След "Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол, нови проекти и "Мерхамет" Тема 16

  • 29 647
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 167
Тези гозби  от снимката на Лиа така засилиха апетита ми, че почнах да се облизвам и преглъщам.

Саше, в грешка  си - не Лиа, ами аз цяла заран търсех Ариф бей, та го намерих в тази
кръчма (ресторант). Party Лиа само ми напомни за него Thinking
Ще е чудесно заедно да му гостуваме Heart Eyes Тръпка си ми е той Embarassed

# 46
  • Мнения: 9 541
Клю, Бг-гърл wavey wavey wavey
Клю Hug, наспа ли се джанъм, тамън ставаш бодра и весела, радваш се на закуските и кафенцата на Мел Hug и Бг-гърл Hug ни "сервира" тази вещица, ох, добре, че е в спойлер! Личи си, кой вчера е гледал много кръв Mr. Green

Бг-гърл Hug, още веднъж поздравления за темата! Стана майстор-специалист! newsm10



Да те поправя, че тези гозби не са от мен, а от Мел Heart Eyes. Тя твърди, че чичко Гугъл й подсказал, но аз подозирам, че Ариф бей, обезпокоен от изказването й за артиста - Москоф, веднага й е пратил мейл да я кани в новото му заведение Joy Joy Joy Аз също нямам нищо против да я придружим да Стамбула, уж като бодигардове hahaha hahaha hahaha /само дано не срещнем някой като Бабур, че голям зор ще видим Stop Wink


А на Лео бързо ще му мине, явно нищо не го боли вече Grinning

# 47
  • Мнения: 167
Бг-гърл Hug, още веднъж поздравления за темата! Стана майстор-специалист! newsm10

Да те поправя, че тези гозби не са от мен, а от Мел Heart Eyes. Тя твърди, че чичко Гугъл й подсказал, но аз подозирам, че Ариф бей, обезпокоен от изказването й за артиста - Москоф, веднага й е пратил мейл да я кани в новото му заведение Joy Joy Joy Аз също нямам нищо против да я придружим да Стамбула, уж като бодигардове hahaha hahaha hahaha /само дано не срещнем някой като Бабур, че голям зор ще видим Stop Wink
А на Лео бързо ще му мине, явно нищо не го боли вече Grinning
Joy Party Joy Crazy Joy Peace  chef

# 48
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
ПРивет, привет
Да поздравя Сашето за хубавото дворче и да се разпиша и аз на книгата за гости Laughing Wink
Мел, много хубаво кафе правиш и с такъв кеф го поднасяш - удоволствие е за мен Hug Peace
Желая ви прекрасен ден. Тук е такъв Blush Laughing




# 49
  • Мнения: 167
Ванинка, радвам се,че се обозначи Hug
И при нас днес е красив пролетен ден Party
Моя милост току що приключи с ВВ, сега отивам при Отмъщението Peace
Забелязвате ли напоследък колко много филми пускат (особено по тв) с
Неджат Ишлер (не съм сигурна в името) Wink Аз го харесвам Blush

# 50
  • Мнения: 371
Мел, Неджат участва и в турското Отмъщение, и аз го харесвам  Hug

Лиа, недоспала съм даже, сънувах едни кошмари  ooooh! бяхме на разходка с гостите, времето чудно  Heart Eyes сега да наготвя и съм готова  Wink вчера правих пържоли с картофи и топено сирене, днес простичка леща ( за среща гореща  Mr. GreenHug

# 51
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Мел, Лиа Извинете грешката е в мен. Но резултата не се променя. Огладнях докато гледах.
Клю как обичам боб, леща и грах  Mr. Green Обожавам!!
Ванина хубаво, че се разписа, да не пишем после отсъствия.  Hug
Мел не знам кои други филми дават с Неджат, ама аз няколко пъти писах, че не мога да го приема за тази роля в Отмъщението. Хем е по-дърт, а не трябва, хем ми прилича на алкохолик. В Алийе е малко по-млад, ама и аз като Клю не го харесвам. Гледала съм го и в "Златната клетка". Много случен филм с нашият Али Ихсан.
Лиа В Стамбула съм с вас. Може да срещна Cengiz Coşkun  Praynig Praynig Praynig

# 52
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Значи ви хареса моята вещица а...?

Скрит текст:

# 53
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Това клипче си го краднах от другата тема, но тук я има и нашата Нарин с криви зъбчета и за Сускунларките Мурат, а за Лиа специално Туба и т.н. Но най-важна е песента. Много ми хареса. Да ви е позната?

# 54
  • Мнения: 371
Bggyrl, песента е на една от любимите ми певици - Hadise http://www.youtube.com/watch?v=nWyRSv0LiY0

# 55
# 56
  • Мнения: 11
добър ден ,прекрасници Simple Smile Какк сте,тук беше разкошно време,излизахме,малкия сега беснее и май няма да ляга за обед ,а тук сега така се заоблачи и май ще вали здраво Sad Жалко за мен ,която има мн работа,а не съм спала цяла нощ и съм адски изморена  #Cussing out Саше мн хубава песен ,Мел,страхотни маси както винаги   bouquet Днес съм решила да почвам филма ,но не занм как ще се справя с превода ( т.е. четене ,гледане и т.н.) ,но ще се постарая .Лек ден ви желая.

# 57
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Bggyrl, песента е на една от любимите ми певици - Hadise http://www.youtube.com/watch?v=nWyRSv0LiY0

Мерси Клю! Намерих и оригиналният клип. Тази Хадисе е много сладка. Прегледах и други нейни песни. Харесва ми опредлено. Не представляваше ли Турция на една Евровизия? Нещо с дум тек тек?
Плами супер. Хайде почвай. То и ние така гледаме.
Петан благодаря ти за линковете! Сега ще ги разгледам.

# 58
# 59
  • Мнения: 4 830
Привет Hug Hug Hug
Бг-гърл,благодаря за новата тема..Прекрасна е!

                 

Вчера изгледах серията отново..Няма да повярвате,но най-много съм яхнала метлата заради Фърат.. afwitch afwitch #Sniper #SniperТой не заслужава Нарин.Вярно,казва,че е влюбен в нея,че не е могъл да я забрави.Но само с любов нещата не стават.Трябва и да се бориш за тази любов,да я отстояваш..Да си последователен в действията си..Фърат не направи нито едно от тези неща.Ако изключим това,че извика тайфата и и отиде да се прави на мъжкар пред Сермет.Ако беше малко мъж,щеше да отиде сам..Ако беше поне мъничко мъж,щеше да се противопостави на желанията на родителите си..Да минем и всичко това..Поне със Сема не трябваше да се кексува..А и си мисля,че не е само това,което е причинил на Нарин..Нали в тази серия имаше една сцена,когато Нарин полусъблечена бягаше..Аз съм си измислила сценарий за това какво  естанало..Във фрагмента за новата серия има една реплика на Шадие:Смъртта ми да видиш,моля те не отивай там.Мисля,че Нарин ще отиде във вилата на сем.Казан,за да се срещне с Фърат,засега не знам защо.Но там нещата ще отидат малко далеч и може би няма да може да се протипостави на Фърат и ласките му и в едно такова положение,аха да се кексуват с Фърат,ако и вече не са го направили..И в такова състояние ще ги хване майката на Фърат.Предполагам,че ще каже много обидни и лоши неща за Нарин.А Фърат пак ще гледа безучастно..Пак няма да  я защити и няма да тръгне след нея..
Сермет....Може да ви прозвучи малко пресилено от моя страна,но мисля,че той заслужава повече Нарин от Фърат.Цял живот се е борил за тази любов,подчинил е целия си живот на нея.Наистина любовта на Сермет е плашеща и е в маникални размери,но поне прави нещо,за да  я спечели..Мисля,че ако не любовта,то уважението на Нарин ще спечели..А това,че е син на големия бос Казан,го бях разбрала още от сцената с коня.Майката на Сермет отиде при бащата на Фърат с една такава люлееща се походка и с едно такова кокетничене на лицето говори с него,сякаш казваше,че и синът й има право да е редом до Фърат..
Москоф..Най-противната персона в сериала.Нищо не може да оправдае неговото отвратително отношение към децата му.Да,не е се оженил по любов,жена му  е като трън в  з.....ка му.Но все пак нали е баща.Или той вместо бащино сърце носи камък в гърдите си.. #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ърмак..Противна ми е почти колкото Москоф.. #Cussing out #Cussing outТакива жени не ги разбирам и това е..Вижда,че Фърат й дава всякакви сигнали,че тя не е жената на живота му.А тя,пак продължава същата песен.фърат,та Фърат..Абе,жена,осъзнай се..Красива си,интелигентна,с кариера,защо ще си причиняваш това.Защо ще тичаш подир мъж,който не те иска.Та сега и детектив нае,за да проучи Нарин..Пардон..Детективка.. Joy Joy
Момичета,дано не съм ви надула главата.Още някои мисли ми се въртят в главата,но отивам сега да изпълнявам домакинските си задължения.
Желая на всички ви приятна неделна вечер!
Щях да забравя да благодаря на petan за гифчетата от момента,когато Фърат се върна пак при Нарин,за да й каже,че е гладен много..Май искаше да каже,че  е гладен за нещо друго,ама нейсе..

Общи условия

Активация на акаунт