Домакини - първи сезон/седми епизод

  • 22 696
  • 689
  •   1
Отговори
# 645
  • Пловдив
  • Мнения: 199
 polito_87, искам и аз, ако е удобно.

# 646
  • София
  • Мнения: 11 750
 Кой е тук и кой го няма!! Спи те , а?  Ма, много рано, бре девойки.
Полито, да се напише диетката. какво е това тук на ЛС. Нали сме едно семейство дебелани.
вдигнаха ми кръвното в една тема. Ама, що не си стоя само тук на весело. Дойде една акъл да ми развява.
Що, пиете бре? Алкохол, не. Само, ако съм много тъжна, та да стана още по- тъжна.  Mr. Green
Защо няма никой питам си аз!!

# 647
  • Мнения: 2 169
Що да няма никой, Марче, тука съм си аз. Малкия заспа късно тази вечер - обикновено заспива към 20:30, а днес чак след 21, магарето му с магаре.
После хапнах, че не бях вечеряла, и ей ме на, на отчет  Flutter

# 648
  • София
  • Мнения: 11 750
Здрасти Вио!! Две сме, засега.
Умряла съм от глад. Цял ден само 1 кис. мляко. Вия, като вълк. В главата ми е само шоколад, шоколад, много шоколад. Купих едни руски бонбони, ма те много хубави. Сега ги гледам и ще си остана с гледането.
Отивам да се" рея" из форума.

# 649
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Уф, ако се заформи група на пиещите, ще ми е трудно да се класирам, ама ша са напъна де Grinning
Не се сещам ни за бира, ни за твърд алкохол. Пия по повод или на заведение по 1 или две чаши бяло вино. Или по още по-голямо изключение някоя хубава домашна ракия.Мъжо пие по някоя бира почти всеки ден, но твърд алкохол само на сватба, както се казва.
Ама гледам, че малкия вече му се точи на бирата ooooh!
Мъжо се прибра с болно гърло, дано не се доразболее
Марче, не спя,ама пиша тоя пост от 20 мин Mr. Green
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора

# 650
  • Пловдив
  • Мнения: 199
И аз тук.
Спря тенисът заваля дъжд в Маями.
Що да не пием Марче един живот живея. Ям, пия и си нося новите дрехи, не знам, кога моето осмокрачо приятелче пак ще стане лошо.

# 651
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Марче,те там са от професор нагоре.Обаче и там казах ,който иска да купува да го прави.аз излишни пари нямам.В нашия квартал. Болни пушачки на всеки ъгъл.е не мога да съм толкова милостива.За един хляб съм по склонна, но не и за цигари.

# 652
  • Мнения: 2 169
Аз пък добре си пийвах - ракийка, винце, биричка  Embarassed Но било, каквото било, сега даже не се и сещам. Тази вечер нали така се завъртя разговорът тук, та от дума на дума....допи ми се, изпих една чаша бира. Да видим следващата след колко месеца ще е (няма да ме подкокоросвате, ей!).
Креми, за темата за висящите кафета ли говорите? И аз се зачетох в нея, ама май само с четенето ще си остана...

# 653
  • София
  • Мнения: 11 750
Уф, ако се заформи група на пиещите, ще ми е трудно да се класирам, ама ша са напъна де Grinning
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора
И аз ще се напна.. На Нова година изпих една кола. Това беше. Преди месец изпих едно уиски с отвращение. Догодина, пък ще се напия от мъка.
Кой пък толкова е писал??? /аз, като "хвана" думата/...
Е, сега вече не мога да публикувам, някой взе думата...

# 654
  • Мнения: 190
Добър вечер и от мен .Досега писах ,писах и ми изчезна поста някъде Simple Smile) Ма така е като се мъча от телефона !п.п Ма немога и да се вредя хихи много пишете Simple Smile)

# 655
  • София
  • Мнения: 11 750
Марче,те там са от професор нагоре.
А, те затова става въпрос. Все са професори големи и най-вече една. Все акъл дава. Защо смята, че мнението ѝ е меродавно...???

# 656
  • София
  • Мнения: 11 750
Крайно време беше. Ще си пишем отсъствия.

# 657
  • Бургас
  • Мнения: 6 625
Изпратих-гостите.
За-бирата-,ако-трябва-да-говоря,съм-пристрастна.Това-е-религия,обич-за-цял.живот,няма-зиме,лете. Laughing
Ще-почета,ще-сложа-дребната-и-пак-съм-тук.

# 658
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Спах бре...

До сега. Не мое синът да ме събуди да си пийна веселите Апчета.... Mr. Green

Мхм... а сега се разсъних.

Вие сте се спукали от писане. то пиене, то Едене, тоооооооо...

Аз не пия, ама ям.

Обичам Кока кола и винце амамноого рядко.

Полито, благодаря за хубавите думи. Имаме проблеми, да. Не, че някой няма...

И сега?

Ще кукувам цялата нощ. Mr. Green

# 659
  • Мнения: 2 169
Мари, тя умората си казва думата - и ти си човек, и ти имаш нужда от почивка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт