Интериорен стил по аматьорски 12

  • 58 616
  • 759
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 177
Момичета,влизам с питанка  Sunglasses Къде да търся метални държачи за етажерки  Rolling Eyes Едни като от ковано желязо на ъгъл ??? А също и метален обков.
Дали ще има по строителните хипермаркети? Само не ми предлагайте икеа че незнам дали през близкото хилядолетие дали ще стигна до там  Cry
Аз в Бриколаж съм виждала такива конзоли, а също и в едно магазинче до Южния парк, там има и обков - мисля, че е на "Тека".

# 526
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Пина, страшна ти е "медузата". И връзката й е супер.

Ема, жестока си. Чак безмилостна. Къде ще го намеря това чучурче сега, къде?!?!?

# 527
  • Мнения: 11 747
Мислех при детските стаи да го показвам повече, ама айде и тук, щом твърдите че го харесвате  Laughing
Всъщност над кревата много симпатично застана, доста по- добре от очакваното, но на снимките някак не ми се получава. Цвета е доста по- наситен и някак по- артистично присъства, а на снимките стои малко смотано. Иначе не ми е идеален, ама е първи опит. Ако бях направила 10, щеше да е съвсем друго. Макар да е лесно, все пак докато схване човек техниката.

1..  2..

Ема, от хартия тишу е - 8 листа по 35ст. Избираш си връвка и това е. Те хората и с конец правят, ама аз за по- артистично чак синци добавих.

# 528
  • Мнения: 6 327
Пина, и ковьорчето е супер! Браво!

# 529
  • Мнения: 677
Богиня, който търси - намира Crazy

Пина, уби ме с таз хартия тишу, идея си нямам какво е това животно Rolling Eyes
И да, и ковьорчето е много фешън. Давай, показвай всичко що е за показване.

# 530
  • Мнения: 11 747
Благодаря!   reverance

Ема, мисля и в София има магазин Слънчоглед, там се продават много цветове от тази хартия тишу, обаче е по 50ст. При нас има един Криси Арт - магазин за художници и там същата е по 35ст. Някак за големи бройки листи не е без значение  Thinking

# 531
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Виж ти, виж ти. Аз от Слънчоглед купувам цяла опаковка тишу. Сега ще търся това Криси Арт.

Ема, не е честно това твоето. Пък. Crossing Arms

# 532
  • Мнения: 11 747
Богиня, то е точно отсреща, 20м по- нагоре по улицата. То и сайт имало
http://krisiart.com/index.php?route=information/contact

# 533
  • Мнения: 677
Благодаря ти, Пина! Имаме Слънчоглед, ще погледна за тази хартия следващия път.

Идеи - 1... 2... Много ми допадат белите рамки за детска, а и не само Heart Eyes



# 534
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Богиня, то е точно отсреща, 20м по- нагоре по улицата. То и сайт имало
http://krisiart.com/index.php?route=information/contact
Ах, бе, божееее, русото си е русо. Мерси  Hug

# 535
  • Мнения: 11 747
Ние ще слагаме една картина с бяла рамка, приготвена е, но чака останалата част от композицията там. Малко е кичозна, даже доста, ама ни е спомен, а и някак цветовете и сюжета се вписват.

Богиня  Grinning

# 536
  • Мнения: 1 172
Момичета,благодаря за окуражителните думи!!!!!
макар че толкова съм влюбена в стената,че дори крайно негативни коментари не могат да ме разтърсят  Mr. Green (силата на хормоните: по принцип съм плаха,но когато съм бременна, съм хипер уверена в себе си Mr. Green )

Трябва да кажа,че когато започнах да посещавам темата, се стремях да проуча и зауча разни правила в интериора, обаче точно тази същата тема ми помогна да се очупя и да си правя каквото ми харесва напук на архитектурните и дизайнерските норми.
 В тази връзка,pina , абсолютно ме срази с медузата и паното над леглото! Никога не бих предположила,че са в твоя вкус и стил!!!!!!!!!! Та те са направо мои, особено везаното шарено пано !!!!!!!! Бих си го пльоснала в холната част на холо-кухнята, като контрапукт (или напротив) на червената стена. Да не казвам,че пък в твоята детска  въобще не ми го възприема съзнанието и по този повод, благодаря ти,че без да искаш,че стимулираш към дързост и свобода!  Heart Eyes

Какво бебе ще имаш? Като видях първоначално стаята, бях убедена,че е момче, а сега с подобренията почвам да подозирам бъдеща поява на девойка.

# 537
  • Мнения: 11 747
Момиче е, момиче  Simple Smile  (само да не ме изненада, че вече съм накупила дамски тоалети)

Ковьорчето и помпона са си в много мой стил, как?!  Flutter  Аз харесвам неполовоориентирани стаи, уж, но се променям, явно, и взе да ме избива на принцесство. Къде ще му излезе края никой не знае. Все пак чак на розови мебели и стени няма да се дам или пък Дисни килими и тапети...

# 538
  • Мнения: 11 747
Малко скандинавски прелести  -  1..  2..  3..  4..  5..  6..  7..  8..  9..  10..  11..  12..  13..  14..  15..  16..  17..  18..  19..  20..  21.. 

Щяха да са малко, а станаха много, но пък са интересни  Simple Smile

# 539
  • Мнения: 20
Сдобих се със заветните "държачи за етажерки"  Joy Конзоли  ooooh! се казвали !!! Вече са монтирани  Party
В джъмбо пък са напускали малко мидено-морски декорации и заграбих колкото можех да нося....буквално. Взех и фенерче- дървено и ...а бе ще пускам снимки то се е видяло,само да насмогна  Rolling Eyes
Тази вечер съм пазарила "детегледачка" за да започна масичката за хола и евентуално поне една рамка за снимките.

Останаха ми по сериозните финансово неща. Дивана трябва да стане бял,а прозорците нямат ни пердета,ни завеси....но идея нямам кога ще забогатея за да добие къщата ми човешки вид.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт