След "Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол, нови проекти и "Мерхамет" Тема 16

  • 29 693
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8 470
Мел Hug мерси за следобедното  кафенцето  bouquetsmile3521
Клю Hug мерси за превода   bouquet
Лиа Hug,Али Hug
Хм е сега това е новост, че Хикмет не е баща на Сермет  newsm78 newsm78 newsm78.Защо наистина ако не му е баща ше му прощава всичките изпълнения  newsm78

# 721
# 722
  • Мнения: 371
Мел, много се радвам, че си с нас  Hug

Алейна, аз съм си написала кои филми не съм гледала, в момента на компютъра и лаптопа имам около 3000 филма, които ме чакат  ooooh! ама Бггърл ме бие по бройка  Wink

Фърат е страхливец и оттам идват всички проблеми. Айде на младини като го заплаши баща му да кажем че е млад, още учил и наистина има нужда някой да го издържа. Долу горе може да му се прости че не защити любовта си. Ама сега като има пари, като има работа и добро образование, защо мамка му не си защити любимата? Чак пък толкова да го е страх от Сермет - не  Stop Той е един пикльо и като може да си играе и с двете момичета що да не го прави  #2gunfire Бясна съм му  #Cussing out Пази Боже от такива смотльови мамини синчета  Close

И аз като Ени, се радвам как Сермет боготвори Нарин.  Heart Eyes Иска тя да дойде при него по своя воля, защото знае че на сила любов не става.

Докато гледах резюмето преди новия епизод пак даваха думите на Сермет :" тя отиди и адвокат стана, и аз започнах чисти дела, за да мога да се изправя пред нея като достоен човек, да не се срамува от мен" прави всичко защото е болен от любов  Wink

Москов сега е друг човек, и защо да не е, с любимата жена е, малко или много не мисли за пари  Rolling Eyes може би това му е трябвало  newsm78

Нарин трябваше да спре Фърат. Трябваше да прояви малко егоизъм и да бъдат заедно. Само дето тогава сериала щеше да свърши на 7мия епизод  Mr. Green

Стига съм досаждала  Mr. Green после пак  Mr. Green

# 723
  • Мнения: 371
А Хъкмет прощава на Сермет, защото го е страх че той ще нарани Фърат . Също така, Сермет е работил за Х, кой знае колко мръсни ризи може да му изкара. Може би майката на Сермет е имала нещо с Хъкмет, защото той я гледаше някак не безразлично  Rolling Eyes

# 724
  • Мнения: 9 541
А бе Клю, за какво ти е такъв човек като Сермет, ти като не го долюбваш, каквото ще да прави, все тая.....да не говорим, че е откачалка!
Нарин сега също непрекъснато отблъсква Фърат, още не мога да го определя като льольо, може би след 6 еп.? Joy Joy Joy А може би по-късно и други неща ще се изяснят? newsm78 Дано да е интересно Heart Eyes
 hahaha hahaha hahaha 2-3 часа ме няма, ще гледам последния епизод smile3534 smile3508

# 725
  • Мнения: 371
Ти си го защитавай Фърат, ама и двете знаем, че е льольо и половина  smile3534 имал нужди  smile3532 newsm09

# 726
  • Мнения: 9 541
Още съм на 8-та минута, но мнооого ми е кеф, Нарин как каза на Ф. в университета, че е глупак и хайде чао, за това дойдох и после как го изпързаля за Сема, имам чувството, че може да си го върти на шиш, много смотан Ф. Еми как няма да има нужди, вероятно от тате е гледал в годините Mr. Green

# 727
  • Мнения: 9 541
А гледам, че и таксиметровото кормуване хич  не е забравил от Иффет Joy Joy Joy

# 728
  • Мнения: 9 541
Клю Hug, какъв е разговорът между Фърат и баща му /в миналото/, сцената непосредствено след като Хъкмет съобщи на Фърат за вечерята с родата на Ърмак / 41-ва мин. на сериала/? Майката се криеше, а Хъкмет беше с превръзка на ръката newsm78

# 729
  • Мнения: 9 541
от превода :

Фърат към Нарин: ако сам изкарвах парите си нямаше и минута да те държа в онази къща smile3501 newsm68

Добро момче, тоз Фърат newsm78 Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 12 837


Здравейте!

Добър  рейтинг от снощната серия Peace

Клю преработила си превода, не мога да изразя възхищението си от теб, Лили, а и Али е допълнила превода!Благодаря ви момичета!



# 731
# 732
# 733
  • Мнения: 371
Lia, Хъкмет обяснява че бедно момиче като Нарин не е достойна за тяхното семейство. Както и че ако Ф не остави Н ще му спре парите. Х иска да прати жената в болница, но Ф настояваше че тя не е болна, а само иска внимание  Wink

# 734

Общи условия

Активация на акаунт