На пазар във Варна - 27

  • 45 586
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 046
Д-р Войчева работи в кожна клиника (която е в двора на окр. болн.) на последния етаж е така нареченото УНГ отделение - даже ако не се лъжа я направиха и шеф на отделението. Изрови телефони на това чудо и питай за часове

# 16
  • Варна
  • Мнения: 604
Улицата, която е перпендикупярна на блоковете с памперси, но от вътрешната страна. Пада се до едно магазинче за цветя - то е на ъгъл. Има извадени саксии
Много пъти съм ги ползвала. Доволна съм.  За детската градина пак там шихме чаршафчетата, защото ни дадоха най-добра цена. Има достатъчно голямо разнообразие от десени.

Благодаря, днес ще мина да разгледам  Hug

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Благодаря за новата тема  bouquet
Доколкото помня по Битоля има магазин за обувки Мартини,в него мисля ,че правеха и обувки да не ви излъжа,попитайте там за разширяване!
Този магазин за съжаление вече не е там - ако някой знае къде се е преместил, моля да сподели.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 357
Моля дайте ми координати за тапицер -имаше един на Македония.. newsm78 newsm78, искам да претапицирам детското стол4е, 4е се сцепи мушамата и драска на  краката на дечко.

Ако Трошево не ти е далече, в кооперацията до сладоледената къща има тапицер.
Всеки ден минавам покрай този в Цветния квартал. Не знам как работи, от началото на тази година е там ателието, записах и тел. ако ти е нужен ще го пратя.

# 19
  • Мнения: 759
Има ли намаления все още в магазините по моловете?

# 20
  • Мнения: 68
Здравейте.
Търся едни портмоненца - влизаха едно в друго като матрьошки.
Някой има ли отзиви за карате школите в града ?
Къде ще е най - добре за девет годишно дете?

# 21
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Такива портмоненца съм купувала преди време от магазин Шон и Шо или нещо подобно...
На червения площад - където е спирката на автобус 20 - посока кваралите.

# 22
  • Мнения: 68
Такива портмоненца съм купувала преди време от магазин Шон и Шо или нещо подобно...
На червения площад - където е спирката на автобус 20 - посока кваралите.

Благодаря ти, почти навсякъде ги имаше.Търся от около седмица и ...нищо. Confused

# 23
  • Мнения: 1 046
Специално за Гранд мол има частични - т.е. на някои неща, не са масови както преди месец, почти навсякъде са почнали получаването на новите си колекции.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 355
Извинете, но...запис Blush

# 25
  • UK
  • Мнения: 5 999
Има ли намаления все още в магазините по моловете?
На остатъчни артикули има, все още, наблюденията ми са от Mango Crazy

# 26
  • Мнения: 254
mari6a  Hug
Малко не е по темата за на пазар , но ще попитам тук.  Някой знае ли къде мога да занеса обувки да ми ги разширят . Обувките са скъпи и не искам да ми ги деформират или окепазят .
Благодаря!
 
Препоръчвам "Клиника за болни обувки": http://www.dnevnik.bg/morski/svobodno_vreme/2006/06/08/266086_kl … _za_bolni_obuvki/  /копирайте линка, за да прочетете статията без да се регистрирате. Не знам защо от линка, не се отваря директно/  Човека си разбира от работата и много държи на качеството, заслужава си и парите, и времето.
Присъединявам се! От години ходя там, разширявал е обувки на мъжа ми, а е невероятен специалист, ще каже дали става или не, никакъв проблем! Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 849
На мен не ми отваря линка на клиниката. На Радецки 9 ли е?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 143
Момичета, може и да е стара информацията, но ще споделя. Магазин Дрога е отворил и на пазар Чаталджа. Знам, че в темата има негови почитатели. Peace
Мариша,   bouquet!
Едно въпросче. Wink Къде може да се наеме детско/дамски карнавален костюм с тема -първа пролет? Много ви благодаря!

Последна редакция: пт, 15 мар 2013, 11:10 от antonia

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Едно въпросче. Wink Къде може да се наеме детско/дамски карнавален костюм с тема -първа пролет? Много ви благодаря!
Последно за Хелоин наемах костюм от "Арлекин" на ул.Ген.Цимерман. Цена 10лв на ден. Имат много костюми - предполагам, че и за първа пролет ще намерят нещо подходящо.

Общи условия

Активация на акаунт