Тригодишно февруарчето е вече, пролетта не е далече (49)

  • 53 880
  • 745
  •   1
Отговори
# 660
# 661
  • Мнения: 40
Ирка, сутрешното- от теб, следобедното- от мен:

# 662
  • София
  • Мнения: 6 011
ДВ!  Hug

Танюшке, много се зарадвах да прочета, че нещата са овладяни и Алето е по-добре!  Hug

Посмях се и аз на бисерите на децата и на Мяуска също, че е нагодила лъв си.  Joy

Аз относно говор и картина  Mr. Green при Максо мога с часове да пиша.  Crazy Тва дете е уникално просто, говори като възрастен и е ацки забавен. За пример ще дам как беше посрещнал любимата си госпожа, която е идвала за втора смяна: "Айде бе, ХХХ, къде ходиш бе, мама ти стара?" Embarassed И въобще какви бисери ръси и колко лесно завързва контакт, а и колко срам бера понякога... Където и да сме, на секундата става център на вниманието - то не стига, че не млъква, ами и говори СТРАШНО високо.  Crazy Crazy

# 663
# 664
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
2050 година.
- Бабо, изпей ми някоя песен от твоята младост.
- Опа Гангнам стайл! Оп! Оп! Оп! Опа Гангнам стайл!

 Joy Joy Joy

Лека вечер, дами!

# 665
  • София
  • Мнения: 110


2050 година.
- Бабо, изпей ми някоя песен от твоята младост.

Мдаам.  hahaha Половината неща, дето аз слушам, са всъщност от младостта на баба ми.  Crazy Е, не точно от нейната, а от младостта на американските ѝ набори.

Имам хубави новини - кумата ми роди преди 2 дни, баш на термина си, едно здраво и хубаво момиченце - Калина. Снощи, за радост на Диди, празнувахме с таткото и компания в Борисовата до късно.

Поздрав с една любима на Диди песен (по-скоро изпълнение) напоследък  bowuu - цък.

# 666
  • Мнения: 307
Добро утро!
Юхче да е живо и здраво бебенцето!
Моя мъж направил нещо и в ютуб нищо не мога да пусна ooooh!
Танче радвам се много,че Аля е добре вече Hug

Нашите неволи не свършиха!Сияна я мислехме за герой,но детето явно е таило всичко в себе си и накрая си пролича.Знаете,че никога не сме имали проблеми относно ходенето на ясла,но от всичките неща милата започна да реве и да изпада в истерии.Върха за нея беше,че като валяха многото дъждове прокапал тавана и лелите сложили един леген да събира водата,но това било точно до главата и и от звука кльоп-клюоп както спала и се стреснала.Стената се е поолзщила и тя каза,че я е страх от бялата черта.Баща и ходи и боядиса стената само и само да има мир,но не.Ходихме да и леем куршум.Колкото и да бях скептична жената никога не ни е виждала и чувала,като видя куршума каза,че вижда-животно,път,минала смърт и шум ShockedС мъжа ми останахме като гръмнати!Три пъти и ля и е малко по-спокойна,но пак реве сутрин и не иска да ходи.Там се гушка и не ни пуска и много трудно се разделяме.Уж вечер се разбираме,но сутрин е все едно и също.Поне денем обаче се отпуска и играе.Преди и денем не се чувстваше добре.Дано с времето се успокои още,че сърцето ми се къса като я гледам.Винаги е била много общителна и никога не съм имала проблем с нея.Дано скоро пак си е по старому!


Заповядайте на кафе и закуска

# 667
  • София
  • Мнения: 110
Надявам се всичко да се нормализира при СисиHug Няма начин станалото да не е оказало влияние. Явно трябва да мине време... Sad

# 668
  • София
  • Мнения: 209
Милата душичка Hug Ще мине време и ще се успокои, не се притеснявай, Пухче. Давайте и разни стратегии за справяне със страшните неща. При Ясен много помага, когато се притеснява от нещо.

Ние ходим на логопед вече. Толкова неправилно говори, че е мъка  да го разберат външни хора. И с някой умения е назад. Цветовете ги научи съвсем скоро, ляво-дясно също. Влача го по разни специалисти и ми казват, че ще навакса, но трябва работа.

# 669
  • Мнения: 40
Нежна Сисина душица! Какво ли му е на детенце отвътре?! Дано по-скоро да забрави и да превъзмогне всичко!  Hug Hug Hug
Ели, дано и при Ясен нещата се движат по-бързо и скоро да имате голям напредък!
Ирка, да ви е жива и здрава малката мома Калина!   bouquet
Ние минахме и втората сватба, остана кръщенето в неделя. После стягаме куфарите за Варна, там ще си попечем дупетата, мислим и за планина в средата на август. Дано успеем да си наредим нещата!

# 670
  • До Балкана
  • Мнения: 100
 smile3537

# 671
  • София
  • Мнения: 110

Как е положението, Далче? Също като миналата седмица?

# 672
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Нещо се бях  повредила в понеделник, никак не бях на земята. Юху  Hug (Вчера 3 пъти почвах да пиша и не ме искаше сайта)
Пухче, дано бързо отмине периода на Сиска. Няма как да не се отрази, нежни и чувствителни души са децата.
Май всичко живо е по морета и почивки, а? А другата част сигурно бачка като за последно, за да няма никой у форумско.. Thinking
Прекрасна сряда от мен! Heart Eyes

П.С. Имам нужда от много читав кожен специалист, момичета, ако ми дадете насоки ще ми е от голяма полза.  Ще се идва до столицата, май няма начин..

# 673
  • София
  • Мнения: 110


Пийте по едно и за мен, че кака ви е на сух режим. Ей, внимавай кво си пожелаваш, 'начи.  Crossing Arms Мислех си скоро как имам едни 5 кила в повече, пък воля за сваляне - никаква. Та си мислех де да имаше някъв начин някой да ме натисне и да ги смъкна. И то... така стана, че 3 дни съм на вода и сок и още 2 седмици на каши (ама днес пробвах кисело мляко с банан - с мъка изядох 3 лъжици). Зъбни истории. Та ще ги смъкна тез' пусти кила, ако не друго.  Rolling Eyes

Диди беше вкъщи баш в най-неподходящия момент заради стомашни проблеми (2 пъти ака рядко и съм дала само 2 или 3 прахчета Ентерол).

Далче, мъж ми ходи миналата година при една прехвалена лекарка и беше много доволен, ама пусто как се казваше... Не мога да ѝ намеря визитката. А съм си планирала и аз ходене в началото на есента. Ако се сетя ще ти пиша. Иначе дано някоя друга клета душа се излъже да мине през форума и да сподели полезно инфо.  Whistling

Ох, толкова ми е готино напоследък, че даже сравнително лошите новини ги приемам от добрата им страна. Което ми е странно и на самата мен (готиния мууд), щото хич не е леко положението - стрес, задачи, караници, работи, чудесии...

# 674
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 435
Което ми е странно и на самата мен (готиния мууд), щото хич не е леко положението - стрес, задачи, караници, работи, чудесии...
Странно, обаче и аз се чувствувам екзакли дъ сейм уей. Има нещо много съмнително в цялата тая ралта. Може би понеже сме свикнали като ни е гот, да се усещаме в „затишие пред буря” един вид (ся ше мъ контрираш, че ти не си така, на 100% hahaha). Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Далче, мъж ми ходи за упорити гъбични проблеми при лекарка от клиника Лора (която е излекувала подобни безнадеждия и у кум ни). Много е доволен, най-вече щото преди това обиколи доста лекари и опита доста мазила и лекарства, но само тази успя да... налучка правилната комбинация. Ще питам за името, ако искаш. Не е някое светило, де, като споменатата от Юхчева. Crazy

Никич, ти няма, няма, току пуснеш някоя смехобомба. И у нас лафовете валят, ама напоследък нямам време да ги записвам. Ще съжалявам някой ден, но... се ля ви. По същия начин се развива и наша Люда. Явно си изпращат сигнали, както в доброто старо време. baby_neutral Joy

П.П. Спомних си - последният хит е да се разпитва всичко живо за зодията (Люси, Калина е по-скромна и по-свенлива). А също и хвалби за великата зодия водолей. По принцип баща ми я е „запалил”, ама напоследък не общуват много, та се чудя защо чак сега - бомба със закъснител явно.

Последна редакция: пт, 19 юли 2013, 02:12 от Мяуче

Общи условия

Активация на акаунт