Как се чувствахте в началото на бременността си?

  • 36 747
  • 225
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 052
Дано всичко е наред и да се радваш на една лека бременност  Laughing Притеснения винаги ще има, през цялата бременност и след това, но няма как Simple Smile Фолиева киселина пиеш ли? Ако не, почвай я  Peace

# 16
  • Мнения: 4
Аз пия фолиева киселина, откакто ми установиха бременността. Днес се надявам да разбера, че всичко си е наред, защото ме очакват и много пътувания, а те естествено не се вписват в картината на почивката и пазенето на леглото, които ми бяха предписани миналия път......
Лек и усмихнат ден ви желая момичета Simple Smile

# 17
  • Мнения: 251
Поспаливка,всичко ще е наред Hug
В твоите седмици и аз нямах симптоми.Може би малко повече ми се спеше,но доста се преуморявах на работа,така че не знам дали не беше и това причината.Но...в 8г.с. се започна повръщане та чак до края на 5-тия месец
Успех на прегледа днес Hug

Последна редакция: чт, 14 мар 2013, 22:10 от Margi_K

# 18
  • Мнения: 636
Аз 3 месеца изкарах без нито едно неразположение, единствено повръщах в месеца 1-2 пъти и то сутрин на гладно...Но от 4-ти месец..... няма да ти приказвам колко проблеми до ден днешен (9-ти месец) ...
Отделно че не съм качила нито килограм, започнах бременността на 50, после станах 46, сега пак съм 50 и го чакам всеки момент да излезне  Heart Eyes
Но ще ти препоръчам МНОГО, ама МНОГО да се пазиш поне до 16-та седмица, защото началото е най-опасно.. Ако са ти казали да почиваш - ПОЧИВАЙ и не прави нищо на своя глава, защото сега сте най-важни само ти и малкото сърчице в теб ! Успех и се пази !  Peace

# 19
  • Някъде там край морето
  • Мнения: 512
Може би е рано още за симптоми, а може и въобще да не се появят. Пожелавам ти да се разминеш с гаденето, киселините и другите екстри Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 295
С първата ми бременност и аз бях така - никакви симптоми, като изключим, че ми се спеше повечко.  Wink Определено е по-добре така, без неразположения да си караш.

# 21
  • Мнения: 1
Здравейте  Simple Smile
Аз съм в края на 11 г.с. и се чувствам всякаш толкова съм се тъпкала, че храната ми е стигнала до ушите, а всъщност стомахът ми стърже. Доста ми е лошо и то не само сутрин, и ми е отпаднало в резултат на недохранването ми. Моето мъниче не ми дава да ям почтни нищо, много строго ме държи  Rolling Eyes Но всички казват, че е така само до 12 г.с. Дано да са прави  Laughing

# 22
  • Мнения: 155
Първите 4 месеца умирах за сън.Можех и права да заспя. Blush Но ми мина.Не съм повръщала,не съм постоянно гладна.Единственото нещо ,което си забелязах,е че лятото толкова сладолед не съм изяла ,колкото до сега  #Crazy .
pospalivka пожелавам ти лека бременност и на финала страхотно бебче  Peace

# 23
  • Мнения: 4
Мерси подобно  Hug
И аз нямах апетит в началото, но сега забелязвам, че започвам бавничко да си го възвръщам Simple Smile

# 24
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Ами все ми се спеше и ми се гадеше, но така и не съм повръщала(само 1 път и то, защото се понапънах повече с храната на закуска)...Моята бременност беше от октомври до юни и даже през зимата изяждах по 1 голяма кутия сладолед за 2 дни, ама някой ми беше казал, че е много полезен...

# 25
  • Мнения: X
И на мен все ми се спеше и гадеше..  Tired

# 26
  • Мнения: 242
Гърдите много ме боляха още във втората-третата седмица. Не можех да спя по корем. Към 7-8 започна много да ми се спи и се уморявах лесно, но като цяло нямах други кой-знае какви проблеми (говоря за първите месец и половина-два). Следващите месеци...са друга тема на разговор Simple Smile Иначе по време на цялата бременност апетита ми не се промени, не съм и повръщала. Чак към 34 седмица започнаха да ми се вдигат киселини и ми отекоха краката. На фона обаче на цели такива бременостти, моето беше нищо Peace

# 27
  • Мнения: 1 067
Най-искрено ти пожелавам да се чувстваш добре през цялата бременност, по добре без излишни неразположения Hug
В началото имах типични ПМС синдроми и после почна една голяма умора и сънливост Crazy. Гаденето и повръщането закъсняха - към края на 2 месец чак, ама и те не ме пропуснаха де Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 959
Как се чувствам ли..
Радвам се, че съм бременна, но физически се чувствам ужасно.
И като прочета как това били най-прекрасните ми моменти,
ми идват агресивни мисли. Дано поне са прави, че ще отмине.

# 29
  • Мнения: 6 993
Аз не се чувствах физически зле, толумба, даже въобще не се чувствах бременна и пак не разбирах какво му е чак пък толкоз прекрасното. Е, сега някъде почвам да си мисля, че ще ми липсва да ме подритват и че всъщност ми беше хубаво това време. Може да е някакъв хормонален ефект, нещо за продължението на рода, да ти влияят да си мислиш, че е хубаво, за да не се оставиш с едно дете и да има производство, да не се затрие светът Crazy

Общи условия

Активация на акаунт