичко това ми отне половин ден и не толкова заради висенето по опашки,ами да ви кажа честно  заради пътуването от нас до там и обратно.Точно предизборно явно  Twisted Evil са решили да асфалтират цялата централна част на града/а пък крайните квартали тънат в забрава/ и стават невероятни задръствания,ама наистина невероятни.Даже на връщане щяхме на два пъти да катастрофираме и то с автобус на градския транспорт  ooooh! Това връщане ми отне 50 мин.,време,за което почти щях да съм стигнала гр.Шумен,ако бях тръгнала от Варна  Mr. Green
После нещо не помня какво ми се замота деня и защо не съм писала,но...
Вчера пък ме бе обзела музата да правя пролетно почистване.Изхвърлих всички стари и неизползваеми дрехи и обуща.Бе ми писнало с това-може някой ден да ги облека или нося.Подредих си коридора,че от натории беше проходим като планински проход през зимата  Mr. Green Сега вече е светнал.Пренаредих мъжовия и моя гардероб-прибрах зимните дрехи и наизкарах пролетни,летни.Измих тоалетната,с плочките и мивката ведно и те да светнат/само банята не успях да я измия идеално,но е що-годе в приемлив вид  Embarassed / Пералнята изпра два пъти,а аз простирах като едвам смогнах да събера прането на 7 пръчки  ooooh! от таванен простир.Цапали,хвърляли...хем през седмицата също пера.Ама то сега така е.Стопли ли се и се преобличат по 100 пъти  Crossing Arms И да не мислите,че с това приключих?Неее,пазарих и после готвих.За мене пилешка супичка,а за другите  Twisted Evil лещичкааа  Mr. Green За капак изкарах малкия на вън да се учи да кара колело без помощни колелета  ooooh! Ееее,не може.Малък е още.
Мама и мъжо се притесняваха за мен,че съм се преуморила,че днес сигурно ще лежа,но не са позналиии.Днес няма да готвя,но се чудя освен мляко с ориз,торта или кекс да забъркам  Mr. Green
Амиии,надявам се,че ви дадох достатъчен материал за четене докато си пиете неделното кафе,аз отивам да  кулинарствам  smile3534 ,после ще излизам с дребния,а на вас хубав ден  Hug
Мдааа,и не на последно място/макар да изключих , щото Беееее съм тъпа овца/
Честит имен ден на Зичето и Здравко!Живи и здрави бъдете!На теб,Зиче,пожелавам още да си все така позитивна,борбена,да успееш да се занимаваш с това,което обичаш и винаги да си този невероятен Човек,когото имам честта да познавам макар и виртуално за сега.
На сладура Здравко-да е любознателен, креативен както до сега и много щури идеи и веселби!Весел празник и наздраве!
Ама като ви казвам,че съм блейка,вярвайте ми!
Ели,миличка,извинявай  Hug не нарочно,но...Честит имен ден и на теб!Жива и здрава и мнооого щастлива!
И за да не пропусна някого-Честита Цветница на всички!Живи и здрави и бъдете!  Heart Eyes Hug

Последна редакция: нд, 28 апр 2013, 09:13 от lucia

# 609
  • Мнения: 7 201
Честита Цветница, момичета!

Да са ни живи и здрави именниците, които носят прекрасните имена на цветя!
Желая ви здраве, здраве и пак здраве, за да можете да осъществите мечтите си!
И много успехи по пътя си!

Зиче, за теб -


Много, много прегръдки и целувки за именника ти - Медунчо! Heart Eyes

Благодаря ти за почерпката!Мислех да мина с някой плод за закуска, ама тц.След тези твои изкушения ... си останах само с мисленето. Laughing

Весел и много цветен празник на всички!
.. И да не забравите да си вземете върбови клонки и цветенца от църквата. Hug

# 610
  • Видин
  • Мнения: 961
Честита Цветница, мили момичета!
Да сте живи, здрави и прекрасни като цветята!
Зиче,Медунчо, много целувки и мен!




Бяхме на концерт, сега се прибрахме и отпрашваме на село...
Времето е прекрасно!
Хубав ден! Hug


# 611
  • На планетата земя
  • Мнения: 775
Честит имен ден на всички именници!
Да са преди всичко здрави,обичани и да носят с гордост красивите си имена на цветя!  bouquet

# 612
  • Мнения: X
Добър ден и от мен в този тъй прекрасен слънчев ден  Heart Eyes  bouquet

Зиче, бъди много здрава, все така борбена, все така раздаваща се и все така обичана от деца, внуци и да доживееш обич и любов и от пра-пра-внуци  Hug Hug Hug



Честит имен ден на СЛАДУНКО-МЕДУНКО МАЛКИЯ ЗДРАВУНКО  Simple Smile Да е здрав, да е палав, да расте в мир и безгрижно детство !



Ели, да си ни жива и здрава и ти, остани си все същото усмихнато и лъчезарно момиче и бъди много обичана  Peace  Hug



На всички желая хубав остатък на деня, с много много усмивки  Hug Hug Hug

# 613
  • Мнения: 2 022
Честит празник на всички именници.  Heart Eyes
И най-вече на Еличка, Зичка и Здравунчо.
Бъдете здрави и усмихнати, нека близките ви ви носят радост и любов, нека съдбата изсипе рога на изобилието върху вас, нека сърцата ви туптят в ритъма на щастието.
Хубав празник.


# 614
  • Мнения: X
Фейче, какво измисли за нашето кафенце, дали ще може да се осъществи  Thinking  Чакам да пишеш тук  Hug

Общи условия

Активация на акаунт