Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 47 ~

  • 33 361
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 138
Наде когато копирам адреса и дам десен бутон имам опция отваряне в нов прозорец
с Мозила съм .

# 16
  • Мнения: 0
Манка Hugдобре дошла и благодаря за прекрадната изненада newsm51

Сори момичета Praynigмалко си поспах Laughing

# 17
  • Мнения: 21 201
Наде когато копирам адреса и дам десен бутон имам опция отваряне в нов прозорец
с Мозила съм .
Благодаря Ани, не ми се е случвало досега и не знаех.

# 18
  • Мнения: 10
http://dox.bg/files/dw?a=503fc368f8
Линкът ще е активен до неделя, 24.03.13

53еп.с бг суб.
Благодарим ти Манка... welcome

# 19
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 510
Манка много големи благодарности че си се постарала за нас   bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте, Фемирки, Чаатайки, Хазалки,

От известно време само ви чета и много се забавлявам с вас.
Добре, че ви открих, че откакто попаднах в плен на Фемирската приказка, и аз като много от вас, започнах да си мисля, че нещо с мен не е наред Shocked. Е, вие ме успокоихте. За пръв път ми се случва така да залитна по някой филм. Историята им така ме е грабнала, че вече втори месец няма пускане....

Изгледах целия първи сезон, втори - всичко, което сте качили + тези с английските субтитри, а липсващите и в оригинал (т.е. само картинки). Изгледах и трети сезон.

Голямо благодаря Hug на момичетата, които превеждат серии и постоянно постват диалози и интересни новини около нашите герои. Така картинката ми става все по-ясна.

Нямам търпение да изгледам и сериите след 26 с bg субтитри.

И понеже ми е неудобно само да гледам наготово, реших и аз да дам своя принос и да ви зарадвам - поиграх си малко и направих субтитрите на 53 епизод. За пръв път се занимавам с подобно нещо. Признавам, че е много труд. Затова още веднъж адмирации за преводачките bouquet.

Това е епизода, в който Ферия разбира за бебето и последвалия накрая, толкова нелогичен за мен и съвсем не на място шамар. Особено, след всичко, през което премина тя покрай историята с бебето. А ми беше нелогично като действие и за самия Емир. Ама какво да се прави - мъжете са слаби същества, особено оставайки с празни джобове и без опора под краката си.

53 епизод със субтитрите на български можете да си изтеглите оттук:  http://dox.bg/files/dw?a=503fc368f8
Линкът ще е активен до неделя, 24.03.13


Преведох субтитрите от английските - почти цялата серия е преведена, с изключение на някой незначителни според мен сцени. Съжалявам ако на места не звучи много добре, но английските субове са такива, че понякога съм се чудила какво точно искат да кажат и трябваше да използвам въображението си или да го напасна към контекста. Ако някой има превод на тези сцени или видите някакви други грешки, пишете ми и ще ги оправя.

Приятно гледане моля не  hit компютрите.

Благодаря!!!!!!!

# 21
  • Мнения: 10
Пише ми несъществуващ файл...помощ... Praynig

# 22
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 510
 Ренка за темичката мила Hug

# 23
  • Мнения: 1 089
Манка, наистина прекрасна  и много приятна изненада! Благодарности и от мен!

# 24
  • Мнения: 0
Пише ми несъществуващ файл...помощ... Praynig
Скрит текст:
Появи се на скайпа

# 25
  • Мнения: 11 820
какво си пращате пак без мен и аз искам  Twisted Evil

# 26
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 510
Пише ми несъществуващ файл...помощ... Praynig
Скрит текст:
Появи се на скайпа
   
Скрит текст:
аз и го пратих на лични Wink

# 27
  • Мнения: 0
Моля за помощ!!!! Серията не ми тръгва нито с gomplayer нито с KMPlayer с какво да я гледам!!!!! Помогнете ми ако можете.

# 28
  • Мнения: 16 938
Здравейте и от мен вече се завърнах бях малко на балкан не мога да ви изчета за това се връщам в старата тема. И мерси за 53 епизод. Само че неще да отваря страницата да го дръпна.

# 29
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 510
Хайде юруш да гледаме сега  smile3508

Общи условия

Активация на акаунт