Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 25 242
СамиМами,
препоръчвам ти моя лекар - д-р Славчев. Просто не знам с какви думи да го опиша, че да не звуча влюбено Joy За мен той е Лекар и Човек с главни букви. Има тема за него в здравния, там има координати, ако не ти се рови ще ти дам телефон, преглежда в петък и събота в жълтата сграда в двора на ОБ.

# 736
  • софия
  • Мнения: 376
Добре, че сте вие малко да се разнообразя, че ми иде да се  #2gunfire #2gunfire

Ивчето е трети ден с Т, като вчера беше 39,7. Ще откача вече.Няма нито хрема, нито кашли, нито гърлото му е червено.Не знам какво му е. Мислех си, че са зъби, ама чак пък толкова Thinking Thinking

Помрънках си. Извинявайте.

# 737
  • Мнения: 664
Месечинке, много хубаво заглавие, ама моят мискинин ни седи, ни пълзи ...  hahaha Иначе за месцето, аз му дадох половин бурканче от готовите, за толкова му стигнаха силите! Ще го видя днес каква ще я свърши.  Peace
А, и на Миланова й е хубаво заглавието. Аз не мога да ги мисля такива, философ съм ...  hahaha
Иглуб, Бютка, как сте?  Hug
Коралче, аз мисля, че може като въведеш две меса примерно, да въведеш глутена. Или не може ...  newsm78 Какво ще кажете?
Сами, браво на ТМ! Моят никога не го е хранил, той всъщност нищо не го е правил - само го къпем заедно и си играят ...  Rolling Eyes
Роси, видя ли ви педито? И според мен са зъбки, но все пак ... Дано бързо му мине на Ивчо!  Hug

# 738
  • софия
  • Мнения: 376
Ивчо само стои седнал, ама не се обръща, за пълзене да не говорим. Всъщност се е обърнал няколко пъти само.

Васе видя го ама каза,че не може да твърди че са зъби.Можело и вирус да е. Изписа ни Осцилококцинум и вит Ц. На обяд ще ходим пак.
Между другото на 1 април имаме планове да си идваме към Сливен за седмица и ще се радвам да се видим. Ще ти пиша на лични.

# 739
  • Мнения: 27
И аз съм в търсене на гинеколог и мога да се възползвам от препоръката на Месечинка. Отвратително време във Варна и ще е така и поне още една седмица #2gunfire Ще стоим затворени вкъщи Cry
Сами, браво на таткото Simple Smile

Съжалявам за Иглуб и Бюти, че са се потрошили- бързо възстановяване Hug
Блонди, направо се засрамих с твоето меню- пък иначе се мисля за добра готвачка, но вече имам съмнения Rolling Eyes

И Борко като го сложа седнал се люлее като пиян морков и пада на някоя страна. Имаме си трето зъбче вече Simple Smile. И аз къпя го всеки ден. Така му се изпотява главата на вечерното сукане....., че малко е на вятъра ама...
Излизайте от тези дупки момичета Hug Аз се опитвам да оказвам някаква подкрепа на ММ, защото баща му излезе от болницата ( цироза) и положението е доста зле. И само се чудя как да го успокоя( пък той направо се е побъркал, по едно време- щял да си дава черния дроб , че да направили трансплантация на баща му Shocked) то в БГ не знам как ще стане( пък и баща му е алкохолик..(.и моя също) Sad...не знам дали си заслужава. Поне за това се кротна.
  Имах много да пиша , но..забравих . Не мога да догоня Белверде с нейната памет и способността и' да пише на всеки по нещо.

От две седмици сме на глутен и ще чакам още две за месото (нали трябва да има 1 месец разлика)или не е задължително newsm78. Кърмата пак ми стана кът и взех да се чувствам като прасе- по цял ден тъпча варено жито Sad Уви от шише още няма желание да пие Close
Хубав ден! Hug

# 740
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Роси,
и според мен не са зъби, много е висока тази Т Confused Ама да ти имам педито, като нашата, Зайо като повърна едното лекарство, което му беше изписала миналия път, когато беше със сополи и кашлица аз и звъня и питам може ли да е реакция от лекарството и тя "амииии.... не мисляяяя Rolling Eyes " Викам да, ама мен "не мисля..." не ме задоволява като отговор Crossing Arms Може би е вирусче някакво, бързо оздравяване Hug
Койчева,
времето наистина е отврат и като гледам прогнозата ми призлява... Ами че то зимата не стояхме по толкова време затворени вкъщи.. Зайо не е излизал от миналия петък. Нали беше студено, после баш в топлото се разсополиви и не посмях да го извеждам, сега кой знае колко време ще е студено и дъждовно... Егати пролетта, няма ли да се стопли вече Crossing Arms Съжалявам за тревогите ви около родителите Tired
Васе,
аз мисля точно така да направя - две меса, може би пуешко и заешко, и после глутена.

# 741
  • Мнения: 59
Хайде добър ден!
Добрите домакини като си приспят детето и се мятат да чистят, та после да им е свободен деня - аз се мятам на дивана, вземам кафето, купата с ядене и компа... и такааа  Crazy

Гунди, хаймана, хората по улиците те виждат повече отколкото тук вече  Mr. Green Heart Eyes Hug Ама така и трябва, де Wink Да почваш да храниш Нийка на земята, като пада поне от килима да е  hahaha hahaha Иначе и Криси не се бори хич, ама тя за нищо не си дава физически зор, само на инат расте...сега и аз ли да се притеснявам  Crazy

Муки, пращам чертежите...  Mr. Green Ама трябва и сама да се досетиш какво искам, щото и аз не знам  Joy Joy
За свекървинската класация голяма битка ще падне... Аз отдавна не съм я виждала и сега не ми се пише...другата седмица обаче отиваме на гостиии  smile3508

Бюти и Крис не седи повече от 2-3 минути, постоянно се свлича или пада настрани като талпа  smile3544 А ти па да не останеш по-назад и ти в дупка.... айде и тя да ти минава като на куче  Mr. Green
ВТД, много сладко това за съня, изобщо и със самообслужването....имам чувството че разказваш за едногодишно бебе...  Hug
Абе Елвирке, реших че можеш да гледаш на боб  hahaha hahaha hahaha hahaha
Дафи, браво за изпитите  Hug
rosij, дано бързо оздравеете, наистина много неприятно..  Hug

# 742
  • Мнения: X
Благодаря ви момичета...Сами, така е, физически рядко нещо ще ме събори, ама ако душата ме боли тогава е жестоко...  Confused ще ми мине като на куче както казва мама  Mr. Green а времето е точно унисон с мойто настроение  Party
Миланова, Месечинке, благодаря за заглавията..и двете ми харесват много   bouquet само че май имахме нещо подобно, че се смее августинче  newsm78 затова мисля, че на Месечинка е по-различно  Hug Миланова, надявам се не се сърдиш  Hug
За месото аз ще го въвеждам 8ми месец, ама си мисля направо тия готовите със зеленчуци са ок  Peace
Койчева, съжалявам - рядко се намира нещо, което повече да съжалявам от близките на един алкохолик, надявам се ТМ не е сериозен, че ще си дава дроба  Shocked
Сигурно пропуснах нещо   bouquet
Анди явно го мъчат зъби, отврат е през деня, вечер се буди на 2 часа, реве, венците все по-подути и бели ми се виждат, ама НАДААААаа

# 743
  • Мнения: 20
Уффф....свършиха ми спокойните дни  Crazy
Разглеждам си едно списание Good Food и чавето осверипя  Shocked То не бе влачене,търкаляне,придърпване само и само да го докопа  ooooh! Особено изобретателен става,но не му идва да си включи и краката и да долази  hahaha
Задоволи се с празно шише от вода  Crazy

Днес чакам мм да си дойде по рано от работа и ще ходим до село да видим кое на къде ще се разчиства и да почваме полека лека,че няма да има отпуска и ще е ужас някакъв нечуван.Незнам тоя стрес да се местя с две деца как ще го преживея- и то не местя едни и две,всичко ми е тук.
Белверде нищо не съм осъществила още......само гледах цени и набелязвах.Умопомрачителен ламинат харесах- състарен,бял....уникален  Heart Eyes

Уффф....бягам че мрънка да спи ...после пак  Tired

# 744
  • София
  • Мнения: 35
Момичета,аз да ви попитам кога мислите да слагате малките на гърне да свикват  newsm78 Аз много се чудя дали да не започна да я свиквам поне да стои на него,но пък се чудя и какво гърне е по-подходящо  newsm78

# 745
  • Мнения: 251
Еееее,ама много ме е яд!Писах,творих,мъдрих и накрая вместо Шифт за главна буква на заключението,натиснах Ентер и всичко отиде в небитието #2gunfire #2gunfire #2gunfire
 Дафи,честито за изпитите.И едно голямо браво за свеки Heart Eyes

Сами,не съм варненка,но по време на бременността няколко пъти идвах в гр.Варна на преглед.Изключително доволна съм от д-р Борис Яков- Майчин дом Peace
Месечинка,как е Месечинко днес Hug
Коралче,дали може да кажеш пак това кремче,предписано от педи,как се зове Embarassed
Васе,браво на Неско,че си хапва Peace
Фери,смятам да послушам съвета,даден на Тарантулка за шофирането и тия дни да подкарам колата.Но обмислям дали ММ с количката да не бута след мен,че ако стане гаф да помага?Аз и без това не карам с повече от 30км/ч  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Блонди,дано е период и Кам скоро приеме и месце Hug
Муки,а на вас нещо за уртикарията на Явката,казаха ли ви да давате/мажете?Декември месец и ние бяхме с такава диагноза.Сменяхме АМ,козметика,давахме Фенистил и аз минах на диета.Дано му мине бързо Hug
Бютка, Hug Hug Hug
Белверде,много кофти ситуации.Особено когато е бременна една жена и е още по-уязвима Hug
ВТД,сигурно е бил много мил момент- Дея раздава усмивки на сън Embarassed
Елсънче,този твой принцип,ще си го лепна на всички стени у нас,та току виж ми дошъл акъла у главата Mr. Green
С нетърпение чакам Принцеска да разкаже за тържеството в градината и дебюта на Ивето Hug
Иглуб,как си?
Роси,на моя позната детето вдигаше до 40 градуса при зъбоникнене ooooh!

Скрит текст:
Да ви споделя,че често надничам в темата "С какво ви дразнят свекървите",защото хич не ми се ще да стана някоя досадница след време.Винаги когато майката досажда със съвети е някакси по-лесно да я отрежеш,дори и да се скарате,тя винаги ще те разбере и прости.Поне моята мама е такава.Не й спестявам нищо,ако реши да дава непоискан съвет,я карам да ми напомни момента,в който съм го поискала.Обяснявам само по веднъж и с това се приключва въпроса.Докато някак си не мога да бъда остра и рязка със свекървата,ще се обиди.А репликата :"Да си починеш!" ми бърка няма да ви кажа къде.Като са толкова загрижени за мен и това да си почина,да ми наемат прислужница,която да чисти,готви,пере и глади.И на всеки 2 месеца да ме пращат на двуседмична почивка в някой 10-звезден Спа комплекс с любимите ми хора-ММ и Рош Mr. Green
Ее,ама нямате милост.Не мога да ви настигна,а пиша поста от сутринта Mr. Green
Да ви помрънкам за захранването.Ние сме до кривото на кривата круша.Въведени:тиква,картоф,тиквичка,круша.Следват слива,оризова каша,морков и някоя друга каша.При навършени 8 месеца ще въведа месо,ами глутена?

# 746
  • Мнения: 393
Здравейте мамчета Mr. Green

Всъщност за поликлиниката дали е 14-та исках да питам Роси, обаче съм си мислила нещо за теб Коралче  Hug

Иглуб , трудничко ще ти бъде Hug бързо възстановяване.

Хич не мога да се включа адекватно, Емка върви уж на оправяне, Миш е с хрема и взимам превантивни мерки....

Видях, че Васето се чуди за свекървите - ми то е до човек и ние имаме деца, но сме много различни, кой знае какви ще са партньорите на децата ни и дали ще си пасваме.

за помощта - пак е различно. Има жени, които не искат друг да им домакинства и предпочитат някой да поиграе с детето или да го разходи, за да поспи докато си ошетат. Има и такива, които предпочитат някой да им оправи или сготви. Има съобразителни и несъобразителни хора.


Вчера си варихме пъдпадъчени яйца. Някой мислил ли е такъв жълтък да дава?  Mr. Green  

Елс, тия сополанковци да можеха да играят заедно да ги съберем вкъщи да си бършат сополите взаимно  Party

# 747
  • Мнения: 20
Добро утро !!!

Днес наистина е студено, шантаво време, онзи ден жега, днес студ, че и сняг го дават чак  Confused
Е ще пропуснем май разходката, ама да видим.

Месечинка, чудесно заглавие. Сори не мога да измисля нищо кой знае колко интересно и затова не предлагам.

Захариева, Блонди, те ще измислят нещо вдъхновяващо за заглавие  Wink

Коралче, каква е тази рецепта за боб на Блонди ? Може и аз да се пробвам да го сготвя, ако не е нещо твърде сложно и да се готви часове.





# 748
  • Мнения: 393
Айде пак обърках Бобърче - ти си Ди нали? Joy

# 749
  • Мнения: 13
Аа,изобщо не се сърдя  Hug Hug
Хайде ние ще излизаме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт