
Младеж се прибира с три мацки и казва на майка си:
-Маме, познай коя от тях ми е годеница, ще се женим!
-Ей тая в средата!-казва сърдито майката.
-Е,как позна?
-Само като я гледам и ме дразни!

На себе си досадих вече с това - не тичай и внимавай да не те лепим пак в болницата, ама бяс по-голям на моменти дори от кака си.


Да знаете, че и аз ще я позная от пръв поглед, дори само като заговори за нея и вече ще я знам коя е! 













То не толкоз че нещо пукна и се видя заря, колкото аз се чувствам по друг начин определено, не са ми само сополи и акита в главата, а и имам приличен доход, абе чувствам се човек, с една дума.
Надявам се и ти да се разведриш като се върнеш на работа. 



Даже съпружието намали звукофона състоящ се - айде дай газ, дай трета, изрежи го тоя и т.н. - всяка, която е карала с мъжа си мисля, разбира за какво иде реч... 


), то и аз трябва да напраЯ нещо за себе си, защото съм го закършила с кръста и защото тонусът ми е на минус 100. Цялото това положение е доста изнервящо честно казано (как не, да не мож се сгъна, или ако дръзнеш, да не мож се изправи после).
Аз предпочитах облачно за днес, но кой ме пита.