Тригодишно февруарчето е вече, пролетта не е далече (49)

  • 57 064
  • 745
  •   1
Отговори
# 435
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 568
 Hug

Последна редакция: пн, 27 май 2013, 06:57 от Мяуче

# 436
  • София
  • Мнения: 210
Камбанчо, да ти е жив и здрав Ивайло!   bouquet Hug

Чета си ви аз Wink
Ние сме все така зле, ма май ще изгрее слънце и на нашата..
Аз съм се замислила сериозно за ново бебе.Май започна да ми тиктака биологичния часовник. Иначе преди няколко седмици почти се разделихме с моя мъж. Та така при нас. Whistling ooooh!

# 437
  • София
  • Мнения: 110
Бе, хайде, пресилих се малко, не съм баш успяла, ама съм... доволна, щастлива, постигам си целите (може те пък да са скромни), не искам нещо повече (а каквото искам в повече, съвсем вероятно е да го постигна и то скоро), спокойна съм и... ми е интересно. Освен това се лаская от мисълта, че съм почнала съвсем от нулата, т.е. това, което имам, си е моЙо.  Mr. Green Или съм успяла, или съм... скромна душица. Joy

Ел, много ме кефиш как небрежно подхвърляш с две-три думи иначе толкова важни неща.  hahaha И моят часовник тиктака, ама си имам стриктен план.  Naughty

В тази връзка, в яслата на Диди има майка, която скоро роди и друга, която е в напреднала бременност. В добавка, кумата ни е бременна и малката е наясно с коремите, бебетата и т.н. (колкото може да е наясно в нейната възраст  Crazy ). В разговор често казва, че има кака/батко или че има братче/сестриче (ако стане въпрос пред нея, нали знаете - "ами и аз имам кака; ами и аз имам братче..."), често водим следния диалог:
- Мамо, има ли в коЙема бебе?
- Не, Диди, няма.
- Ще сложим...

 newsm78

# 438
  • Мнения: 40
Честита ви втора синя радост, Ками! Здрав, щастлив и късметлия да расте Иво!  Hug   bouquet
Ника, честита ти нова работа! По вода да ти върви!
Ел, дано слънцето ви напече по-скоро!  Praynig И аз все чакам и при нас да пекне като хората...  Sunglasses Оххх! Почти раздяла с мъжо, планове за ново бебе... При вас нещата са шарени май...
Криси, я виж какви дискусии предизвика неволно!  Wink Много обичам Ирка и Мимето като се развихрят. Кеф ми е да ги чета... (тоя път успях само отгоре-отгоре, че ми е натоварено) Лесна адаптация ви желая на теб и Мони с градината, миличка!  Hug
Снощи бяхме на сватба- много беше хубаво. Булката беше приказна... От месеци не бяхме оставяли децата да спят при бабите. Е, генералната репетиция за предстоящата след 4 дни първа голяма едноседмична раздяла мина доста добре, само с малко похленцване от страна на Аля като заспивала.
Днес пък ходихме да снимаме децата в парка, ама снимките ще са готови чак след 20.06. от сватбата- пак тогава долу-горе. Иначе имаам малко аматьорски, ако ми остане време ще пусна.
От утре започвам със списъците и приготвянето на куфарите... Сякаш ме затресе вълнението...  Crazy

# 439
  • York
  • Мнения: 826
Явно не само аз мисля за скорошни действия по въпроса за второ дете  Whistling

# 440
  • София
  • Мнения: 110


Еее, Мяуче, що така се цензурира?  Crossing Arms

Танче, аз с теб се вълнувам.  smile3539

# 441
  • Мнения: 163
Добрютро!
Камбанчо, честито!  bouquet
Да ти е жив и здрав Ивайло и чудесни мигове с двама калпазани ти желая. Grinning

Юхич, за първи юни сигурно ще отидем на някакво парково мероприятие. Peace
По принцип съм ги свикнала с дребни подаръчета, ама тази година надали ще ги огрее. Mr. Green

Успех на всички с бебеправенето! Очакваме резултати, хора, действайте! Sunglasses

# 442
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 568
Успех на всички с бебеправенето! Очакваме резултати, хора, действайте! Sunglasses
Ей, тва ми харесА - петилетката за три години!! newsm68

А иначе вие си ме знаете, че винаги минавам да замета. Чистница съм, да му се не види! Joy

# 443
  • Мнения: 163
По повод 1 юни, ей това ми изглежда интересно (и близо Mr. Green):
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=showNews;id=5608
Желаещи да се присъединят? Flutter

# 444
  • София
  • Мнения: 110
По повод 1 юни, ей това ми изглежда интересно (и близо Mr. Green):
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=showNews;id=5608
Желаещи да се присъединят? Flutter

Гледах го и аз това, обаче опитът показва, че ще е страхотна лудница и за Диди (а и за мен  Mr. Green ) ще е по-скоро наказание, отколкото празнуване.  Crazy

Аз клоня към разходка из някое по-спокойно място и почерпка следобед-привечер. Ако е включена торта или сладолед, за Диди ще е истински празник.

# 445
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 568
И аз не бих ги завела моите там - от опит знам, че няма да е хубаво за никого. Crazy Нито те обичат лудницата, нито аз. Embarassed

Но... хайде, дайте други индеи! То всъщност на първи юни в събота никъде няма да е достатъчно пусто и спокойно, освен... освен и аз не знам къде. newsm78

Торти и сладоледи и ние не отказваме.  4470

# 446
  • София
  • Мнения: 110
То всъщност на първи юни в събота никъде няма да е достатъчно пусто и спокойно, освен... освен и аз не знам къде. newsm78

С риска да стана досадна вече (вече?! сигурно отдавна съм Crazy ) да предложа нашите места за разходка - НСА и парка между УНСС и ТУ. Обмислям да направим разходката във втория вариант (в НСА ходим всеки ден почти), тъкмо са окосили тревата и е наистина спокойно и приятно. Другия бонус е, че в края на разходката е сладкарница Папая (при ТУ), където има и детски кът ако случаааааайно на моето му се приискат такива неща (обикновено не ѝ се приискват  Mr. Green ).  bowuu

# 447
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 568
 Joy
А час някакъв ориентировъчен, евентуално?

# 448
  • София
  • Мнения: 110
Joy
А час някакъв ориентировъчен евентуално?

Ам зависи от времето. Обикновено събота и неделя е по-ларж режимът, оставям Диди да се излежава, да се лигави, съответно по-късно закусва и ако всичко е ок, предполагам към 11 часа ще сме излезли.  Thinking Ако е по-зле времето, вероятно към 17-18 часа директно в сладкарницата ще акустираме (а ако има някъв хепънинг там, демек лудница - торта за вкъщи).  bowuu

# 449
  • Мнения: 40
Аз пък на 1ви юни няма да съм си с децата...  Sad Ще инструктирам бабите да ги заведат в парка на празника, да им купят по един балон, сладолед... Това ще е...
Айде малко сватбарски:
http://fevruari2010.snimka.bg/wedding/aleniya-tan-orcheto-svatba … 3.752023.30591369 .

Общи условия

Активация на акаунт