Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 68

  • 48 165
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 683
И една нова реклама на Бурак  Peace

Burak Özçivit Clear Men - Madrid Derbisi

# 691
  • Мнения: 1 208
Скрит текст:

# 692
  • Мнения: 3 485
rotfImbo rotfImao rotfImbo

Лъвът:
-Я изостанеш,я мезе станеш! Joy

Последна редакция: пн, 18 мар 2013, 03:04 от trendafilka

# 693
  • Мнения: 1
По-добре късно.....
все някъде по света е още неделя! И аз да помоля за прошка и на вас да ви е простено ако нещо сме сгрешили  love001, макар че като изчетох последните страници, за пореден път се убедих - НЯМАТЕ ГРЕШКА ! smile3501  love001 Отново сте върлували из темата с истинско ВЕЛИКОЛЕПИЕ



от мен само превод на трети фрагман, който излезе току-що

Скрит текст:
Първата брачна нощ на Есмахан и Малкочооглу.
След няколко    "А-А-А   ОЩЕ-ОЩЕ-ОЩЕ    О-О-О   ДА-ДА-ДА!"     най-накрая Бали Бей пада сред възглавниците и казва на жена си - Есма, моля те подай ми чаша вода!
В този момент почти до ухото си чува сърдитото просъскване на Шахсултан:
- Ооооо, както си се запотил, само студена вода ти липсва, айде завивай се и заспивай!  Sick
 

# 694
  • Мнения: 683
При нас е още неделя и даже ще бъде за поне 2 часа  Laughing

Не знам дали ще се отвори това видео от руската телевизия за любимия сериал.


http://vk.com/video16168199_164677565

# 695
  • Мнения: 683
И две гифчета от мен от последната серия Peace

# 696
  • Мнения: 683
Селма чете книгата "101 начина да премахнем Хюррем за дъмис"  Laughing  hahaha




# 697
  • Мнения: 683
И Селма на подиума по време на седмицата на модата в Истанбул.

Скрит текст:
ISTANBUL, TURKEY - MARCH 14: A model walks the runway at the Gamze Saracoglu show during Mercedes Benz Fashion Week Istanbul Fall/Winter 2013/14 at Antrepo 3 on March 14, 2013 in Istanbul, Turkey.





# 698
  • Мнения: 683
Тъй като темата е към края си, а на мен ми е време да си лягам, слагам линк за новата тема. Моля ви да изпишем първо тази и тогава да се записваме в новата Peace

Нова тема

# 699
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
При нас е още неделя и даже ще бъде за поне 2 часа  Laughing

Не знам дали ще се отвори това видео от руската телевизия за любимия сериал.


http://vk.com/video16168199_164677565
Ани НТВ е бая заспала телевизия отразяват неща които бяха актуални преди половин година. Ако си забелязала кадри от протеста, това са кадри от протести  които бяха още в началото на първи сезон. Та значи са били актуалин не преди и половин, ами направо три години...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пн, 18 мар 2013, 09:05 от Kordelia

# 700
  • Мнения: 82
Ей, наистина сте не само великолепни, а и велики, момичета! Пардон, лелки! Ха дано цялата седмица е толкова весела! От вчера хартиса халвица и ви я пускам, защото е от кухнята на Шугър бейби и е грехота да не се доизяде. Както е грехота и да не си допишем темичката, мисля си...
  love001 newsm51

# 701
  • Мнения: 14 470
Скачай в новата тема tooth

# 702
  • Мнения: 3 485
Поздрав от Бали бей :


Добро утро!
Днес денят се нарича Чист Понеделник.Отнася се за Великите пости.Вчера искахме прошка...Нека продължим с добри дела,думи и отношения.Помнете,че всеки светец е бил някога грешник,но и всеки светец е намерил сили да осъзнае грешките си и да запълни душата и сърцето си с любов.Това е същественото,това е - от което имаме нужда всички и това е,което ще ни оприличи като добри хора.Светци няма да станем,но добри можем да бъдем !

# 703
  • Мнения: 14 470
Светци няма да станем,но добри можем да бъдем !

 newsm10 newsm10 newsm10

# 704

Общи условия

Активация на акаунт