Като пролетни кокичета, бързо раснат ОКТОМВРИйските мъничета!

  • 19 312
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 1 964
Здравейте!
Реших и аз да се запиша при вас,че все ви чета .. Flutter Flutter
Термина ми е ,по мои изчисления ,е 14 октомври.Още не съм била на преглед,все не мога да намеря време,а и личната не ми дава направление ,не съм достигнала 13 Confused седмица.
Другата седмица ще запиша вече час за ФМ и БХС.
Варненки ,помагайте ,къде да се запиша за ЖК ,по ЗК?Може на лични да не спамим темата Praynig Praynig

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Добро утро на всички!
Една весела снимка:

# 707
  • Мнения: 0
Добре дошла Velina!Мн ми е странно защо личния не ти дава направление?Вече трябваше поне два пъти да си ходила на преглед и поне веднъж да са ти направили изследваня!А това за времето нз миля ,че за бъдещето на децата си виняги трябва да имаме време  Wink

# 708
  • Мнения: 0
Velina, добре дошла Simple Smile
Май повечето са в Майчин дом - там има ЖК по ЗК, но е със солидно доплащане, мисля 355лв... Аз съм от Добрич, но се следя там и засега съм много доволна.

# 709
  • Мнения: 0
Добре дошла Velina!Мн ми е странно защо личния не ти дава направление?Вече трябваше поне два пъти да си ходила на преглед и поне веднъж да са ти направили изследваня!А това за времето нз миля ,че за бъдещето на децата си виняги трябва да имаме време  Wink
Аз също съм записана за първи изследвания в 12 г седмица !
Ходила съм на преглед веднъж на частно в началото на месец март !
Сега на 10 април съм вече на изследвания и се надявам да мина втори преглед по здравна каса вече като тогава ще ме запишат !

# 710
  • Мнения: 0
Да и аз все още не съм направила изследвания - едните са ми на 27.03, а БХС е на 01.04. но пък имам няколко прегледа вече, като изобщо не твърдя, че имаше нужда от толкова Simple Smile Просто клиниката е частна и всеки преглед се заплаща Wink

# 711
  • Мнения: 0
Да и аз все още не съм направила изследвания - едните са ми на 27.03, а БХС е на 01.04. но пък имам няколко прегледа вече, като изобщо не твърдя, че имаше нужда от толкова Simple Smile Просто клиниката е частна и всеки преглед се заплаща Wink
Да и аз на частно смятам да си ходя ,но тъй като искам да мина по здравна каса за изследванията реших да запиша личен гинеколог !
Който ме назначи на 10 ти април за изследвания +Бхс на едно да ги направя !
Така мисля е по добре и за мене !
Едвам взех час тъй като е препълнен графика при тази гинеколожка която се записвам !
Не знам как преценят кой кога да ходи на преглед ,но щом така казват ще чакаме   bouquet

# 712
  • Мнения: 0
При мен тези две дати се получиха, защото лекарят ще отсъства, а часовете за ЖК са много ограничени и затова е така. На 27.03 имам първа среща с акушерката, а после сериозното изследване ще го направи доктора на 01.04. Така ще ме боднат два пъти, но карай Simple Smile надявам се да не припадам хехе Simple Smile, че и тази неща ги правя като ми вземат кръв Simple Smile

# 713
  • Мнения: 0
При мен тези две дати се получиха, защото лекарят ще отсъства, а часовете за ЖК са много ограничени и затова е така. На 27.03 имам първа среща с акушерката, а после сериозното изследване ще го направи доктора на 01.04. Така ще ме боднат два пъти, но карай Simple Smile надявам се да не припадам хехе Simple Smile, че и тази неща ги правя като ми вземат кръв Simple Smile
Няма страшно ще се справиме ,аз мисля че няма да осетиме то става бързо ,пожелавам положителни резолтати и добри изследвания !
Всичко да мине леко!

# 714
  • Мнения: 7 803
mannuella, снимката ме изкефи максимално  Laughing
аз почти нямам екстри вече, гаденето почти отмина, обаче лакомията ми се е увеличила още повече  Tired ще се търкалям накрая

# 715
  • Мнения: 174
Аз прегледа за установяване на бременността си го платих,защото направленията бяха изчерпани,на следващия преглед бях вече с направление №9 за регистрация,защото бях 9-та седмица,прегледаха ме,регистрираха ме и изследвания пуснах,сега на 8.04 съм на ФМ.
Велина ти не можеш ли направо с направление №9 да отидеш направо да те регистрират,то не се изчерпва винаги може джипито да ти го даде.
За избор на лекар, аз четох темата за акушеро-гинеколозите във Варна и според мненията се спрях на лекар,лично на мен темата ми беше много полезна http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=669315.0;topicseen
Утре ще ходя на работа да им кажа новината и да си дам болничния,не съм казала,защото съм в отпуска,много ми е притеснено дано мине гладко  Praynig

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 360
mannuella, снимката ме изкефи максимално  Laughing
аз почти нямам екстри вече, гаденето почти отмина, обаче лакомията ми се е увеличила още повече  Tired ще се търкалям накрая
+1
Особено днес,даже кафе не пих,а директно на масата,вече имесо проядох и ям и не се насищам
И да попитам-може ли личният лекар да ми издаде болничен,тъй Като не съм записана на ЖК

Последна редакция: нд, 24 мар 2013, 13:04 от mannuella

# 717
  • Мнения: 0
а моето гадене продължава, като се засилва вечерта Sad Много се измъчих и имам чувството, че няма да спре Sad Вече си мисля, че само аз останах с гадене от форума...

# 718
  • Мнения: 8
mannuella снимката е  Joy Ей такива неща ни трябват за да си вдигаме духа, а не да се вкарваме във филми...
Личният лекар може да издаде болничен до 14 дни, по-дългите са с лекарска комисия.
Моята гинеколожка ми дава по 20 дни с комисия. Накрая няма да ми стигнат 180 дни, но имам и отпуск. Ще го мисля по-нататък

# 719
  • Мнения: 516
Ели,и аз все още съм с гадене, а влязох в 13г.с.. До към 15-16 часа се търпи,после чак имам чуството ,че вдигам т-ра, толкова ми е зле. Това не ми пречи,обаче,да съм качила 2кг ,плюс двата по Коледа и сметката става Embarassed
Поне се успокоявам,че и бебчо е пораснал,вече 55мм до опашната кост. Мята се като за момче,така каза док, но иначе няма нищо между краката Mr. GreenДано така си остане и занапред Grinning
Тези ,които вече знаят пола,на какъв видеозон ви гледаха?

Общи условия

Активация на акаунт